Razni hardverski problemi

Nakon instalirane nove grafičke nema zvuka.

waldner uto 15.1.2013 20:49

Zdravo

Kupio sam novu grafičku i nakon instaliranja nema mi zvuka. Sada citao sam po netu da ona instalira svoj driver i da u BIOSU treba ukljuciti on board audio. Ali nece da mi ude u bios sve sam tipke pokušo. F9 (boot)  F10 (Setup) (F12) ulazi normalno. Del. tab esc i ostale ne radi sam ose upali racunar. Osim kada stisnem F2 ili TAB onda mi izbaci "keyboard Error". Molim za pomoc ne znam sta da radim više :(

waldner uto 15.1.2013 21:36
TomGun kaže...

Desni klik na ikonu zvučnika s desne strane desktopa, pa na Playback devices.  Onda klik na speakers pa dolje na set as Default i trebali bi zvučnici opet raditi.


Problem je sto nema tu nista osim HDMI drivera od grafičke. Išao sam i desni klik "show disabled devices ali bez uspjeha

waldner uto 15.1.2013 21:55
Master Infirmiy kaže...

Pa trebalo bih ići tipkom DEL ulaz u Bios samo nakon što restrataš PC brzo klikaj tipkom DEL prije neg se računalo podigne.Meni uvjek dobro radi baš na svakom računalu i svaki put ulaz u BIOS.

Ne neče. Stvarno sve sam probo ali ovo je nesto ukleto :/

Master Infirmiy uto 15.1.2013 22:36
waldner kaže...
Master Infirmiy kaže...

Pa trebalo bih ići tipkom DEL ulaz u Bios samo nakon što restrataš PC brzo klikaj tipkom DEL prije neg se računalo podigne.Meni uvjek dobro radi baš na svakom računalu i svaki put ulaz u BIOS.

Ne neče. Stvarno sve sam probo ali ovo je nesto ukleto :/

Jesi Probo sa Drugom Tipkovnicom možda je do nje

GamerMaster2041 sri 16.1.2013 11:12

Izvadi tu grafu i stavi staru i probaj onda uci u BIOS.

 

Nego jel ti nije kojim slucajem tastatura USB?

Ako jeste probaj naci neku PS2 tastaturu i probaj s njom uci u BIOS pa vidi sta je problem.

 

 

A moguce je da stari driveri od prosle graficke kartice zezaju sistem.

Probaj ih ukloniti i reinstaliraj drivere i za novu grafu i za zvuk.

lukabo sri 16.1.2013 12:58

Da skineš drivere za svoju mbo i instaliraš ih,treba sve raditi.A kasnije s nekim alatom za update svih novijih drivera,riješiš sve ostale.Ili ti nešto dobro ne radiš.A i koji OS imaš bi isto pomoglo.Mislim da bi moderatori ubuduče trebali staviti,kod registracije,obavezno popuniti u profilu,"Moj PC".Ovako treba deset postova,da bi skužilo koju tko konfu ima.Zar je to problem popuniti,ili je koga sram da ima stari comp.Pa nemogu svi imati pc za 20 tis. kuna.

 

http://www.orgsoftcom.org/file0a58h.htm