Prodaja - Komponente

[Prodaja] Gpu - RX 5700 XT

kFlo pon 16.5.2022 14:38

Na prodaju ide RX 5700 XT referentni model.

 

Kartica kupljena prije nesto malo vise od dvije godine u Njemackoj, stanje super, garancija istekla, dolazi iz gejming kompa.

 

Cijena - 3500 kuna 3300 kuna 3150 kuna  3050 kuna 2950 kuna 2850 kuna 2750 kuna - PRODANO

kFlo pon 16.5.2022 16:35

Pozz, pa pregledao sam sve oglasnike, ne vidim u cijeloj RH rx 5700 xt po povoljnijoj cijeni od ove, s tim da ova grafa nije sprzena od rudarenja, ne znam koliko bi mogao/trebao traziti?!

kFlo pon 16.5.2022 18:52

Bas tako, cijene su pale, ali nisu pale bas za 50% recimo i ovo je drasticno manja cijena nego prije koji mjesec i to je upravo ta razlika. Po meni cijene su pale vise u teoriji nego u praksi, nadite vi 5700xt po 3000 i manje kuna bilo koji model i bilo gdje u zadnje dvije godine, nema sanse. Pa recimo cijena od rtx 3060ti jos maltene jos i raste, tako da te cijene na trzistu bas i ne padaju bas toliko koliko se samo prica o tome.

 

Isto tako bez ljutnje, ali ja sam bas od kolege forda kupio powercolor 5700 xt prije dva i pol mjeseca tu na forumu i to za 4300 kuna i evo ja svoju spustam samo zbog kolega na 3300 kuna, to je 1000 kuna razlike u dva i pol mjeseca bez obzira na referentni model (koji je btw sasvim solidan i prelijep), mislim da je cijena i vise nego korektna.

 

NOVA CIJENA - 3300 kuna.

hrckopr pon 16.5.2022 19:20
kFlo kaže...

Bas tako, cijene su pale, ali nisu pale bas za 50% recimo i ovo je drasticno manja cijena nego prije koji mjesec i to je upravo ta razlika. Po meni cijene su pale vise u teoriji nego u praksi, nadite vi 5700xt po 3000 i manje kuna bilo koji model i bilo gdje u zadnje dvije godine, nema sanse. Pa recimo cijena od rtx 3060ti jos maltene jos i raste, tako da te cijene na trzistu bas i ne padaju bas toliko koliko se samo prica o tome.

 

Isto tako bez ljutnje, ali ja sam bas od kolege forda kupio powercolor 5700 xt prije dva i pol mjeseca tu na forumu i to za 4300 kuna i evo ja svoju spustam samo zbog kolega na 3300 kuna, to je 1000 kuna razlike u dva i pol mjeseca bez obzira na referentni model (koji je btw sasvim solidan i prelijep), mislim da je cijena i vise nego korektna.

 

NOVA CIJENA - 3300 kuna.

 Znači ti si taj koji je naletio kolegi na "volej"?  On je te grafe dobio po 3000 kn i utopio tebi za 4300 kn, lijepo nema što. 

 

Što se tiče cijene te referentnjače, to ni rudari više ne žele za 3000 kn, a kamoli netko drugi i to bez garancije, no way.

I da, cijene su pale i to dobro (krivo misliš da nisu), nove RTX-ice LHR otključane 100%, profitabilnost rudarenja loša, lito ide mala, ali ta cijena neće ići...

kFlo pon 16.5.2022 19:45

Bas ti hvala na "voleju", tako se prica sa kolegama na forumu, kulturno nema sto.

 

Ne da mi se prepirati tu s nikim radi bezveznog trolanja i nepotrebnog gubitka vremena, nebitno je uopce, dao sam svoju ponudu (koja je i dalje daleko najniza u cijeloj prelijepoj zemlji Hrvatskoj...). Kada budem odlucio pokloniti ovu grafu onda cu objaviti tu na forumu, a do tada vi kupujte 5700-tke po cijenama od 2400 kuna, i ako pronadete koju viska za mene javite tu javno da svi vide, kupujem sigurno i momentalno.

Damir22 pon 16.5.2022 19:51

Nemam nista reci na temu cijene, samo bih se predbiljezio za poklanjanje, kad dodje taj dan... ;)

Sala, naravno, svaki drugi komentar je suvisan, nek covjek prodaje posto hoce, njegova kartica......

silvio3105 pon 16.5.2022 19:55

A gle, nije ništa loše/uvrjedljivo rekao, samo onako kako je.
Samo znaj da se svako jutro probudi neko tko će naletit na volej. Samo pazi da ne budeš ti taj 😁
Sretno s prodajom.

ansha pon 16.5.2022 21:48
kFlo kaže...

Bas tako, cijene su pale, ali nisu pale bas za 50% recimo i ovo je drasticno manja cijena nego prije koji mjesec i to je upravo ta razlika. Po meni cijene su pale vise u teoriji nego u praksi, nadite vi 5700xt po 3000 i manje kuna bilo koji model i bilo gdje u zadnje dvije godine, nema sanse. Pa recimo cijena od rtx 3060ti jos maltene jos i raste, tako da te cijene na trzistu bas i ne padaju bas toliko koliko se samo prica o tome.

 

Isto tako bez ljutnje, ali ja sam bas od kolege forda kupio powercolor 5700 xt prije dva i pol mjeseca tu na forumu i to za 4300 kuna i evo ja svoju spustam samo zbog kolega na 3300 kuna, to je 1000 kuna razlike u dva i pol mjeseca bez obzira na referentni model (koji je btw sasvim solidan i prelijep), mislim da je cijena i vise nego korektna.

 

NOVA CIJENA - 3300 kuna.

Potpuno je nebitno koliko si je platio i od koga si je kupio. Zasto bi netko tebi dao 3300kn za blowericu bez garancije kad za par stotina kuna vise ima nove kartice usporedivih performasi??

hrckopr pon 16.5.2022 21:55
kFlo kaže...

Bas ti hvala na "voleju", tako se prica sa kolegama na forumu, kulturno nema sto.

 

Ne da mi se prepirati tu s nikim radi bezveznog trolanja i nepotrebnog gubitka vremena, nebitno je uopce, dao sam svoju ponudu (koja je i dalje daleko najniza u cijeloj prelijepoj zemlji Hrvatskoj...). Kada budem odlucio pokloniti ovu grafu onda cu objaviti tu na forumu, a do tada vi kupujte 5700-tke po cijenama od 2400 kuna, i ako pronadete koju viska za mene javite tu javno da svi vide, kupujem sigurno i momentalno.

Čak sam ti lijepo i kulturno napisao, da ne kažem da je naletila "budala", u ovom slučaju ti. Čuj tako ti je grah pao što ćeš, sad iz te referentnjače moraš svaku kunu izvlačiti da pokriješ minus od loše kupnje od kolege elanora. 

Prodat ću ti ja za tu cijenu 3060 koja je bolja grafa, eto. 

kFlo pon 16.5.2022 23:46
hrckopr kaže...
kFlo kaže...

Bas ti hvala na "voleju", tako se prica sa kolegama na forumu, kulturno nema sto.

 

Ne da mi se prepirati tu s nikim radi bezveznog trolanja i nepotrebnog gubitka vremena, nebitno je uopce, dao sam svoju ponudu (koja je i dalje daleko najniza u cijeloj prelijepoj zemlji Hrvatskoj...). Kada budem odlucio pokloniti ovu grafu onda cu objaviti tu na forumu, a do tada vi kupujte 5700-tke po cijenama od 2400 kuna, i ako pronadete koju viska za mene javite tu javno da svi vide, kupujem sigurno i momentalno.

Čak sam ti lijepo i kulturno napisao, da ne kažem da je naletila "budala", u ovom slučaju ti, čuj tako ti je grah pao što ćes, sad iz te referentnjače moraš svaku kunu izvlačiti da pokriješ minus od loše kupnje od kolege elanora. 

Prodat cu ti ja za tu cijenu 3060 koja je bolja grafa, eto. 

Profil star 5 tjedana naziva forumase sa preko 10 godina staza budalama, lijepo... Nadam se ce ce admini reagirati.

 

Kao prvo, jesam li ti vec rekao da mi se ne da trositi zivce, vrijeme i energiju na nepotrebne provokacije? I ti opet pises i jos jace vrijedas!?

 

Kao drugo, u trenutku kada sam ja kupovao tu grafu od kolege sa foruma to je bila uvjerljivo najjeftinija cijena 5700xt u RH po cijeni od 4300 kuna i to jos za grafu sa garancijom, druga najjeftinija ukljucujuci ovaj forum i sve ostale oglasnike je bila po cijeni 4800 kuna. U kojem univerzumu sam ja mogao znati da je lik to kupio u negdje po 3300 kuna i meni prodati po 1000 kuna skupljoj cijeni, osim da sam ga osobno poznavao ili da sam mozda neki vidoviti Milan? Svaka mu cast na dealu, sto ima veze, covjek pogodio posao, posteno. Najbitnije je da je kupac i prodavatelj zadovoljan.

Meni ta grafa dan danas sluzi i sluziti ce jos niz godina nadam se bez obzira na sve, ja sam ju platio koliko jesam i u tom trenutku za mene je to bila prihvatljiva i totalno opravdana cijena, tako da jedino u tvojim totalno nerealnim fantazukama sam ispao budala, ja sam prezadovoljan tom grafickom, a ti se i dalje sramoti svojom opcom kulturom, ocito si lijepo odgojen kod kuce.

 

Kao trece, moja cijena za 5700xt od danas je najjeftinija u RH i totalno opravdana, kao sto je bila ova cijena od 4300 kuna od kolege u datom trenutku, a ja ne moram izvaciti nikakve kune, jer mi tih par sto kuna nista ne znaci, nego je to realna trenutna cijena kada pogledas na trziste i sto se nudi.

 

I za kraj, ja ne zelim rtx 3060 jer mi nvidia ne treba uopce trenutno, ne zanima me to, ovdje pricamo o 5700xt, koja uopce nije slabija od te tvoje 3060 i ima svoje prednosti i mane u odnosu na 3060 i zna se koje su prednosti 5700xt naspram 3060 za onoga kome je to bitno.

kFlo pon 16.5.2022 23:53
ansha kaže...
kFlo kaže...

Bas tako, cijene su pale, ali nisu pale bas za 50% recimo i ovo je drasticno manja cijena nego prije koji mjesec i to je upravo ta razlika. Po meni cijene su pale vise u teoriji nego u praksi, nadite vi 5700xt po 3000 i manje kuna bilo koji model i bilo gdje u zadnje dvije godine, nema sanse. Pa recimo cijena od rtx 3060ti jos maltene jos i raste, tako da te cijene na trzistu bas i ne padaju bas toliko koliko se samo prica o tome.

 

Isto tako bez ljutnje, ali ja sam bas od kolege forda kupio powercolor 5700 xt prije dva i pol mjeseca tu na forumu i to za 4300 kuna i evo ja svoju spustam samo zbog kolega na 3300 kuna, to je 1000 kuna razlike u dva i pol mjeseca bez obzira na referentni model (koji je btw sasvim solidan i prelijep), mislim da je cijena i vise nego korektna.

 

NOVA CIJENA - 3300 kuna.

Potpuno je nebitno koliko si je platio i od koga si je kupio. Zasto bi netko tebi dao 3300kn za blowericu bez garancije kad za par stotina kuna vise ima nove kartice usporedivih performasi??

 Onaj koji bi dao, zna zasto bi dao. Evo recimo jer nema par sto kuna vise za karticu usporedivih performansi ili mu se bas svida izgled ove kartice ili bas zeli ovu karticu ili mu bas to treba ili sto ja znam nabroj dalje... Milijun je razloga zasto bi netko dao par sto kuna manje za karticu usporedivih performansi. A na kraju krajeva moja cijena nije fiksna i o tom nitko ne razmislja, a svi vrlo pametni. Ako pogledas sve moje oglase, uvijek sam rusio cijene dok se nije prodalo sve, stvarno svasta covjek moze cuti.

ansha čet 26.5.2022 12:27
kFlo kaže...

 Onaj koji bi dao, zna zasto bi dao. Evo recimo jer nema par sto kuna vise za karticu usporedivih performansi ili mu se bas svida izgled ove kartice ili bas zeli ovu karticu ili mu bas to treba ili sto ja znam nabroj dalje... Milijun je razloga zasto bi netko dao par sto kuna manje za karticu usporedivih performansi. A na kraju krajeva moja cijena nije fiksna i o tom nitko ne razmislja, a svi vrlo pametni. Ako pogledas sve moje oglase, uvijek sam rusio cijene dok se nije prodalo sve, stvarno svasta covjek moze cuti.

Jel sad kontas da da takvi ne postoje? 

kFlo sub 28.5.2022 14:03
ansha kaže...
kFlo kaže...

 Onaj koji bi dao, zna zasto bi dao. Evo recimo jer nema par sto kuna vise za karticu usporedivih performansi ili mu se bas svida izgled ove kartice ili bas zeli ovu karticu ili mu bas to treba ili sto ja znam nabroj dalje... Milijun je razloga zasto bi netko dao par sto kuna manje za karticu usporedivih performansi. A na kraju krajeva moja cijena nije fiksna i o tom nitko ne razmislja, a svi vrlo pametni. Ako pogledas sve moje oglase, uvijek sam rusio cijene dok se nije prodalo sve, stvarno svasta covjek moze cuti.

Jel sad kontas da da takvi ne postoje? 

 Mozda, ne znam kolega, nije ni bitno, ja sam napravio procjenu na temelju ponude grafi na taj dan, pregledao sve oglase i vidio kakve su cijene bile u tom trenutku, zbilja nisam vidio nesto puno boljih ponuda od te kada uzmes u obzir sve grafe, zato sam stavio takvu cijenu, mozda i je bila mrvicu previsoka, ali opet kazem, nisam vidio slicne grafe da se nude povoljnije, a bio sam napadnut tu kao da sam neki lik koji zeli zaraditi bogatstvo na jednoj kartici i par sto kuna. Kao sto sam rekao cijena nije bila fixsna i sve je svar dogovora ako se javi normalan i posten kupac.

 

Btw BUMP.

 

Nova cijena 2750 kuna. :)

ansha sub 28.5.2022 14:58
kFlo kaže...
ansha kaže...
kFlo kaže...

 Onaj koji bi dao, zna zasto bi dao. Evo recimo jer nema par sto kuna vise za karticu usporedivih performansi ili mu se bas svida izgled ove kartice ili bas zeli ovu karticu ili mu bas to treba ili sto ja znam nabroj dalje... Milijun je razloga zasto bi netko dao par sto kuna manje za karticu usporedivih performansi. A na kraju krajeva moja cijena nije fiksna i o tom nitko ne razmislja, a svi vrlo pametni. Ako pogledas sve moje oglase, uvijek sam rusio cijene dok se nije prodalo sve, stvarno svasta covjek moze cuti.

Jel sad kontas da da takvi ne postoje? 

 Mozda, ne znam kolega, nije ni bitno, ja sam napravio procjenu na temelju ponude grafi na taj dan, pregledao sve oglase i vidio kakve su cijene bile u tom trenutku, zbilja nisam vidio nesto puno boljih ponuda od te kada uzmes u obzir sve grafe, zato sam stavio takvu cijenu, mozda i je bila mrvicu previsoka, ali opet kazem, nisam vidio slicne grafe da se nude povoljnije, a bio sam napadnut tu kao da sam neki lik koji zeli zaraditi bogatstvo na jednoj kartici i par sto kuna. Kao sto sam rekao cijena nije bila fixsna i sve je svar dogovora ako se javi normalan i posten kupac.

 

Btw BUMP.

 

Nova cijena 2750 kuna. :)

Uopce ne trebas gledat cijene polovnih, gledaj cijene novih, tvoja je losa kupnja zbog ponude novih kartica a ne polovnih. 90% toga sta stoji na njuskalu nema nikakve sanse da se proda..