Programiranje

Studentski posao - ponuda

cale čet 16.4.2020 18:51

Ukratko kod mene se trazi jedan student, ovdje cu  opisati sta  u osnovi sto trebamo i nudimo, a detalje i ako vas zanima mozemo prek mail.

 

Imali smo ideju, razvili smo prototip, dobili zainteresiranost i sad gledamo da probamo to dovesti do kvalitetnog proizvoda koji bi se mogao i prodati.

Dobili smo neki budget i sad s tim budgetom zelimo probati naci studenta.

 

Ono sto trenutno trebamo i bilo bi idealno je da student poznaje c++ i javu.

No imao sam prilike raditi s ljudima koji su znali c++ i javu i imali fakultete ali posao koji su radili je osrednji, odradili su tek toliko da odrade. Pa je meni osobno uvjet samo da "grize".

Jer sve se moze nauciti, samo da ima volje, jer prvenstveno ja sam nisam ekspert u programiranju,kamoli c++ , mislim da ima ovdje tema u pythonu prije nekih 4 godine kad sam postavio pitanje sta je to iterator (zavrsio sam ekonomiju, jedino kaj sam ikad na racunalu napravio je kopirao crack)..........Tako da svi oni koji mozda se ne osjecaju sigurni u svoje znanje a imaju ogromnu zelju i volju, welcome.

 

Siguran sam da mozda malo puno ocekujem od studenta, jer po nekom pravilu to su ljudi koje sad treba uciti i ufuravati, pa je mozda glupo ocekivati da je samostalan, ali jbg budget i situacija u kojoj se nalazim mi ne dozvoljavaju da placam seniore.

 

Neke kratke crte

-pozvanje objektnog programiranja

-zelis uciti nepoznate stvari i istrazivati

-studentski ugovor

 

Sto nudimo:

-apsolutno fleksibilno radno vrijeme, ne onaj bullshit kad napisu fleksibilno pa ti kaze dodi do 10 i ostani 8 sati, dodi kad hoces, odi kad hoces, pa cak i ne moras doci, znaci i full remote rad je.  No onda ocekujem discipliniranost i odgovornost.

 

-environment za razvijat, po meni najbitnije, jer radio sam u ogromnim firmama i nista ne ubija "soul" koliko depresivan environment i ljudi koji te tlace s glupostima koje nisu vezane
za posao, mi smo te zvali ego triperi. Ovdje je cilj samo napraviti amazing work.

 

Sto se tice novaca, nemam bas ovlasti, novac nije moj, ali oko 5000 kuna recimo, + -

 

 

A benefit za mene ce biti da napakon imam nekoga s kim mogu raditi i graditi.

 

Nije bas standardni oglas, jer ovo mi je sve novo, a ne volim formalnosti, pa se mozda cini fake, ali this is not fake.

 

Moj linkedin, pa mozete istrazivati di radim i na koji mail mi se mozete obratiti

https://www.linkedin.com/in/filip-cacic-aa5a07152/