PCMonster1995 sub 15.6.2013 10:41

Bok 

Znaci instalirao sam ponovo vindows al neam CD za drivere pa posto ste vi iskusni moze li mi neko naci na internetu drivere za preuzet 

 

za zvuk:

VEN_11D4&DEV_1986

 

Video nesto 

VEN_8086&DEV_2972

 

Molim vas da neko nade jer ja neam pojma znam instalirat al skinut i to neznam jbg

Flying Dutchman sub 15.6.2013 11:27
PCMonster1995 kaže...

Mozes jos ovo mi je žuto nemogu nac drivere za to ja 

 

Windows XP Profesional

 

SM Bus Controller

VEN_8086&DEV_27DA

 

USB Device (To mi je kamera)

VID_093A&PID_2621

 

Molim vas netko da pomogne 

SM Bus controller ti je ovaj zadnji link Intel Chipset

 

a od kamere napiši model, jel se pod tim vendorom nalaze više modela

anelko uto 18.2.2014 14:56
troyan_horse_exe kaže...

pozdrav raja ! može li mi preporučiti kakav dobar program za pronalazak drivera, često radim operativne sisteme, pa mi se zna desiti da tražim dugo drivere....sa tim programom bih uštedio puno vremena

driver scaner, posalji mi mail na pp da ti proslijedim program

B3Arf00t ned 23.2.2014 22:13

Pozdrav!

 

Dakle imam problem s driverima. Imam laptop HP ProBook 4730s i na internetu svagdje u specifikacijama piše da je u njemu grafika Radeon HD 6490, ali službeni driveri s HP-ovih stranica kada ih skinem i instaliram u Device Manageru pokažu da je grafička ATI Radeon HD7470M, i laptop radi par dana normalno, ali dosta je bučan i grije se i kad radim u AutoCAD-u zna mi štekati. S AMD.ovih stranica sam skinuo driver za Radeon HD 6490 i prethodno sam obrisao sve drivere od grafičke i kada instaliram driver taj s amdovih stranica on opet u device manageru kaže da je driver uspješno instaliran i da je grafika Radeon HD7470M.

Molim Vas za pomoć, hitno mi je!

 

Unaprijed se zahvaljujem svima!!

 

LP

 

EDIT: zaboravio sam napisati da se radi o Windowsu 8.1 Pro x64