BugHacker pon 7.7.2008 07:54

Evo ovako.Prije par dana sam kupio graficku ASUS AH3650 SILENT AGP 512mb.Sve super,odnio doma,ubacio cd s driverima no tijekom instalacije mi je pojavio onaj screen da driveri nisu prosli whql odnosno da xp nije isprobo kompatibilnost s tim driverima.No svejednos sam accepto i restarto racunalo.kad sam restarto,vec sam male problem vidio.Imam ruzicaste okvire oko slova.I kada upalim igru npr W3,slika mu je krivo,odnosno nevalja sva je zeznuta.Koristim windows xp 32-bitna verzija,i imam oficial drivere zadnje s asusovih stranica.Molim vas pomozite ocajan sam!!!!!!

doxy pon 7.7.2008 09:37

a koji ti je NET framework i jel te zezalo nekaj sa Catalyst Control Centrom?

 

ja prije 5 dana kupio komp s grafom EAH ASUS silent 3650 1024 MB i radi sve bez problema osim catalyst control centra...

on me i prije nastarom kompu zezao...zbrisi njega s kompa i instaliraj si omega drivere...

to ti je moja preporuka iz osobnog iskustva

Dodinho pon 7.7.2008 10:54

Probaj rool back driveri, ili instaliraj drajvere koju su došli s grafom, a ako to stvara probleme skini najnovije s atijeve stranice, ako to ne pomogne instaliraj onda najnoviji directx, ako to ne pomogne ja bih komp nosio u servis jer možda je problem hardverske prirode.