Prodaja - Računala

[Razmjena] Lenovo ThinkPad P73 i7-9850H,32GB RAM,

dt9 uto 14.4.2020 19:56

Pozdrav.

 

Uzeo sam pod račun puno prejak laptop za moje potrebe, ako je netko zainteresiran za zamjenu nek se javi.

 

U zamjenu me zanimaju također laptopi (jeftiniji očito), može i više komada, playstation 4 ili XBox One i mobilni telefoni. Može i građevinski materijal ili PVC stolarija (treba izrada po mjeri). Doplate po dogovoru.

 

O laptopu;

 

Model: Lenovo ThinkPad P73

Processor: 1x Intel Core i7-9850H Processor(Core i7-9850H)
Memory: 1x 32GB DDR4 2666
Operating System: Windows 10 Pro 64(CR:Croatian)
Hard Drive: 1x 512PCIeNVMeOPAL
Wireless Network: 1x Intel Wi-Fi 6 AX200 2x2+BT5.0 vPro
Ports: 1x 4-in-1 Media Card Reader (SD
MMC
SDHC
SDXC)
Camera: 1x IR & 720p HD Camera
Graphics: 1x Quadro RTX 3000 6GB
Monitor: 17.3 FHD LED
Included Warranty: 3 Year Depot

 

Laptop je malo rabljen, meni već  stoji doma preko 2 mjeseca, dolazi sa torbom, punjačem i uputama. Račun / garanciju nema (bio poklon).

dt9 uto 14.4.2020 20:07

Aha da. I to je važan podatak ;))

 

Pa rečeno mi je da kao takav vrijedi oko 20.000kn, pošto je rabljen.

 

No kod nas nema baš tak nešto u ponudi (bar ja ne mogu nać) pa je teško odredit cijenu. 

 

Naravno ne gajim iluzije da ću naći kupca koji će iskeširat takvu vrstu love, no kompenzacije mi također odgovaraju, čak i više pašu trenutno.

 

Lp

MGloc sri 15.4.2020 13:50

Da tesko je odredit cijenu , takav isti model p73 vani kosta 3000e oko 22 tisuce kuna, ima garanciju jer je novi.

Vi trazite 20000kn za polovni bez garancije oko 2600e, ja bi rekao da je ipak puno isplativije nadoplatit tih 400-500e za novi sa garancijom.Ukoliko ste spremni jos razgovarat o cijeni u redu.Inace lapto je super , kod nas znatno slabiji kosta 13 tisuca kuna.Ja nisam zainteresiran samo , mali info za potencijalne kupce. 

dt9 sri 15.4.2020 14:59

Pa slazem se sa vecinom napisanim u principu, jedino što se garancije tiče iz servisa Zel-Cos sam dobio informaciju na mail da vrijedi jamstvo bez fizičkog racuna po serijskom broju.

Što se tice cijene kao što sam rekao moze se razgovarati. Imam nesto prostora za pregovor, ako je netko ozbiljan zainteresiran nek se javi sa ponudom. 

Zamjena uz nesto casha mi najvise odgovara, moze vise uređaja biti ukljuceno. Laptop, mobitel, ps4, tv..  S menom se da svasta dogovorit, samo dok mi se ne nude muda pod bubrege ;)