Anđeo bez falinge uto 25.8.2020 08:37
ivan_iv kaže...

ajmo ekipica razlaz, takve kao vi jedem za dorucak kao dodatan izvor proteina

 za proteine ne moraš nas pojesti...

ako želiš proteine od nas, postoji tebi ugodan način za to..

 

naporan si dečko...

zaključaj temu.

ibme74 sri 9.9.2020 09:21

899kn u ADM-u nov, nekorište, 36mj gare, sa stock coolerom i još je AF verzija koja je = r5 2600 - dakle tvoj i dalje ne vrijedi koliko za njega trazis 

ivan_iv sri 9.9.2020 11:27

sta je ovo nakupi se sljama nakon svakog bumpa, onda ja dobijem karton jer sam "napravio spam temu"??

 

oglas nije prodan, cijena je 600kn, u trgovinama je 1000kn, nakon svakog bumpa 1str tupavih postova a procesor je potpuno ispravan, nevin sam

nickross sri 9.9.2020 13:04

Tvoj procesor je generacija iza ovog šta se prodaje za 899kn. Stvarno misliš da vrijedi 300kn manje nego generaciju noviji novi procesor?

 

Za pesto kuna možda ga neko uzme

 

ak ne hiti f smetje

ibme74 sri 9.9.2020 15:04
ivan_iv kaže...

ajde prestani gnjaviti sa AF AE ili 2600, procesori su 5% razlike

 

idi dalje radi nesto drugo

 

To je 5% samo kod tebe jer ti imaš mega platinum primjerak 1600 AE

 

ivan_iv kaže...

sta je ovo nakupi se sljama nakon svakog bumpa, onda ja dobijem karton jer sam "napravio spam temu"??

 

oglas nije prodan, cijena je 600kn, u trgovinama je 1000kn, nakon svakog bumpa 1str tupavih postova a procesor je potpuno ispravan, nevin sam

 

nije 1.000kn nego 900kn i to novi, nekorišteni s coolerom i još brži AF procesor klik 

maks0806 sri 9.9.2020 18:23

Pa gledano kako nema ništa pametno na oglasima, a rabljeni ryzeni koje na prste nabrojiš koštaju kao i u trgovini, za 2/3 cijene dobiješ zapravo nešto sitno slabiji cpu. Ima na njuški stock coolera od 50kn nadalje pa eto.

Uzeo jučer za 500kn 1600x bez coolera, puknuo LC-CC-120, overclock i bam, 4ghz 6/12 proc za 500kn, a sjetite se kako smo divljali od sreće na pentium g4560 unazad nekoliko godina 

 

Stavi na normalan oglasnik, jer mi se čini kao da ne želiš prodati uopće, nego ti je zabavno prepirat se tu :P

The_Fichek čet 10.9.2020 00:43
sale666 kaže...
Srks kaže...
sale666 kaže...

Ryzen 5 2600 kosta 115€ cca 850kn nov.. narucis tu:

https://www.mindfactory.de/product_info.php/AMD-Ryzen-5-2600-6x-3-40GHz-So-AM4-TRAY_1247718.html

 

Stigne za 3 dana i tjt.

 Na koji nacin si narucivao? Direktno ne salju..

 Teta mi živi u Trstu i dolazi svaki vikend u Istru pa mi donese, tako si i sa amazona naručim.

Ajde bas lijepo. Nazalost nemamo svi tetu ili rodjaka vani i vecina s foruma ipak zivi u HR. Mindfactory je super, ali racunaj cijenu placanja, njihovu cijenu dostave i cijenu dostave postednika kao sto je Mailboxde. Sve skupa to nije puno, ali opet je neka svota novca, cca ~20 eura.

 

Kog boli ** vise za kolko ce ga prodat. Nek radi kaj oce..

 

Btw. kad vec pisem o Mindfactoryu, Ryzen 2600 je fejl tamo kupovati jer imas svakojakih akcija kao npr. MSI maticna + Ryzen 3600 uz 50 eura cashback. Tako da uz maticnu dobijes 3600 za cca tih 115 eura, tj. malo vise, ali naravno trebas uzet maticnu i lovit 3600 dok je na akciji.

Srks čet 10.9.2020 11:01

da, to znam i sam.., nadao sam se da on zna neku "caku"... ali mislim da kad se zbroji njihova(mindfactory) postarina od cca EUR 15-20 za slanje do mailboxde.com + postarina od cca EUR 15-20 za uslugu slanja prema HR, dodje se veoma brzo do EUR 40-50 ukupne postarine(ako ne i vise, ubaci li se jos koja sitnica, kad vec narucuje ;) )...mislim da nije bas isplativo niti razlika u cijeni

The_Fichek čet 10.9.2020 14:44
Srks kaže...

da, to znam i sam.., nadao sam se da on zna neku "caku"... ali mislim da kad se zbroji njihova(mindfactory) postarina od cca EUR 15-20 za slanje do mailboxde.com + postarina od cca EUR 15-20 za uslugu slanja prema HR, dodje se veoma brzo do EUR 40-50 ukupne postarine(ako ne i vise, ubaci li se jos koja sitnica, kad vec narucuje ;) )...mislim da nije bas isplativo niti razlika u cijeni

Nemoj napamet pisati, imas sve podatke na stranicama od Mindfactorya i od Mailboxde pa si provjeri. Ne izadje ni blizu 40-50 eura postarine sve skupa, ali sve zavisi koliko tesku robu kupujes, tj. kojih dimenzija. Znaci ducan je super, ali nije bas neki argument. To je kao da ovdje prodajes auto i velis, a joj mozes ga u Njemackoj uzet za tolko i tolko, slicna prica. Argument nije bas neki. To je barem moje misljenje.

Srks čet 10.9.2020 16:04
The_Fichek kaže...
Srks kaže...

da, to znam i sam.., nadao sam se da on zna neku "caku"... ali mislim da kad se zbroji njihova(mindfactory) postarina od cca EUR 15-20 za slanje do mailboxde.com + postarina od cca EUR 15-20 za uslugu slanja prema HR, dodje se veoma brzo do EUR 40-50 ukupne postarine(ako ne i vise, ubaci li se jos koja sitnica, kad vec narucuje ;) )...mislim da nije bas isplativo niti razlika u cijeni

Nemoj napamet pisati, imas sve podatke na stranicama od Mindfactorya i od Mailboxde pa si provjeri. Ne izadje ni blizu 40-50 eura postarine sve skupa, ali sve zavisi koliko tesku robu kupujes, tj. kojih dimenzija. Znaci ducan je super, ali nije bas neki argument. To je kao da ovdje prodajes auto i velis, a joj mozes ga u Njemackoj uzet za tolko i tolko, slicna prica. Argument nije bas neki. To je barem moje misljenje.

 Ne pisem napamet, nego sam takav izracun dobio kad sam provjeravao koliko bi me doslo narucivanje i primanje preko mailboxde