Razni hardverski problemi

titus x lc power Pro-917B fali side panel pmoć

Soniccro čet 9.7.2020 20:15

Pozdrav dobio sam kučište titus x lc power Pro-917B e sad fali mu side panel di je veliki ventilator nije mi toliko to ni bitno jer ne radim gamerski komp pa sam nasao neki obicni side panel, ali želim pitati dali je moguće negdje kupiti samo side panel za njega ili online neki page da prodaje djelove ili da se mogu naci kucista u djelovima pa mozda naletim na original side panel , saljem sliku dole stranice koja mi fali  , hvala

Filox pet 10.7.2020 09:34
Soniccro kaže...

Pozdrav dobio sam kučište titus x lc power Pro-917B e sad fali mu side panel di je veliki ventilator nije mi toliko to ni bitno jer ne radim gamerski komp pa sam nasao neki obicni side panel, ali želim pitati dali je moguće negdje kupiti samo side panel za njega ili online neki page da prodaje djelove ili da se mogu naci kucista u djelovima pa mozda naletim na original side panel , saljem sliku dole stranice koja mi fali  , hvala

 Po ebayu probaj tražit, ali prije da ćeš kupit cijelo polovno kučište, možda negdje oštećeno, nego samu stranicu. Čak ti je super ako je kučište oštećeno, samo da nije ta stranica oštećena, manja cijena će bit.

Soniccro pet 10.7.2020 09:48
Filox kaže...
Soniccro kaže...

Pozdrav dobio sam kučište titus x lc power Pro-917B e sad fali mu side panel di je veliki ventilator nije mi toliko to ni bitno jer ne radim gamerski komp pa sam nasao neki obicni side panel, ali želim pitati dali je moguće negdje kupiti samo side panel za njega ili online neki page da prodaje djelove ili da se mogu naci kucista u djelovima pa mozda naletim na original side panel , saljem sliku dole stranice koja mi fali  , hvala

 Po ebayu probaj tražit, ali prije da ćeš kupit cijelo polovno kučište, možda negdje oštećeno, nego samu stranicu. Čak ti je super ako je kučište oštećeno, samo da nije ta stranica oštećena, manja cijena će bit.

 gledo nema ebay nema ni razbijenih na njuskalu

Čitatelj pet 10.7.2020 09:58

Uzmes bocnu stranicu sa druge strane i zatvoris kuciste s prednje strane, a drugu stranu ionako ne vidis ako je do zida.

 

Ne kompliciraj si zivot potragom za nesto, sto se moze nazvati endemskim kucistem, koje se nije masovno proizvodilo

niti bilo popularno, jer ces potrositi beskonacno puno vremena i novaca, da ti je isplativije zaista kupit kompletno polovno kuciste.

 

Dobio si ga besplatno, zivi s tim, zaklopis ga da je hardware zasticen od ljubimaca i miran si. Pa jednog dana, kad ti dosadi,

mozes ga promjeniti, kucista ima stvarno na bacanje, sto novih sto polovnih.

 

Prosjecna cijena tog kucista je bila 50€, najniza 35€ - da kupis novo kuciste za 35€, ili polovno, opet bi imao nesto bolje:

https://geizhals.at/zalman-s2-schwarz-a1948260.html

https://www.nabava.net/kucista/zalman-s2-kuciste-cijena-midi-bez-napajanja-atx-90555671

 

30€, 3 ventilatora, jednostavno je kradja za te novce. Tako da nemoj patiti za glupostima. Its free, koristi dok te sluzi,

kasnije ga rijesis u staro zeljezo. Kao i poklonjeni auto - vozis dok ide, neces sigurno ulagat 5.000€ u nesto bez vrijednosti.

 

Drugo bi bilo da si dobio na poklon Cougar Gemini X koji kosta od 800 do 1000€, pa ajde, kontaktirat ces ih direktno

i platit 50€ za bocnu stranicu, jer je to nesto sto vrijedi.

Soniccro pet 10.7.2020 12:39

da upravu si probao sam naci stranicu valja od sharkoon starih kucista su iste dimenzije jer imam jedno takvo doma ali to mi je komplet racunalo volio bi naci bar obicnu stranicu i bolje mi je da mi ne svjetli ono jer mi nije za gejming