Prodaja - Ostalo

[Prodaja] Corsair ventovi i mis

mariolla79 sri 29.12.2021 05:17

3 Corsair black ll venta,1 od 140 i 2 od 120, te glorious model O..corsair m65 pro crno bijeli,star 2 i pol godine,ispravan bez dvoklika,svi gumbi rade normalno,ambalaza,ventovi stari malo vise od 2 godine,ispravni..mis star oko mjesec dana,dobiven na poklon os soggya iz luksemburga,bez gare...razlog prodaje ostavio si m65 elite jer imam corsair periferiju

Ventovi 100kn po komadu i model O 300kn,corsair m65 200kn

Zagreb i Zapresic,ili posaljem tiskom nakon uplate,pouzdan prodavac...ventovi dolaze bez ambalaze osim ovog od 140mm,za njega cak mislim da imam kutiju i mozda racun s amazona..

mariolla79 čet 10.2.2022 16:28

Ventovi prodani..ostao corsair mis i dodajem slusalice void pro rgb zicane usb stare oko godinu i pol nosene par puta,dobivene na reklamaciji direkt od corsaira za normalne void radi ponteciometra,neko vrijeme stajale na standu i onda zapakirane u kutiju jer sam imao zvucnike,a sad mi isto netrebaju

Mis m65 pro rgb 150kn

Void pro rgb sluske 200kn

 

 

 

 

Ivanjino96 pet 11.2.2022 13:35
mariolla79 kaže...

Ventovi prodani..ostao corsair mis i dodajem slusalice void pro rgb stare oko godinu i pol nosene par puta,dobivene na reklamaciji direkt od corsaira za normalne void radi ponteciometra,neko vrijeme stajale na standu i onda zapakirane u kutiju jer sam imao zvucnike,a sad mi isto netrebaju

Mis m65 pro rgb 150kn

Void pro rgb sluske 200kn

 

 

 

 

 Kolega mogu li dobiti odgovor na poruku u inboxu. Vidim da si bio online danas a jučer sam ti ju poslao

Najbrži ned 27.3.2022 10:07
mariolla79 kaže...

Najbrzi jel ti dosla i druga tura ventova? Btw evo slika slusa,mis poslikam kad dodjem

 Ako si ne nađem Logitech slušalice 🎧 za dobru cijenu, morati ću neke kupiti. Stigla je druga tura 👌