Razni softverski problemi

Ne mogu instalirati niti jedan program

royal pet 13.2.2009 11:36

Pozdrav....

Eo ovako. Imao sam velikih problema sa laptopom(Lenovo Thinkpad R52) stalno mi se restartao , međutim taj problem sam riješio.

Srušio sam sistem i ponovno ga digo. Imam windows Xp. Sada se pojavio sljedeći problem, ne mogu ništa instalirati. Bilo koji program da pokrenem izbaci mi grešku "could not initialize installation. C:\Document and Settings\moje ime\desktop\setup_program.exe The system

cannot find the path specified."Tražio sam riješenje na službenoj stranici, progooglao , tražio po forumima ...Pokušavao sve i svašta, ali jednostavno ništa ne pomaže. Bio bih jako zahvalan ako bi mi mogli pomoći. Hvala!

ovajonaj pet 13.2.2009 11:40

hm kao da si imao neku verziju vundo virusa ili onog sircam-a  pa ti ostao njegov trag u registryu koji provlaci sve exe fajlove kroz sebe...

ima jedan programcic zove se exefix_xp.com i on ukloni to iz registrya... valjda je to kod tebe problem...

stalker pet 13.2.2009 11:42

Na prvi pogled se radi o kaosu na tvojem računalu što nije niti daleko od istine. Da nisi na računalu imao kojim slučajem instaliran Ad-Aware Pro? Ne radi se o virusu već o problemu koji se može jedino riješiti nanovom instalacijom OS-a. Nažalost, ne pomaže niti system restore niti system file checker. Govorim iz iskustva! Jawohl!

stalker pet 13.2.2009 11:45

Ako su ti sve ikonice na računalu defaultne, odnosno nisu registrirane ni sa jednim programom i kada klikneš na itijednu od njih, računalo ne može pronaći put do programa, onda je nažalost to - to. Instalacija nanovo OS-a, prije toga obaviti i formatiranje hard diska jer repair OS-a ne prolazi također. Jawohl!

vice pet 13.2.2009 11:51

Takav sam i ja problem imao kad mi je bio komp pun virusa,,Čudim se kakko se windows dizao uopće,

Nisam nikakav program mogao instalirat niti sam mogao pržit išta,ali s nikakvim programom nije bilo moguće to popravit

pa sam formatirao disk i ponovo instalirao windows,,to preporućujem tebi,

ali prije svega stavi sve podatke na cd ,prilikom formatiranja nemoj quick format nego full,,

Imaš virus u kompu 100%

Spasi sve dok ti poslje ne bude žao.

CROIMANI pet 13.2.2009 22:50

Evo ,imao Vundo iz iskustva mogu reči da ga se jako teško rješiti,zapravo ne pomaže ni jedan AV, osim jednog,a zove se MALWAREBYTES ili tako nekako .

Odi na google i traži pod tim imenom ,mislim da ćeš naći i s njim skeniraj comp,ako je Vundić u pitanju rješit će problem.

Zapravo jest MALWAREBYTES evo i link http://malwarebytes.org/

jurluk pet 13.2.2009 22:55
CROIMANI kaže...

Evo ,imao Vundo iz iskustva mogu reči da ga se jako teško rješiti,zapravo ne pomaže ni jedan AV, osim jednog,a zove se MALWAREBYTES ili tako nekako .

Odi na google i traži pod tim imenom ,mislim da ćeš naći i s njim skeniraj comp,ako je Vundić u pitanju rješit će problem.

Zapravo jest MALWAREBYTES evo i link http://malwarebytes.org/

 meni je to rješila avira Belji se
CROIMANI pet 13.2.2009 23:47

Riješio je i meni Kaspersky ! Mislio sam.No kad sam bacio jedan Hijack,uvidio sam da postoji kljuć u registriju,koji se je zakačio za internet explorer i nije se dao obrisati ni prekidanjem procesa ni specijaliziranim alatima za ubijamje procesa,a kad bi u save modu obrisao ključ,kod novog restarta on bi bio već nazad,isključih system restore ali on opet nazad,tad mi je frend preporučio MALWAREBYTES ,kad ono nema ništ i od onda sve ok !

vice sub 14.2.2009 17:20
stalker kaže...

Ako su ti sve ikonice na računalu defaultne, odnosno nisu registrirane ni sa jednim programom i kada klikneš na itijednu od njih, računalo ne može pronaći put do programa, onda je nažalost to - to. Instalacija nanovo OS-a, prije toga obaviti i formatiranje hard diska jer repair OS-a ne prolazi također. Jawohl!

 Ja mislim da ima tu neka caka ,,ali ko će to sve znat ,,probaji nešto napravit valjda ćeš uspit,,sretno, ako ne onda znaš šta treba :) :)