raptor22 pet 30.12.2011 13:04

Igram cod mw3 sve na max rezoluciji i detanjima (pogledajte my pc),ovako kada igram bilo missije ili spec ops fps mi bude 40-45 sta je logočki pre malo, pošto iman ne loš pc a i mw3 nije nesto puno zahtjevna igra, battlefield 3 mi bude 50 fps ,e sad probao sam sve smanjit na low,stavio sam low rezoluciju i low detalje pa mi opet bude 40-45 fps. u cemu je problem?

 

hvala

Bera pet 30.12.2011 14:14
raptor22 kaže...

Igram cod mw3 sve na max rezoluciji i detanjima (pogledajte my pc),ovako kada igram bilo missije ili spec ops fps mi bude 40-45 sta je logočki pre malo, pošto iman ne loš pc a i mw3 nije nesto puno zahtjevna igra, battlefield 3 mi bude 50 fps ,e sad probao sam sve smanjit na low,stavio sam low rezoluciju i low detalje pa mi opet bude 40-45 fps. u cemu je problem?

 

hvala

I ja sam isto imao tak probleme sa mp, jedan dan sve ide dobro, sutra dan steka i trza ko ludo. Valja je do lagg-a. 

d4rkd3atH ned 1.1.2012 00:13

call of duty je ovaj cod napravio bez konzole tak da nemože se pojačavat fps i to...ja nemam multy al imaju moji frendovi i rekli su da nema konzole a za vsync u igri neznam jel ima ak to ima onda se to makne i dobije se više fpsa a možda je i najbolje da je 45 fps da su svi ravnopravni!

RaZiX ned 1.1.2012 08:36

Postoje razni načini na si povećaš FPS bez konzole, npr. Ja sam si i u mw2 povećao FPS bez ikakve konzole, ali CoD kao CoD, moraš znati raditi dobre cfg-ove, imas u players, config_mp.cfg!

Otvori ga, i promijeni neke stvari za FPS,

com_maxfps 250

rate 25000

r_drawsun 0

r_drawdecals 0

itd...

Pronađi negdje takve stvari, i promijeni prema svojoj želji ;)

 

Nadam se da sam pomogao, ali u CoD ingame mjenjanje opcija neće puno pomoći, meni ide isto FPSa na low i na extra, a kad stavim AA na off, poveća, a kad stavim AA na 4x onda je isto ko i kad je povećano -.-''

 

Ali u svakom slučaju isključi AA i AF!

Nisam ti vidio konfu pa nemogu zaključiti šta bi valjalo napraviti, ali promijeniti nekoliko stvari u CFGu bilo bi dobro.