Razni softverski problemi

Program za bluetooth između PC i mobitela?

Bart pet 29.10.2010 02:06

Ovako, treba mi neki program (a da je besplatan), uz pomoću kojeg bi mogao prebacivati muziku/slike/video sa PC-a na mobitel, i obratno - putem Bluetooth veze. A opet da nije kompliciran (jer sam već naišao na 2 takva, gdje sam mrdao oko njih dosta dugo, sve točno radio po uputama i na kraju nije htjelo).

 

Pa me zanimaju vaši prijedlozi za pomoć oko takvog programa!!?

 

Hvala unaprijed

Bart sub 30.10.2010 03:03

Imam Sony Ericsson c510...znači, ima na CD-u sve koji sam dobio uz mob, određeni program preko kojeg mogu uz bluetooth uspostavit vezu sa compom i tako prebacivat stvari a da ne moram sa kablom spajati na pc, ili!?

enloz sub 30.10.2010 03:35
Bart kaže...

Imam Sony Ericsson c510...znači, ima na CD-u sve koji sam dobio uz mob, određeni program preko kojeg mogu uz bluetooth uspostavit vezu sa compom i tako prebacivat stvari a da ne moram sa kablom spajati na pc, ili!?

naravno da postoji,  pod uvijetom da imash bluetooth dongle na svom pc-u :),

najbolje ti je skinuti najnoviju verziju PC Suita -> download page / ili instalacija preko CDa

prilikom initializacije programa možeš odabrati vrstu konenkcije: USB, Bluetooth, Infrared... BT troubleshooting

 

jedino što bi ti preporučio da se spajaš preko USB kabla, jer Bluetooth transfer podataka je mnoogo sporiji od USBa.

 

lp