Programiranje

Kako ujedinit nekoliko programa u sve u jedan

Boom pet 15.1.2010 15:09

Zanima me ovo kao sto je u naslovu. Neznam bas najbolje objasnit ali mogu reci o cemu se radi.

 

Znaci vidio sam kod jednog lika kada je installiravo u igranonici na komp nesto ubaci jedan CD/DVD (nebitno) i otvori ga. Zatim kada ga otvori izbaci mu to kao jednu listu programa koje je on unutra stavio. Znaci nije onako kao samo nabacano u mapama na CD pa ti otvaraj. Vec je covjek slozio Podnaslove i onda npr podnaslov Programi za muziku ( u tome onda ima Winamp, Windows Media Player, BS Player i to....) ali on je to nekako napravio da samo oznaci kvacicu pokraj toga imena u kvadraticu koji ima i izbaci mu taj program u lijevom kutu gore gdje je spisak programa koje zelis preuzet i onda samo ispod odes na preuzmi i skine ti se to na komp tamo gdje odredis.

 

Eh ako ste skuzili ja bih takvo sto htio napraviti jer imam dosta programa razbacanih i nepregledno je, a ovako je savrseno pregledno.

 

Ako niste skuzili probat cu jos obasnit nekim slikama.

 

 

 

I da ispricavam se ako nisam na pravom mjestu otovorio temu jer sam tu novi pa bas se ne snalazim ali mislim da tema ide ovdje, ako neide premjesite ju tamo gdje treba da ide.

 

HVALA

Boom pet 15.1.2010 20:23

On skine programe s neta ali onda te programe sto skine s neta stavi sve u jedno kao npr. imas neku stranicu za download muzike i ima puno pjesama ispisanih i kada ti stisnes na pjesmu onda ti izbaci ono da je spremis ili sta ti ja znam da otvoris ili da odbijes. E to ti je tako poslagani programi umjesto tih pjesama samo sto nemozes na njih kliknut vec na kvadratic ispred i onda kao oznacis to za skidanje s CDa. A u lijevom gornjem stupcu ima kao neki kak da opisem prazno polje i te stvari koje oznacis njihovo ime ide tu gore. i onda te stvari koje si oznacio samo odes preuzmi i stavi ti se na komp. Ja sam pito jednog lika kako je to on napravio a on mi je reko da je on to sam slozio sve u jedan program kao bilo mu dosadno i to radi kad mu je dosadno, ali nismo tog covjeka vise ni vidili nit smo ga pitali kako to ide ili preko cega. Pa ja sam u nadi povoljnog rjesenja dosao ovdje da mi vi pomognete ako znate xD

Boom pet 15.1.2010 20:23

On skine programe s neta ali onda te programe sto skine s neta stavi sve u jedno kao npr. imas neku stranicu za download muzike i ima puno pjesama ispisanih i kada ti stisnes na pjesmu onda ti izbaci ono da je spremis ili sta ti ja znam da otvoris ili da odbijes. E to ti je tako poslagani programi umjesto tih pjesama samo sto nemozes na njih kliknut vec na kvadratic ispred i onda kao oznacis to za skidanje s CDa. A u lijevom gornjem stupcu ima kao neki kak da opisem prazno polje i te stvari koje oznacis njihovo ime ide tu gore. i onda te stvari koje si oznacio samo odes preuzmi i stavi ti se na komp. Ja sam pito jednog lika kako je to on napravio a on mi je reko da je on to sam slozio sve u jedan program kao bilo mu dosadno i to radi kad mu je dosadno, ali nismo tog covjeka vise ni vidili nit smo ga pitali kako to ide ili preko cega. Pa ja sam u nadi povoljnog rjesenja dosao ovdje da mi vi pomognete ako znate xD

Boom sub 16.1.2010 14:58
RimSo kaže...

To je dolazilo na nekoj rucnoj verziji XP-a pod nazivom : Last XP 21 i starije serije...

 

 

 

  Nije bas tako ali je nesto slicno

 

Cekajte vi ostali odgovorit cu dok pregledam sve

 

 

Boom sub 16.1.2010 18:04
Sum_of_all_fears kaže...

Možda ovo tražiš?

 

 

E da to je to

 

Evo i ove dvije slike jako dosta tome lice

 

http://www.wpiw.net/The_Dark_Side/screenshots/screen1.jpg

http://www.wpiw.net/The_Dark_Side/screenshots/screen5.gif

 

To je to samo sto je kod njega pozadina crna i ima vise programa i ovo lijevo je malo drugacije ali to bi mogli reci da je to

 

[hr][hr]

 

Eh da ne otvaram novu temu kako se rukuje time? xD Mislim da stavim svoje programe koje hocu i igrice i ove podnaslove....

 

Boom ned 17.1.2010 14:50
RimSo kaže...

I ja isto pitam..sve sam napravio..pozadinu, muziku, style al nikako da nadjem furku u koju se smjeste programi..

 

 

Kako stavis pozadinu tamo da bude druge boje?? xD nista nekontam ja tamo