KeCo ned 11.5.2008 21:50

Evo ljudi ovako...imam jedan problem...u zadnje virjeme svaki put kad igram neku pc igricu ili gledam videa na youtube mi se sam od sebe jednostavno ugasi komp. Stvarno nezz do cega mi je to,

skenira san komp, virusa nema,ocistia san disk i dalje se to desava....do cega bi to moglo bit?...pomoc pls!!

mstaracm ned 11.5.2008 22:01

Nedugo sam imao sličan problem, pri pokretanju igra windozi se jednostavno rušili..., vrlo vjerovatno problem leži u grafi, provjeri konekciju, update drivere...tesko je ovak "na sljepo" postaviti dijagnozu... npr kod mene je bio problem u registry-u, korupcija datoteka i jednostavno gašenje računala kod pokretanja igra....imaš tune up utilites 2008 i na inom 1-click mainteance....odvrti to pa ćeš vidjeti...ako i dalje ostane isti problem kao zadnja solucija ostaje ti reinstal windoz..., njih reinstaliraš a sve ti dr ostane, datoteke i programi, naravno ponovno drivere moraš stavljati... Nadam se da će ti ovo bar nešt pomoći... sretno!

Lazarus Long pon 12.5.2008 23:15
KeCo kaže...

Evo ljudi ovako...imam jedan problem...u zadnje virjeme svaki put kad igram neku pc igricu ili gledam videa na youtube mi se sam od sebe jednostavno ugasi komp. Stvarno nezz do cega mi je to,

skenira san komp, virusa nema,ocistia san disk i dalje se to desava....do cega bi to moglo bit?...pomoc pls!!

  Problem sa temperaturom procesora,temepretaturom (ispravnosti) memorije,grafika?
Mozda se ukljucava  zastita od pregrejavanja koja je namijestena u biosu 

Instaliraj everest i proveri temperature 

P1 200 Mhz RAM 32Mb Hdd 500 Mb Win 98 (i jako sam sretan)
VuX sri 9.7.2008 20:58

pozzz.... evo ja kupio novu maticnu, proc amd athlon 2,8ghz, i grafu hd 3850 512mb, i sve slozim i nemrem upalit komp, u cem je problem, ja mislim da je u napajanju koje je samo 240W !!!! POMOĆ!!!!!!!!!!!!

MRK 22 sri 9.7.2008 21:08
VuX kaže...

pozzz.... evo ja kupio novu maticnu, proc amd athlon 2,8ghz, i grafu hd 3850 512mb, i sve slozim i nemrem upalit komp, u cem je problem, ja mislim da je u napajanju koje je samo 240W !!!! POMOĆ!!!!!!!!!!!!

 dobro misliš. napajanje je katastrofa
VuX čet 10.7.2008 23:27

e copio sam si napajanje od 500w i sve sljaka, al imam jos jedan problem, nes mi nije uredu s hardom od 80 gb, kupljen je prije 5 godina i ima onaj stari utor,  nije valjda da moram kupovat novi hard???????

VuX pet 11.7.2008 16:00
benko kaže...
KeCo kaže...

nezz ima li ovo ikakve veze,,nego npr ja igram igru i onda se nakon 10 min ugasi komp

 jer se bas ugasi ili je prvo bsod?  ili su temp ili je napajanje.
 gle i meni se na starom kompu dogadalo isto, ocisti si procesor od prasine, uzmi usisavac i stavi na procesor da ga vrti, i to bi trebalo bit to! barem sam ja tako rijesio problem...Smijeh
nazi commander pon 22.11.2010 11:00

bok ljudi,imam problem,naime komp mi se nedavno ugasio sam od sebe,ali to se događa rijetko,imam problema s windowsima no mene zanima ima li to ikakve veze sa hardwareom premda mislim da je windows u pitanju zbog toga sto imam problema pri startupu i ostalim stvarima

RBN čet 16.12.2010 20:47

Imam slican problem,samo kad resetiram komp i kad se on pocne palit jednostavno crkne i sve se jace i jace cuje ali se ne zeli upali!Ja neznam sta mu je?Ili kada igram neku igru on mi se vraca na stranice na internetu u kojima sam bio nedavno!Dal netko zna sta mu je i kako rijesiti taj problem?