Space Invader ned 25.5.2014 00:07

Pozdrav imam thinkpad edge 11. Problem je sto ne mogu u potpunosti ugasiti laptop. Kada odem na shut down ekran se ugasi ali laptop jos radi. Jedino ga mogu potpuno iskljuciti kada mu prekinem napajanje odnosno izvadim bateriju ii ga istekam iz struje.

2dulle ned 25.5.2014 17:26

Mislim da je to vise Software-ski problem, sigurno ti je u Control Panel-u , U postavakama o Power Options podeseno na Sleep ili sl. Pa ti se lap top ne gasi vec ide u rezim Mirovanja (Sleep Mode) , prvo to provjeri.

as123 ned 25.1.2015 18:52

 imam problem vec 3 dana, mislio sam de ce se riejsiti mozda samo od sebe ali nije.

 

znači laptop mi nemože otići u sleep mod, kada spustim poklopac ili odem na start i stavim ga na spavanje, ekran se ugasi on radi jos minutu i potop se ugasi.

kad ga stisnem da se ugasi, treba mu 2-3 minute da se ugasi a međuvremenu par puta iskljuci ventilator pa se pokrene i na kraju se ugasi....a inace u roku 30sec se gasio.

 

u svim postavkama laptopa i baterije su namještene akcije kada treba na spavanje, u kojim opcijama se gasi ili ide u hibernaciju...kod resetiranja je sve oke...

laptop star 4 mjeseca, svježi win stavljen prosli tjedan....netko neki prijedlog??