Prodaja - Mobiteli i oprema

[Prodaja] Iphone 6 16 gb

dado16 sri 6.5.2020 19:41

Prodajem iphone6, u odličnom stanu osim ekrana koji je napuknuo kod home tipke, nije pukao lcd samo gorilla glass, vec imam zamjenski dio koji dajem uz mobitel samo ga treba zamjeniti

 

cijena 500 kn

Rhodin uto 2.6.2020 20:40

Nekad imam osjećaj da ste se tinte napili prije stavljanja ovakvih oglasa.

Dakle ima za kupiti potpuno funkcionalnih rabljenih iPhone 6 uređaja za 500-700kn na njuškalu.

Kad shvate da ne mogu popraviti tvoj, platit će 300-350kn zamjenski ekran sa postavljanjem.

 

5 godina stari mobitel... neispravan... 500kn... stvarno visoko cijenite te iShitove

dado16 uto 2.6.2020 21:41
Rhodin kaže...

Nekad imam osjećaj da ste se tinte napili prije stavljanja ovakvih oglasa.

Dakle ima za kupiti potpuno funkcionalnih rabljenih iPhone 6 uređaja za 500-700kn na njuškalu.

Kad shvate da ne mogu popraviti tvoj, platit će 300-350kn zamjenski ekran sa postavljanjem.

 

5 godina stari mobitel... neispravan... 500kn... stvarno visoko cijenite te iShitove

Oke ako mozes naci za 500 kn ispravni kupi, ja se samo prilagodavam trzistu, jer naravno nikome tko prodaje nije cilj prodati ga za 0 kn....pogledaj samo cijenu samog ekrana za iphona pa ce ti biti jasno(i nemoj molim te googlat po ebayu ekrane za 10 kn jer to usporedba ko i oni stickovi za 10 kn 32 gb a dobijes 2 gb)

Rhodin uto 2.6.2020 22:58
dado16 kaže...
Rhodin kaže...

Nekad imam osjećaj da ste se tinte napili prije stavljanja ovakvih oglasa.

Dakle ima za kupiti potpuno funkcionalnih rabljenih iPhone 6 uređaja za 500-700kn na njuškalu.

Kad shvate da ne mogu popraviti tvoj, platit će 300-350kn zamjenski ekran sa postavljanjem.

 

5 godina stari mobitel... neispravan... 500kn... stvarno visoko cijenite te iShitove

Oke ako mozes naci za 500 kn ispravni kupi, ja se samo prilagodavam trzistu, jer naravno nikome tko prodaje nije cilj prodati ga za 0 kn....pogledaj samo cijenu samog ekrana za iphona pa ce ti biti jasno(i nemoj molim te googlat po ebayu ekrane za 10 kn jer to usporedba ko i oni stickovi za 10 kn 32 gb a dobijes 2 gb)

 Tržište (njuškalo) kaže da za 500-700 kn ima ispravnih rabljenih iphone 6 16GB.

Tržište (njuškalo) kaže da je zamjena ekrana 350kn sa godinom garancije

Tvoj ima puknuto staklo, a nitko ga doma ne bu sam mijenjal i ne isplati se tebi dat 500kn  za neispravni koji se treba servisirati jednako ili više novaca kao ispravan u sličnom stanju.

Ak je zamjena stakla tako lagan i jednostavan posao da se ne skida cijena zbog toga, tada slobodno zamijeni staklo, učini ga ispravnim i onda zaista imaš nešto što na forumu nudiš po cijeni sa njuškala