Razni hardverski problemi

Novi Asus ROG Zephyrus g15 - crni ekran

tigerija ned 2.7.2023 09:33
Izzy kaže...

Ako je novi, onda bez sumnje imaš jamstvo. Ako ne radi - vrati ga.

 Za sad radi.

Koliko sam guglao, nasao sam da puno ljudi ima problema sa black screen. Da zna biti bios, etc.

Jedan of fixeva je da drzis power button 40 sec da se laptop resetira. Cini se da je moj nakon toga proradio. Pojma...

Da nije proradio morao bi ga voziti nazad iz Koprivnica u Zagreb i vratio. U petak sam isao po njega...

 

Garancija... problem je sto u cetvrtak letim iz HR :D . Znaci ovo sam uzimao za put, u nadi da nece biti problema. Nadam se da je to sad to, haha.

 

Laptop se za sad cini super.

 

Hvala na odgovoru :) .

It'sMe932 ned 2.7.2023 09:38
tigerija kaže...
Izzy kaže...

Ako je novi, onda bez sumnje imaš jamstvo. Ako ne radi - vrati ga.

 Za sad radi.

Koliko sam guglao, nasao sam da puno ljudi ima problema sa black screen. Da zna biti bios, etc.

Jedan of fixeva je da drzis power button 40 sec da se laptop resetira. Cini se da je moj nakon toga proradio. Pojma...

Da nije proradio morao bi ga voziti nazad iz Koprivnica u Zagreb i vratio. U petak sam isao po njega...

 

Garancija... problem je sto u cetvrtak letim iz HR :D . Znaci ovo sam uzimao za put, u nadi da nece biti problema. Nadam se da je to sad to, haha.

 

Laptop se za sad cini super.

 

Hvala na odgovoru :) .

 Nije bitno što letiš u četvrtak. Idi sutra u dućan i vrati laptop ako si ga kupio prije manje od 14 dana.

Ako drugi korisnici imaju problema znači da ovo nije zadnji put da se to dogodilo.