Prodaja - Mobiteli i oprema

[Prodaja] Xiaomi Mi 10 5G 256GB

display name ivo ned 15.5.2022 18:30

Prodajem Xiaomi Mi 10 Twilight Grey 8GB RAM 256GB ROM.

Specifikacija mobitela: https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_10_5g-10082.php

Mobitel je savršeno očuvan, nije nikad bio izvan maske niti bez folije na ekranu, kupljen je u Hrvatskoj, globalna verzija, za njega imam račun, jamstvo je do 10. mjeseca 2022. Performanse mobitela su i dalje odlične s obzirom da se radi o Xiaomijevom flagshipu od prije koju godinu, nedavno je dobio i ažuriranje za android 12 i MIUI 13. Prodajem jer sam uzeo novi mobitel. Uz njega dajem i 3 maskice te nekoliko folija za zaštitu ekrana.

Cijena je 2.050kn, fiksna, zamjene me ne zanimaju.

Zaporožac ned 29.5.2022 14:00

pretplate kod operatera su zeznule prodaju..

teško će netko iskeširati toliko novaca, iako uređaj vrijedi.

 

osim toga danas svi imaju kreditne kartice pa se uvale na 36 rata i uživaj.

Kolacic ned 29.5.2022 14:03
Zaporožac kaže...

pretplate kod operatera su zeznule prodaju..

teško će netko iskeširati toliko novaca, iako uređaj vrijedi.

 

osim toga danas svi imaju kreditne kartice pa se uvale na 36 rata i uživaj.

 Itekako hoce. 

 

display name ivo pon 30.5.2022 11:53

Ja sam dao 5.000kn za njega jer sam htio baš taj mobitel, još od Mi 4 kupujem samo Xiaomi flagshipe i generalno sam zadovoljan omjerom uloženo dobiveno. Imao bih ga i sada da nisam od firme dobio novi sada kada se Xiaomi flagshipi prodaju i kod operatera. Xiaomi Mi 10 se nije kod ni jednog operatera prodavao, uvijek su išli na jeftinije Redmije i bio je Mi 10T koji je po meni ni bolji ni lošiji, samo ima nekih razlika koje su stvar osobnih preferencija. Uglavnom, svjestan sam da je mobitel takav da će samo znalci znati prepoznati što je to i da ga je zato teže prodati nego neki poznatiji brand. Pogotovo sada kada je tržište preplavljeno raznoraznim modelima koje Xiaomi štanca ko na pokretnoj traci.

thebatman pon 30.5.2022 15:13
display name ivo kaže...

Ja sam dao 5.000kn za njega jer sam htio baš taj mobitel, još od Mi 4 kupujem samo Xiaomi flagshipe i generalno sam zadovoljan omjerom uloženo dobiveno. Imao bih ga i sada da nisam od firme dobio novi sada kada se Xiaomi flagshipi prodaju i kod operatera. Xiaomi Mi 10 se nije kod ni jednog operatera prodavao, uvijek su išli na jeftinije Redmije i bio je Mi 10T koji je po meni ni bolji ni lošiji, samo ima nekih razlika koje su stvar osobnih preferencija. Uglavnom, svjestan sam da je mobitel takav da će samo znalci znati prepoznati što je to i da ga je zato teže prodati nego neki poznatiji brand. Pogotovo sada kada je tržište preplavljeno raznoraznim modelima koje Xiaomi štanca ko na pokretnoj traci.

 U pravu, za ovu lovu moze na 24/36 mjesecii kupit duplo losiji mobitel i jebat se s isplatom.

Svaka iole financijski normalna osoba ce radije dat cash i skinit to s glave nego uzimat na rate.

Za 2300-2400kn u ducanu se nista bolje ne moze uzet.

 

Otic ce to po trazenoj cijeni, mozda za 5 mozda za 50 dana, ali otic ce.