Prodaja - Komponente

[Prodaja] XFX 5700 xt ultra thicc iii

Mandor pon 1.6.2020 16:15

XFX 5700 xt ultra thicc iii 8GB.
Tri ventilatora, veliki hladnjak, vrh amd ponude. Mjesec dana stara, ispravna, testirana.

 

Razlog prodaje je sto sam se zaletio s kupnjom.
Ne stane mi u kuciste u prvi slot, ne mogu tjerati pcie x16 niti pcie 4.0 zbog starog hardvera, nema 2 hdmi porta, napajanje na rubu, nisam kupio preko weba da samo vratim.
Kupljena u ADM za 3800 kn, 35 mjeseci jamstva.

 

Cijena 3000 kn.

Mandor pet 19.6.2020 17:58

Pa i to je opcija, samo što mi sve to skupa ne treba. Nisam neki gejmer. Dobra mi je i starija grafička u biti, a ako kupujem onda kućište i napajanje to je dodatni trošak, a ne da nešto povratim. Ne znam ni sam.

lange pet 26.6.2020 22:13
hahhaajaads kaže...
lange kaže...

kako se te graficke krecu sa temperaturama?

imao jednu na testiranju i tem isle do 90 stupnjeva dok rtx2070 oko 78stupnjeva

 Thicc 3 ti je isla do 90 stupnjeva ??? 

 aj citaj sabrazumjevanjem!

pitao sam kako ta graficka ide sa temperaturama?

imao sam jednu 5700 xt gigabyte i na njoj su isle tem oko i preko 90

hahhaajaads pet 26.6.2020 22:50
lange kaže...
hahhaajaads kaže...
lange kaže...

kako se te graficke krecu sa temperaturama?

imao jednu na testiranju i tem isle do 90 stupnjeva dok rtx2070 oko 78stupnjeva

 Thicc 3 ti je isla do 90 stupnjeva ??? 

 aj citaj sabrazumjevanjem!

pitao sam kako ta graficka ide sa temperaturama?

imao sam jednu 5700 xt gigabyte i na njoj su isle tem oko i preko 90

 "imao jednu na testiranju i tem isle do 90 stupnjeva" pa tu kazes da si imao jednu na testiranju, kak bi ja trebal znat da mislis na opcenito 5700 XT a ne na thicc 3

The_Fichek sub 27.6.2020 16:02

Mudrac.. Ultra Thicc 3 i da ide do 90 stupnjeva? Daj samo pogledaj kako je THICC pa nemre do 90 da ga hebes.

 

Kad smo vec kod grafi, npr. XFX RX 580 GTS XXX 8GB ima jos bolje ime, jos im samo fali 18+ na kutiji.

ZerobRo uto 30.6.2020 16:45

Pozdrav Mandor, ako graficka nije prodana zainteresiran sam za kupnju. Dali bi bio problem poslat preporuceno postom sljedeći ponedjeljak? Placa mi je u tom periodu :D. Ako hoces mogu ti uplatiti za postarinu a ostatak bi prilikom preuzimanja ako ti odgovara. 

 

Edit: vidim da si clan buga 11 godina :) tako da bi pristao uplatit cijeli iznos prije slanja. 

ZerobRo uto 7.7.2020 07:56

Meni je placa ovaj tjedan, trebala je jucer biti :) ako ti se neko u medu vremenu javi slobodno i bez oklijevanja prodajte. Volio bi vas nazvat pa dogovorimo slanje van foruma. Ako moze br mobitela u privatne poruke.