Razni softverski problemi

Ne mogu pristupiti e-mailu na Net.hr

real01 pon 21.1.2013 20:27

Ovo sam našao u Uvjetima korištenja net.hr-a:

 

Adriatic Media ne preuzima odgovornost za eventualne probleme u radu besplatnog e-mail servisa.

Adriatic Media korisnicima besplatnog e-mail servisa ne pruža telefonsku podršku.

Eventualne probleme u radu, prijedloge i komentare moguće je prijaviti isključivo preko e-maila na adrese: freemail@portal.net.hr.

http://www.net.hr/uvjeti_koristenja/


Pa sam im tamo opisao svoj problem i zamolio ih za pomoć.
Ali, dosad - ništa! Nitko mi nije ništa odgovorio, niti kad misle popraviti taj 'kvar', tj. učiniti mail ponovno dostupnim.

I opet, pitam se - stranica pruža besplatan mail, problem s mailom se može pojaviti tek - eventualno, javite problem na mail - a mi ćemo vam odgovoriti

i riješiti problem - kada?{#}

real01 uto 22.1.2013 12:18

Hm, danas sam se poveselio jer sam uspio ući na mail. Provjerim poštu, napišem odgovor  - ali ne mogu ga poslati. Javlja mi grešku:

Poruka se ne može poslati iz nepoznatog razloga.

Prekrasno! Znači, mail i dalje u banani!{#}

real01 uto 22.1.2013 20:29

Yes, ali kad dosta stvari imam na tom mailu, komuniciram s ljudima preko tog maila, a s ostalih mailova jako rijetko - i dosad nisam imao nikakvih problema.
SAd opet obavještavati sve ljude da sam promijenio mail... Pa, da, morat ću, ako ovi tamo nešto ne iztehniciraju...

Ante uto 22.1.2013 20:34
real01 kaže...

Yes, ali kad dosta stvari imam na tom mailu, komuniciram s ljudima preko tog maila, a s ostalih mailova jako rijetko - i dosad nisam imao nikakvih problema.
SAd opet obavještavati sve ljude da sam promijenio mail... Pa, da, morat ću, ako ovi tamo nešto ne iztehniciraju...

  Sto prije promjenis to prije ces moc normalno slat mailove i to prije ces sve nauciti da ti salju na novu adresu.

Osim toga, mozes i postepeno prebacivat ljude na novi, nije da ce ti stari nestat cim otvoris novi.

Javi kome trebas da si promjenio mail, a uz to prati i @net.hr tak da padobrancima bez padobrana das novi padobran (ponovis novu adresu).

 

 

plug-in uto 22.1.2013 22:31

Ma ni meni se nece spojiti na freemail vec par dana ali se bez problema spajam preko mobitela, i to od kuce preko wi-fi!?! Mislio sam i ja da nesto s njima steka ali kazem u isto vrijeme mi je spojiv s moba.

Probao sam drugim browserima ali nema sanse. Objasnjenje?

real01 sri 23.1.2013 10:02

Da, i korisnička podrška na razini ispod nule. Posla sam im par mailova, ali ništa ne odgovaraju.
Glavno da će kao udarnu vijest objaviti ako negdje drugdje neki server padne ili bude preopterećen.

Mogli su bar napisat obavijest na portalu da imaju probleme i da mail - ne znam - neće biti dostupan koji dan.
Ali, to već traje - koliko - cijeli tjedan, ako ne i više.

KASA sri 23.1.2013 19:48
Komunist Izet kaže...

Ja imam ovakve probleme. Znam da nije neki dobar servis, ali tu mi je mail koji mi treba, pa i Bug diploma(broj 242.)

Ona pojednostavljna verzija opet isto dođe. 

Isti problem kod mene.

 

Naime imam 4 maila otvorena na net.hr.

 

Dva mogu otvarat bez problema a druga dva ne mogu.