Prodaja - Ostalo

[Prodaja] Huawei E5186s-22a 4G CAT6 LTE-A Router

spaljeni sri 8.7.2020 02:54

Prodaje se tvornički zapakiran u svojoj kutiji 4G Router.
Nije koristen, dostupno više komada... na slikama se vidi kako to izgleda.
Otkljucani su na sve mreže, jezik unutar routera Engleski i Njemački.

Tehnički podatci o routeru:
https://forum.huawei.com/enterprise/en/huawei-lte-cpe-e5186s-22a/thread/581078-100305

4 LAN Porta.
WiFi 802.11b/g/n/ac, 2.4GHz & 5GHz, supports Wi-Fi devices up to 64 devices.

Dakle mint stanje... od iza ima i priključke za vanjske antene ( 2 priključka ).

Sve se moze kod mene na licu mjesta isprobati osobno od vase ili strane netkoga koga posaljete meni.
Slanje postom moguce a troskove snosite Vi.
Saljem nakon uplate cjelokupne cifre + PTT na moj tekuci ili saljem putem otkupnine ali uz predhodnu Vasu uplatu PTT troska za slanje paketa !

 

Cijena: 350kn

 

Njuškalo link:

 

https://www.njuskalo.hr/mrezna-oprema/huawei-e5186s-22a-4g-cat6-lte-a-router-oglas-31903183

 

spaljeni čet 9.7.2020 22:58

Evo nakon slanja prve ture sirom RH u svim od kupca zahtjevanim kombinacijama imamo i cjenik:

 

1. Uplata na moj racun cijeli iznos ( PTT za Paket 24 - HP Ekspres je 39,60kn - kutija djabe ) = 389,60kn

2. Uplata na moj racun cijeli iznos i slanje Tisak paketom ( PTT je 21kn ako ga najavim online + kutija 6kn = 27kn ) = 377,00kn

 

3. Uplata samo postarine na moj racun a ostatak placate otkupninom ( PTT za Paket 24 - HP Ekspres je 47,10kn + 1,8% od 350kn tj. + 6,30kn placate Vi postaru kod placanja otkupnine - kutija djabe ) = 403,04kn

4. Uplata samo postarine na moj racun a ostatak placate otkupninom ( PTT za Obican Paket - HP je 34,50kn + 1,8% od 350kn tj. + 6,30kn placate Vi postaru kod placanja otkupnine + 6kn kutija od Tiska jer je jeftinija od one iz HP-a ) = 396,80kn

 

Nisam slao jedno obican paket sa predhodnom uplatom na moj racun a bez otkupnine tj. svi koji su platili unaprijed, nitko nije trazio obican paket da saljem no prema cjeniku to je 28,50kn + 6kn kutija koju uzmem u Tisku jer jedino Paket 24 je djabe kutija ako se salje Ekspres. = 384,50kn

 

**

Cijene su za Zonu 1, dakle bez otoka ili nekih drugih zona i za tezinu do 2kg !

Jedan router zapakiran u njihovoj Paket24 kutiji je 1,25kg.

**

Postoji jos trosak od 60lp po nalogu gdje se uplacuje otkupnina koju vi platite posti pa ona meni na ziro/tekuci ali ajd... necemo cjepidlaciti bas toliko :)

 

Tko sumnja da su routeri zbilja ganjc novi u tvornickom pakiranju ( na zalost bugovci su najsumljicaviji ) evo jos jedne slikice petarde u pripadajucoj kutiji.

spaljeni pon 20.7.2020 20:22

Prodani SVI !

 

Ostavljam topic otvoren narednih jos 10-tak dana dok ne budem imao siguran i relavantan info dali ce ih jos biti tako da mozete se rezervirati pa budemo vidjeli sta ce od toga biti...

nicky.sl pet 24.7.2020 12:18
spaljeni kaže...

Molim moda da zakljuca oglas, u ovakvom novom stanju vise ih u dogledno vrijeme nece biti.

 Šta će ti moderator za zaključavanje oglasa pa to možeš i sam napraviti

spaljeni pet 24.7.2020 12:43
nicky.sl kaže...
spaljeni kaže...

Molim moda da zakljuca oglas, u ovakvom novom stanju vise ih u dogledno vrijeme nece biti.

 Šta će ti moderator za zaključavanje oglasa pa to možeš i sam napraviti

 Navika sa drugog foruma, vidim sad