Programiranje

Programer za igru (placeno) - the red solstice

horva uto 26.7.2011 03:07

Pozdrav ljudi, evo jedan oglas ako je netko zainteresiran :)

 

Potrebno:

Potrebno:

-> vrhunsko poznavanje VC++ i objektnog programiranja(poliformizam, kompozicije i sve sto dolazi uz to)

-> poznavanje OpenGL programiranja, dodatna prednost je rad sa OpenGL SDL-om ili vec dovrseni neki projekti vezani uz 3D grafiku i OpenGL / u obzir dolazi i DirectX, ali mi radimo sa OGLom

-> poznavanje rakneta i multiplayer programiranja dodatna prednost

-> spremnost na timski rad

-> mogucnost realnog predviđanja potrebnog vremena za posao koji treba odraditi(znam da je ovo jako tesko u programiranju ali barem okvirno)

-> entuzijazam za izradu igara, dodatna prednost zbog mogućnosti suradnje nakon isteka radnog odnosa

-> prednost je lokacija(zagreb i okolica), ali nije nuzna

 

Osigurana je placa za 3-6 mjeseci rada, te uvođenje u naš engine.

Placa ovisi o iskustvu i znanju pojedinca, ovisno o znaju postoji mogucnost za dogovor(primjerice ako netko ima sve nabrojene gore kvalitete i gotove projekte iza sebe)

 

Detalji na PM

 

Web: www.theredsolstice.com

 

Hvala!,

Hrvoje

 

woodgamesfx pon 8.8.2011 07:41
horva kaže...

 

Pozdrav ljudi, evo jedan oglas ako je netko zainteresiran :)

 

Potrebno:

Potrebno:

-> vrhunsko poznavanje VC++ i objektnog programiranja(poliformizam, kompozicije i sve sto dolazi uz to)

-> poznavanje OpenGL programiranja, dodatna prednost je rad sa OpenGL SDL-om ili vec dovrseni neki projekti vezani uz 3D grafiku i OpenGL / u obzir dolazi i DirectX, ali mi radimo sa OGLom

-> poznavanje rakneta i multiplayer programiranja dodatna prednost

-> spremnost na timski rad

-> mogucnost realnog predviđanja potrebnog vremena za posao koji treba odraditi(znam da je ovo jako tesko u programiranju ali barem okvirno)

-> entuzijazam za izradu igara, dodatna prednost zbog mogućnosti suradnje nakon isteka radnog odnosa

-> prednost je lokacija(zagreb i okolica), ali nije nuzna

 

Osigurana je placa za 3-6 mjeseci rada, te uvođenje u naš engine.

Placa ovisi o iskustvu i znanju pojedinca, ovisno o znaju postoji mogucnost za dogovor(primjerice ako netko ima sve nabrojene gore kvalitete i gotove projekte iza sebe)

 

Detalji na PM

 

Web: www.theredsolstice.com

 

Hvala!,

Hrvoje

 

 

 

Posao od kuće u free time-u ?

Nešto freelance tipa da li dolazi u obzir, job on demand i pay on finish. 

 

 

 

horva kaže...

Hvala :)

 

Nema nikoga zainteresiranog za posao? Ili nitko ne misli da je sposoban?

 

Nisu tak ostri kriteriji kako sam naveo, ako koga interesira neka se javi pa cemo popricat.

 

Ima zainteresiranih, ali većina ljudi ovdje koji su i programirali sumnjam da su radili sa OGL-om na nativnoj razini , plus tražite dobro poznavanje socket programiranja. E sad radio sam iz hobija sve to , istina više se ništa ne sećam od toga, ali ono što mi je ostalo u sjećanju je da mi nije bio problem naućiti. 

 

Inaće čovjek zaboravi stvari s vremenom koje na koristi, nadam se da ćete se složit s time {#} 

 

PS.

Oko ostalih detalja možemo se ćut preko PP-a ili mail-a .

 

Pozdrav

 

 

horva pon 8.8.2011 14:05

Od doma se radi naravno, postoji mogucnost dogovora po zavrsteku dijelova, ali prvenstvno je bolje ako se moze full time raditi posto nemamo vremena na pretek :)

 

Slazem se, zato kazem, tko god misli da moze poslat cu mu jedan PDF u kojem ima dosta detaljno objasnjeno kaj se treba napraviti pa mozete vidjeti dal ste sposobni to odraditi.

 

Pozdrav!

woodgamesfx pon 8.8.2011 14:36
horva kaže...

Od doma se radi naravno, postoji mogucnost dogovora po zavrsteku dijelova, ali prvenstvno je bolje ako se moze full time raditi posto nemamo vremena na pretek :)

 

Slazem se, zato kazem, tko god misli da moze poslat cu mu jedan PDF u kojem ima dosta detaljno objasnjeno kaj se treba napraviti pa mozete vidjeti dal ste sposobni to odraditi.

 

Pozdrav!

 

OK pošaljite na PP pa ćemo dalje vidjet :)