Razni softverski problemi

Keylogger problem

mar123 pet 8.4.2011 22:56

isao sam raditi keylogger onaj program i napravio sam ga ali sam ga slucajno stisnuo i sad se ucito na moj komp i sad mi salje ono sto ja pisem, kako da ga ja sad obrisem? koji antivirus ga moze nac?

Plahi pet 8.4.2011 23:03

Kao prvo, to što pokušavaš je protuzakonito i ako te netko prijavi imat ćeš velkih problema, a kao drugo, imaš program na netu koji se zove keylogger remover.

Skini ga i pokreni. Nakon toga ako je išta ostalo, obriši sve što ima veze s tim keyloggerom.

mar123 pet 8.4.2011 23:13
Plahi kaže...

Kao prvo, to što pokušavaš je protuzakonito i ako te netko prijavi imat ćeš velkih problema, a kao drugo, imaš program na netu koji se zove keylogger remover.

Skini ga i pokreni. Nakon toga ako je išta ostalo, obriši sve što ima veze s tim keyloggerom.

 jel mi mozes dat link jer ja nemrem nac?

Riba pet 8.4.2011 23:14
mar123 kaže...

isao sam raditi keylogger onaj program i napravio sam ga ali sam ga slucajno stisnuo i sad se ucito na moj komp i sad mi salje ono sto ja pisem, kako da ga ja sad obrisem? koji antivirus ga moze nac?

HAHAHAHAHAHA sry morao sam {#}

mar123 pet 8.4.2011 23:18

pa kad sam napravil taj program koji bi trebo stavit na neciji komp onda sam ga upalil a taj program je napravljen tako da ga se nemoze nac na kompjuteru samo tako evo i skeniro sam s antivirusom i nista, a nebi to bil problem da ja sekundu poslije nisam zbriso taj program koji bi trebo stavit na neciji komp a vise ga nemrem instalirat zato jer sam ga sebi ucito lol.