Prodaja - Ostalo

[Prodaja] HyperX PulseFire Dart, 16000 DPI, RGB, B

OnTime uto 29.11.2022 16:44
It'sMe932 kaže...

Jel to onaj miš šta je svako malo na popustu za 230kn? Svaka čast, dobra cijena.

Black Friday akcija je završila i može ga se dobit za 720 kn, ja ga dajem za 280 kn jeftinije, 450 kn top cijena.

It'sMe932 uto 29.11.2022 16:49
OnTime kaže...
It'sMe932 kaže...

Jel to onaj miš šta je svako malo na popustu za 230kn? Svaka čast, dobra cijena.

Black Friday akcija je završila i može ga se dobit za 720 kn, ja ga dajem za 280 kn jeftinije, 450 kn top cijena.

 Kao što sam rekao, taj miš je svakih mjesec-dva po toj cijeni. Nema to nikakve veze sa crnim petkom.

OnTime uto 29.11.2022 16:54
It'sMe932 kaže...
OnTime kaže...
It'sMe932 kaže...

Jel to onaj miš šta je svako malo na popustu za 230kn? Svaka čast, dobra cijena.

Black Friday akcija je završila i može ga se dobit za 720 kn, ja ga dajem za 280 kn jeftinije, 450 kn top cijena.

 Kao što sam rekao, taj miš je svakih mjesec-dva po toj cijeni. Nema to nikakve veze sa crnim petkom.

 Daj neki source.

It'sMe932 uto 29.11.2022 16:59
OnTime kaže...
It'sMe932 kaže...
OnTime kaže...
It'sMe932 kaže...

Jel to onaj miš šta je svako malo na popustu za 230kn? Svaka čast, dobra cijena.

Black Friday akcija je završila i može ga se dobit za 720 kn, ja ga dajem za 280 kn jeftinije, 450 kn top cijena.

 Kao što sam rekao, taj miš je svakih mjesec-dva po toj cijeni. Nema to nikakve veze sa crnim petkom.

 Daj neki source.

 Nemam nikakav source niti ga mislim tražiti. Slao sam kolegi već dva puta link na taj miš (jednom u hgspotu i jednom u linksu) u zadnjih par mjeseci i svaki puta je kolega zakasnio. Sad kad je bio za crni petak je kolega uspio uloviti toga u linksu. Ta ponuda za crni petak nije ništa bolja niti lošija od normalnog popusta na kojemu taj miš bude.

 

Nek ljudi znaju šta kupuju a ti stavi cijenu kakvu želiš. 

OnTime uto 29.11.2022 17:04
It'sMe932 kaže...

 Daj neki source.

 Nemam nikakav source niti ga mislim tražiti. Slao sam kolegi već dva puta link na taj miš (jednom u hgspotu i jednom u linksu) u zadnjih par mjeseci i svaki puta je kolega zakasnio. Sad kad je bio za crni petak je kolega uspio uloviti toga u linksu. Ta ponuda za crni petak nije ništa bolja niti lošija od normalnog popusta na kojemu taj miš bude.

 

Nek ljudi znaju šta kupuju a ti stavi cijenu kakvu želiš. 

 Tako i ja mogu tipkati ljudima po oglasima da se njihov artikal svako malo nadje na akciji da dobijem jeftinije, a onda kažem da nemam nikakav source i da sam slao  frendu link, daj nemoj zajebavat. A i kolko gledam, cijene su od 700 do 800 kn, baš da će netko spustit taj miš sa 700 kn na 230 a da nije black friday neznam baš, sve u svemu ako nemaš dokaza radije se nemoj petljat ljudima u oglase. 

Gemmy uto 29.11.2022 17:08

kolika cijena pise na racunu? ako je 700 kn onda je fer deal

 

ako je 200kn cijena na racunu i ti ga prodas za 400, i on krepa i vrate mu 200 kn. kupac ce lagano popusit lovu

 

inace mis je ok, nis posebno al ne vrijedi 700kn, 400kn je ok cijena

 

lp

It'sMe932 uto 29.11.2022 17:12
OnTime kaže...
It'sMe932 kaže...

 Daj neki source.

 Nemam nikakav source niti ga mislim tražiti. Slao sam kolegi već dva puta link na taj miš (jednom u hgspotu i jednom u linksu) u zadnjih par mjeseci i svaki puta je kolega zakasnio. Sad kad je bio za crni petak je kolega uspio uloviti toga u linksu. Ta ponuda za crni petak nije ništa bolja niti lošija od normalnog popusta na kojemu taj miš bude.

 

Nek ljudi znaju šta kupuju a ti stavi cijenu kakvu želiš. 

 Tako i ja mogu tipkati ljudima po oglasima da se njihov artikal svako malo nadje na akciji da dobijem jeftinije, a onda kažem da nemam nikakav source i da sam slao  frendu link, daj nemoj zajebavat. A i kolko gledam, cijene su od 700 do 800 kn, baš da će netko spustit taj miš sa 700 kn na 230 a da nije black friday neznam baš, sve u svemu ako nemaš dokaza radije se nemoj petljat ljudima u oglase. 

 Slika s wapp-a koju sam slao kolegi 21.09.. Ne vidi se cijena jer sam slao link. Prije toga je isto bio u linksu na akciji.

 Priloženi dokazi iz teme ovdje s foruma.

P.S. Nemam ništa protiv tebe, ne znam kad sam zadnji puta komentirao oglase. Ako te komentari smetaju, zaključaj oglas i gotovo.

Sretno s prodajom.

dax-lax uto 29.11.2022 17:23

Lol, kupio taj miš u Linksu 19.9.22. za točno 229,00kn a i manje od mjesec dana kasnije je opet bio na akciji u linksu i ostalim dućanima za tu cijenu. 20godina hyperx-a ili tako nešto i to je trajalo.
Kaj se samog miša tiče, ok je ali malo too heavy za moj ukus.

T-bone's uto 29.11.2022 17:27

Unazad mjesec dana je bio u par navrata po 229kn, te vjerovatno opet tijekom prosinca.

90% foruma zna po kojoj cijeni se da dobiti, ok je cijena ako je plaćen 700-800kn, ali bolje da ga staviš na njuškalo.

 

P.S.

 

Danas ga dostavili, te upravo koristim, cijena u prilogu.

OnTime uto 29.11.2022 17:31
It'sMe932 kaže...
OnTime kaže...
It'sMe932 kaže...

 Daj neki source.

 Nemam nikakav source niti ga mislim tražiti. Slao sam kolegi već dva puta link na taj miš (jednom u hgspotu i jednom u linksu) u zadnjih par mjeseci i svaki puta je kolega zakasnio. Sad kad je bio za crni petak je kolega uspio uloviti toga u linksu. Ta ponuda za crni petak nije ništa bolja niti lošija od normalnog popusta na kojemu taj miš bude.

 

Nek ljudi znaju šta kupuju a ti stavi cijenu kakvu želiš. 

 Tako i ja mogu tipkati ljudima po oglasima da se njihov artikal svako malo nadje na akciji da dobijem jeftinije, a onda kažem da nemam nikakav source i da sam slao  frendu link, daj nemoj zajebavat. A i kolko gledam, cijene su od 700 do 800 kn, baš da će netko spustit taj miš sa 700 kn na 230 a da nije black friday neznam baš, sve u svemu ako nemaš dokaza radije se nemoj petljat ljudima u oglase. 

 Slika s wapp-a koju sam slao kolegi 21.09.. Ne vidi se cijena jer sam slao link. Prije toga je isto bio u linksu na akciji.

 Priloženi dokazi iz teme ovdje s foruma.

P.S. Nemam ništa protiv tebe, ne znam kad sam zadnji puta komentirao oglase. Ako te komentari smetaju, zaključaj oglas i gotovo.

Sretno s prodajom.

 To nije svako malo nego jednom dvaput u ovoj godini, razlika drastična. 

OnTime uto 29.11.2022 17:33
Gemmy kaže...

kolika cijena pise na racunu? ako je 700 kn onda je fer deal

 

ako je 200kn cijena na racunu i ti ga prodas za 400, i on krepa i vrate mu 200 kn. kupac ce lagano popusit lovu

 

inace mis je ok, nis posebno al ne vrijedi 700kn, 400kn je ok cijena

 

lp

 Dobije se garancija od 2 godine, kad istekne garancija popušio je i onaj koji ga je platio 700-800 kn. Ovako potencijalni kupac uštedi 280 kn ako baš pikira na tog miša. Ja ipak prodajem novog zapakiranog nekorištenog. 

OnTime sri 30.11.2022 21:48
Valentin17 kaže...

Ti stvarno nemaš srama.

 Dajem miš 280 kn jeftinije od trenutne cijene u dućanu. Jel malo 280 kn uštede? Ne radim ništa što i sve trgovine oko nas, kupe/dobe jeftino i prodaju skuplje, jel radim nešto drukčije? Ako radim nešto drugačije od trgovaca moje isprike. Šta bi me trebalo biti sram, zbog čega? Jesam nekoga prevario za pare, nisam, jel netko mora kupit tog miša, nemora, jel može čekat akcije, može. Što neideš u Konzum, li Links, ili Instar i dođeš im ujutro i kažeš Vi stvarno nemate srama na koje načine trguju, nego po meni jašeš koji prodaje jednog miša u dvije godine, de nemoj zajebavat. Jel ti znaš kako funkcionira trgovina? Bože dragi kolko dječice na forumu. Ti se bolje mani bilo kakvog biznisa jer sa ovakvim stavom propao bi odma.

TibzzX pon 12.12.2022 06:23

Fakat ne kužim napadanje.

Da, miš je bio na akciji par puta ali ne znači da će biti opet i ne znači da ne vrijedi koliko prodavač traži.

 

Koristim ga neko vrijeme i meni je miš odličan iako nisam fan teških miševa. Razapnite me slobodno ali Dart je stepenicu iznad G502 za kojim pola foruma slini.

Veliš sub 17.12.2022 21:38

Bit ce to na kraju bump 200kn prije nego ga prodaš, p.s. i ja sam ga početkom 10. mjeseca u HG spotu platio 229kn.
Dobar miš, preporučam da sačekate na neku akciju sigurno ce uskoro biti jeftiniji nego što se ode prodaje...