Programiranje

Firme za programiranje

Gremlin144 uto 19.4.2022 13:48

Pozdrav, postoji li kakva firma u hr koja programira AI programe? Može biti čak i ovako netko privatno da zna, samo u tom slučaju plačam tek kad vidim da program radi kako sam zamislio. Plačam ovisno o dogovoru

Gremlin144 uto 19.4.2022 20:39
gumifufna kaže...
Izprogramiran ti ja onaj četbot koji razgovara sa klingonskog na hrvacki u pajtonu za 500 kuna.

 Meni bi trebalo isprogramirati program za strojno učenje. Znači nikakvi četovi. Ukucavalo bi se desetak različitih brojeva koji bi davali određen rezultat. Znači to bi bilo nešto u tom stilu. Za detaljnije nešto. Izađem sa zainteresiranim programerom na kavu za detaljan dogovor oko plačanja i programa i skicama

Gremlin144 uto 19.4.2022 20:55
gumifufna kaže...
pa napiši onda na forum detaljno šta hoćeš i koliko plaćaš. kakve kave i gluposti..

 Ideja je predobra da bi javno djelio. Zainteresiran tko se razumije u to ima opciju i da razvija još detaljnuje s tim da bi obostrano tad imali veliku korist od toga. Jer mogučnosti su neograničene. Ako plačam tada dajem samo nužne informacije bez da programer skuži namjenu programa. Koliko se dogovorim toliko platim. 

Ako ima kakva firma tada ugovorom bi zaštitio ideju

Nuclear_Phoenix sri 20.4.2022 20:38
Gremlin144 kaže...
gumifufna kaže...
pa napiši onda na forum detaljno šta hoćeš i koliko plaćaš. kakve kave i gluposti..

 Ideja je predobra da bi javno djelio. Zainteresiran tko se razumije u to ima opciju i da razvija još detaljnuje s tim da bi obostrano tad imali veliku korist od toga. Jer mogučnosti su neograničene. Ako plačam tada dajem samo nužne informacije bez da programer skuži namjenu programa. Koliko se dogovorim toliko platim. 

Ako ima kakva firma tada ugovorom bi zaštitio ideju

 Aha, predobra ideja, obostrana korist, da netko besplatno isprogramira pa će isplata biti kad posao krene, može udio u budućoj multimilijunskoj firmi itd.

 

Programer da programira bez da zna namjenu programa 

 

Jesi ti onaj što je pred x godina tu na forumu imao sistem za lutriju ali nije mogao naći nekog da mu to isprogramira a i nije baš niti taj sistem znao opisati, tj. svelo se na "podaci od prošlog kola => crna kutija => kombinacija za 7icu sljedeću"?

pravi_covijek sri 20.4.2022 21:28
Nuclear_Phoenix kaže...
Gremlin144 kaže...
gumifufna kaže...
pa napiši onda na forum detaljno šta hoćeš i koliko plaćaš. kakve kave i gluposti..

 Ideja je predobra da bi javno djelio. Zainteresiran tko se razumije u to ima opciju i da razvija još detaljnuje s tim da bi obostrano tad imali veliku korist od toga. Jer mogučnosti su neograničene. Ako plačam tada dajem samo nužne informacije bez da programer skuži namjenu programa. Koliko se dogovorim toliko platim. 

Ako ima kakva firma tada ugovorom bi zaštitio ideju

 Aha, predobra ideja, obostrana korist, da netko besplatno isprogramira pa će isplata biti kad posao krene, može udio u budućoj multimilijunskoj firmi itd.

 

Programer da programira bez da zna namjenu programa 

 

Jesi ti onaj što je pred x godina tu na forumu imao sistem za lutriju ali nije mogao naći nekog da mu to isprogramira a i nije baš niti taj sistem znao opisati, tj. svelo se na "podaci od prošlog kola => crna kutija => kombinacija za 7icu sljedeću"?

 Nije, covjek je prije nekoliko godina programirao igru na engleskom.

Entry Point čet 21.4.2022 09:11

Opće je poznato da su izvučeni brojevi u lutriji predefinirani godinu dana unaprijed, te ih "AI" vrlo lako može predvidjeti svako kolo. Čudo kako se netko toga nije dosjetio do sada.
Ne zaboravimo činjenicu da se "AI" može isprogramirati bez problema samo nakon godinu dana samo-ucenja bez obzira što nisi imao apsolutno nikakvog znanja iz programiranja prije toga, a kamoli matematike. Easy peasy.

LudaRajcica ned 5.6.2022 01:22
Gremlin144 kaže...

Može i za rulet isto, za pikado, kladionice itd 

 Ako te zanima ja ti to mogu rjesiti....

Radio sam AI za rulet pred koju godinu, danas je ta osoba vlasnik banke a ja i dalje nisko budget programer, tako ti je to u zivotu....

 

tako da, reference imam, pameti, nisam siguran! :P

 

SamoPitam3 ned 5.6.2022 01:32
LudaRajcica kaže...

 Ako te zanima ja ti to mogu rjesiti....

Radio sam AI za rulet pred koju godinu, danas je ta osoba vlasnik banke a ja i dalje nisko budget programer, tako ti je to u zivotu....

 

tako da, reference imam, pameti, nisam siguran! :P

 

 Nemoj biti tako strog prema sebi. Nije on postao vlasnik banke zbog onoga sto si mu ti napravio, vec sto je, jel'te...

steve90 ned 5.6.2022 01:33
Mr.ddevil kaže...

S obzirom na trenutne vještine guglanja, za godinu dana ćeš možda napisat AI koji će ispisivat Hello World na konzolu :D

 

Još pure i mlika jest

 Ili če isprogramirati AI koji če mu automatski ispravljati progreške pri tipkanju.