pranja_dakovo pon 23.9.2013 09:46

Poz, sinoc ugasim komp i sve je u redu, sad ujutro ga upalim i nemog nista radit, COD mi se crasha odma pri paljenju, a ostale programe nemogu pokrenit, npr IE kliknem na njega, pokraj strelice vidim kruzic kao da se pali i nista
ili npr, stisnem START i hocu na sliku od korisnickog racuna i kliknem i opet se nista ne desava. A nemog sad stavljat nove windowse :L
Probao sam pobrisati sve programe i drivere, uklonio chrome, mozzilu, pokusao sistem restore, chdisk, obriso sve "nevazne podatke" s diska, iskljucio sve programe iz Task Manager.a
vadio sam bateriju itd.
radi mi samo mozzila, neznam zasto.{#}{#}{#}

pranja_dakovo pon 23.9.2013 13:51
turbojc kaže...

Dobro, eto ti sumnjaš. Nemoj tražiti pomoć ako ne planiraš iskoristiti savjete!

Fino odvrti testove i gotovo, ako ti se ne da, onda na servis.  

nemog ni skinit te gluposti, tj skinem al nema nista u mapi gdje mi se skida, isto tako mi se nezele dizati lguposti s drugog harda, pise nes kao file cannot be open, i isto tako nemgu kopirat (crl+c, ctrl+v, a ni rucno s misem.) jednostavo "paste"(zalijepi) nije zacrnjeno. i takodjer mi trazi u chromu neke certifikate.

pranja_dakovo pon 23.9.2013 14:05
darkborg kaže...
nije mi jasno, dođeš tražiti pomoč i onda svaki savjet odbijaš i govoriš "sigurno nije to" bez da si uopće probao

znaci napisao sam da nemog skinit stvari na komp i da nemogu instalirat, malo prije. probat cu plocicu po plociu rama izvadit, zamjenit kabel za hard. to jos nisam

djigibao pon 23.9.2013 15:18
pranja_dakovo kaže...

cmd radi, kad upisem u trazilicu, otvori se avg na googlu normalno, al na mozzili mi sve radi, chrome sam izbriso, a IE ne mogu pokrenit

 

Pokreni CMD kao Admin i upisi ovo i klikni enter (bilo bi dobro da imas DVD od Windowsa u kompu):  sfc /scannow

pranja_dakovo pon 23.9.2013 15:19
djigibao kaže...
pranja_dakovo kaže...

cmd radi, kad upisem u trazilicu, otvori se avg na googlu normalno, al na mozzili mi sve radi, chrome sam izbriso, a IE ne mogu pokrenit

 

Pokreni CMD kao Admin i upisi ovo i klikni enter (bilo bi dobro da imas DVD od Windowsa u kompu):  sfc /scannow

nemam przilicu uopce, hahaha, al skeniram

pranja_dakovo pon 23.9.2013 15:46
djigibao kaže...

Probaj skinut ovaj portabilni program - KLIK

Ako nemozes onda otvori My computer pa u adresnu traku zalijepi ovaj link i enter (trebao bi pocet skidat):

www.tweaking.com/files/setups/tweaking.com_windows_repair_aio.zip

znaci vidim da sam skinio, al je downloads prazno, isao sam tamo u tempfiles app data, da nije tamo jer sam jednom tamo zateko stvari, al nema nista, i kad skinem preko mozzile i preko my computera tj. on skine preko mozzile i sad hocu otvorit "contain" folder i ta "slova" su mi siva ne crna, kao da nema nista :L