Stolnik ned 2.10.2011 20:04

znaci danas prije mise ( oko pol 11 ) imao sam upaljen komp i kad sam dosao s mise ( oko pol 1 ) komp je i dalje bio upaljen ali na tipkovnici nije svijetlila numlock dioda ni na mišu nije svijetlio laser i komp se smrznuo. resitirao sam komp i sve je bilo u redu do kad nisam pokrenuo Driver San Francisco igrao sam 5 minuta i opet na mišu laser se ugasio i na tipkovnici numlock i komp se smrznuo. na kompu mogu radit sve ( surfat itd....) ali kad upalim bilo koju igricu opet se mis ugasi kao i tipkovnica i komp se smrzne. ne znam u cemu je problem...

 

konfa pod Moj PC

 

grafe su na 45C*

procesor na 35C*

komponente su hladne ( hdd, rami, ploca itd.....)

Clr CMOS sam resitirao ali 0 bodova.

driver-i su svi apdejtani

 

na racunalu nemam anti virusnog programa je moguce da je to do windows-a tj da sam pokupio neki gadan virus ili?

 

puno hvala na odgovorima....{#}

 

lmutak pon 3.10.2011 13:48

Jesi li instaliro sta u zadnje vrijeme ( program ,driver )?

 

Probaj last known configuration,ak nista nebude na bolje  probaj restore point (ako ga imas)

 

P.s. vidim da ti je proc clockan (5ghz), odi u bios i stavi na restore fail safe defaults da vidimo jel do toga

Stolnik pon 3.10.2011 14:51
lmutak kaže...

Jesi li instaliro sta u zadnje vrijeme ( program ,driver )?

 

Probaj last known configuration,ak nista nebude na bolje  probaj restore point (ako ga imas)

 

P.s. vidim da ti je proc clockan (5ghz), odi u bios i stavi na restore fail safe defaults da vidimo jel do toga

stavio sam u BIOS-u sve na default ali nista.

 

kao sto kolega kaze probat cu nove windowse...

ihush ned 23.10.2011 13:45
Stolnik kaže...

..

na racunalu nemam anti virusnog programa je moguce da je to do windows-a tj da sam pokupio neki gadan virus ili?

..

 OS : Windows 7 Ultimate x64 Build 7200
- bez AV? .. CF i gašenje miša i sl., vjerojatno problem s napajanjem ili MBO (stabilizacija napona).. da bi se eliminirao-potvrdio HW kvar, moraš imati ispravan SW. ... ti imaš 'smeće'.

hondo ned 23.10.2011 14:23
Stolnik kaže...

 Driver San Francisco igrao sam 5 minuta i opet na mišu laser se ugasio i na tipkovnici numlock i komp se smrznuo. na kompu mogu radit sve ( surfat itd....) ali kad upalim bilo koju igricu opet se mis ugasi kao i tipkovnica i komp se smrzne. ne znam u cemu je problem...

 

 

očito ti neka viša sila šalje poruku kako se na računalu ne trebaš igrat već radit nešto korisno. lako moguće da ti je grafička pre slaba za rezoluciju i detalje koje si postavio. Ram ti tu nema veze. ram kartica ili radi ili ne radi i nema zašto uzrokovati smrzavanje

191x7 ned 23.10.2011 16:41
hondo kaže...

 lako moguće da ti je grafička pre slaba za rezoluciju i detalje koje si postavio. Ram ti tu nema veze. ram kartica ili radi ili ne radi i nema zašto uzrokovati smrzavanje

Bubnuo i ostao živ...

1. Pa čovjek ima dvije HD 5830 u Crossfireu. To je zvjerski jako.

2. RAM ako je neispravan može imati greške pri zapisivanju i/ili čitanju što može uzrokovati gadne probleme. Nije to sklopka pa da znaš jel na "radi" ili na "ne radi".