Prodaja - Ostalo

[Prodaja] Panasonic plazma TV

NinoLino123 sub 9.1.2021 00:14

* Panasonic TH-37PV80P
* Flat plazma
* 3x HDMI, 2x SCART, 1x S-Video, 1x composite input, audio-in, audio-out

Malo je osteceno postolje (vidljivo na slici), medjutim samo je napuknuto, nije okrhnuto (ne fali plastike), pa se to moze namjestiti da izgleda uredno.

= 300 kn

 

 

-----

Zajednicka napomena za sve moje oglase, koje mozete vidjeti ovdje:

Hitno prodajem sve sto imam (radi preseljenja uslijed ovih potresa u Sisku), tako da mi je prioritet rijesiti se svega cim prije. Radi toga su cijene puno manje nego sto bi to inace trebalo vrijediti (barem po tome kako sam ja to uspio usporediti). Dakle, sa svim stvarima i komponentama je sve u redu, a neka eventualna ostecenja ili ogrebotine sam pokusao jasno uloviti u slikama da se sve vidi.

Sve zajedno sto sam stavio u pojedine oglase je skupa doslo na 7800 kn. No ako se KOJIM SLUCAJEM nadje netko tko bi bio voljan doci i uzeti SVE, dat cu za 7000 kn okruglo. Sve stvari se trenutno nalaze u Popovači.

(a ako nekoga slucajno zanima, prodajem i Golfa 5 za 3000 eura, no za to na privatnu poruku posto tome nije ovdje mjesto)

-----

NinoLino123 sub 9.1.2021 12:24

Zbog velikog broja mojih oglasa, pa tako i upita, potrosio sam broj dozvoljenih privatnih poruka na forumu! :(

Pa me mozete kontaktirati na 091-535-9064, moze poziv, SMS, ili Viber. Ili porukom u temu 👍‍‍