Pezer ned 1.4.2012 18:01

Ljudi,koristim ovaj dvd video soft-youtube to mp3 konverter...

Kad skidam jednu po jednu pjsemu sve je ok..

Al sad sam si (da bi bilo lakse) napravio prvo playlistu na YT(110 pjesama) i ono pasteam link prve pjesme ono me lijepo pita dal zelim cijelu playlistu ja kliknem YES i ono stvarno sve skine dobro al mi ne ostanu prava imena pjesama -.-' nego npr. media_t3pft tako nesto i sad necu ici ja svaku posebnu preimenovati xD,pa jel znate jel postoji neki drugi program ili mozda neka opcija kod ovog da mi lijepo skine??

Fake_Alert ned 1.4.2012 18:03
Pezer kaže...

Ljudi,koristim ovaj dvd video soft-youtube to mp3 konverter...

Kad skidam jednu po jednu pjsemu sve je ok..

Al sad sam si (da bi bilo lakse) napravio prvo playlistu na YT(110 pjesama) i ono pasteam link prve pjesme ono me lijepo pita dal zelim cijelu playlistu ja kliknem YES i ono stvarno sve skine dobro al mi ne ostanu prava imena pjesama -.-' nego npr. media_t3pft tako nesto i sad necu ici ja svaku posebnu preimenovati xD,pa jel znate jel postoji neki drugi program ili mozda neka opcija kod ovog da mi lijepo skine??

Meni je normalno radilo... Prije par mjeseci, neznam za sad.

Pezer ned 1.4.2012 18:40

meni kad pojedinacno skidam pjesmu radi dobro i naziv i sve al kad skidam cijelu playlistu onda mi imena pjesama postanu ''media_t3pft'',pjesme su dobre i sve samo imena zivciraju xD,al nista sad sam stavio ovih 110 pjesama sve pojedinacno nek se skidaju