Mladen pet 14.2.2020 23:37

Vidim opće oduševljenje publike :)

Na Njuškalu je sličan combo ali sa 16GB 3.400, sam proc najmanje 1.200 ... morao sam od nekud početi.

Ima neki pametan prijedlog ili su Intel fanboyi totalno izumrli ? :)

 

bugbogbugovski sub 15.2.2020 06:45

Nedavno je na pce prakticki isti combo sa 16gb rama prodan za nekih 2200kn tako da ovo tvoje nije visoka cijena nego jednostavno to vise nikog ne zanima, a i ljudi imaju dostupno 12 thredova za saku kuna novo u ducanu

 

Taj combo sa pce je zavrsio kod svercera na njuskalu, ubacio ga je u komplet sa dvije drlog edition gtx 1070ti i to prodavao za nekih 7-8tkn. 

Mladen sub 15.2.2020 10:22
bugbogbugovski kaže...

Nedavno je na pce prakticki isti combo sa 16gb rama prodan za nekih 2200kn tako da ovo tvoje nije visoka cijena nego jednostavno to vise nikog ne zanima, a i ljudi imaju dostupno 12 thredova za saku kuna novo u ducanu

 

Taj combo sa pce je zavrsio kod svercera na njuskalu, ubacio ga je u komplet sa dvije drlog edition gtx 1070ti i to prodavao za nekih 7-8tkn. 

Hvala na normalnom postu i korisnim informacijama.

Naravno da su cijene na Njuškalu sulude i da postoji 1600 AF ali od nečega treba krenuti, ne piše ni da je fiksna ni da će biti streljan onaj tko argumentirano komentira ili ponudi manje :).

I da, ovo za švercere je istina, i meni se desilo da se stvari koje prodam pojave tamo, isti dan.