Računala - procjene

Asus Rog Strix GTX 1080ti OC

fost pon 1.6.2020 22:49

 Pozdrav. 

 

Može procjena navedene grafičke kartice. 

Kartica radi savršeno, van garancije je, nema nikakvih problema. 

Nisam siguran koliko je cijeniti sad kad su cijene kartica podivljale.

 

Hvala

Lp

 

Ispričavam se, planirao sam stavit u procjene komponente, omaklo mi. 

fost pon 1.6.2020 23:05

Bravo majstore,samo si to vidio. 

Cijene nisu iste kao prije par mjeseci, kad sam razmišljao o prodaji prije par mjeseci ljudi su niže cijenili svoje kartice više klase nego sad. 

Jakovp pon 1.6.2020 23:32
fost kaže...

Bravo majstore,samo si to vidio. 

Cijene nisu iste kao prije par mjeseci, kad sam razmišljao o prodaji prije par mjeseci ljudi su niže cijenili svoje kartice više klase nego sad. 

 Pusti, ga tko zna koji duplić protjeranog trolla. Stavi 3500, ipak je ovo top model, mislim da je fer.

Deda666 pon 1.6.2020 23:48
fost kaže...

Bravo majstore,samo si to vidio. 

Cijene nisu iste kao prije par mjeseci, kad sam razmišljao o prodaji prije par mjeseci ljudi su niže cijenili svoje kartice više klase nego sad. 

Moja kartica je 300kn jeftiniju u ducanu nego prosle godine, tocnije jeftinija nego ikada! Majstore koji to hw poskupljuje nakon 4godine starosti?

fost uto 2.6.2020 00:02
Deda666 kaže...
fost kaže..

Moja kartica je 300kn jeftiniju u ducanu nego prosle godine, tocnije jeftinija nego ikada! Majstore koji to hw poskupljuje nakon 4godine starosti?

 

 

 

 

Ma potpuno si u pravu, i uopće nebitno u mojoj zamoli za procjenu gdje u 2 svoja posta nisi iznio svoju procjenu. 

 

Aflredo nr.2 i Jakovp hvala na procjenama

DarthMarkus čet 4.6.2020 14:56
Jakovp kaže...
fost kaže...

Bravo majstore,samo si to vidio. 

Cijene nisu iste kao prije par mjeseci, kad sam razmišljao o prodaji prije par mjeseci ljudi su niže cijenili svoje kartice više klase nego sad. 

 Pusti, ga tko zna koji duplić protjeranog trolla. Stavi 3500, ipak je ovo top model, mislim da je fer.

 Prika ja sam svoju Msi trio sa garancijom jedva utopio za 3100.

 

Danas kad je nova 5700xt gaming 3400 teško da će netko dati 3500 za ovo.

 

Al nađe se budala.

 

Kartica vrijedi 3 soma top. 

 

3200 na njušku pa nek se kiseli.

Deda666 čet 4.6.2020 18:08

3000+kn za karticu bez garancije? lol neznam takvog hrvata koji se toliko kupa u lovi osim augi-a80ali on voli da mu plastika jos mirisi na novo, cim ispari ide na prodaju 3 dan!

Rhodin čet 4.6.2020 18:31
DarthMarkus kaže...
Jakovp kaže...
fost kaže...

Bravo majstore,samo si to vidio. 

Cijene nisu iste kao prije par mjeseci, kad sam razmišljao o prodaji prije par mjeseci ljudi su niže cijenili svoje kartice više klase nego sad. 

 Pusti, ga tko zna koji duplić protjeranog trolla. Stavi 3500, ipak je ovo top model, mislim da je fer.

 Prika ja sam svoju Msi trio sa garancijom jedva utopio za 3100.

 

Danas kad je nova 5700xt gaming 3400 teško da će netko dati 3500 za ovo.

 

Al nađe se budala.

 

Kartica vrijedi 3 soma top. 

 

3200 na njušku pa nek se kiseli.

Pa ono... ako je "relativno nova", tipa ima još godinu dvije garancije, nije oko 3000kn loša kupnja. 1080Ti je "tu negdje" ili malo jača od 5700XT, barem što sam ja gledao. Po funkcionalnostima su vrlo slične, tu je i činjenica da su nvidia fanovi spremni platiti više za nVidiu iste snage, ne bi me iznenadilo da ju prodaš za 3500kn. Budući nova 5700XT u RH košta oko 4400-4500kn slična, 3000kn je sasvim ok, za njuškalo 3500kn

fost pet 5.6.2020 00:35

Hvala svima na procjenama, sve stoji. 

 

3000kn je fer cijena po meni, dobio sam ponudu za 3200 ali lik bi da ga pričekam tjedan dva.

Opet s druge strane to bi bila najjeftinija 1080ti na njuški a kad pogledaš koliko drugi cijene svoje onda je ni ti nećeš baš dat za manje novce od njih, osim ako ti je hitno.

Neču ulazi u raspravu AMD/ Nvidia ali imao sam od zadnje generacije rx 5700xt Gigabyte OC i Mech- jednostavno je GTX 1080 ti jača ma tko šta kaže. 

Imao sam i RTX 2080 super phantom, to je next level naspram ove tri koje sam naveo, pogotovo u 4k.

 

Još jednom hvala na procjenama.