Prodaja - Komponente

[Prodaja] Asus ROG Strix GTX 1060 6GB

Master Z sri 11.1.2023 15:18

Prodajem Asus ROG Strix GTX 1060 6GB

 

- potpuno ispravna, kupljena krajem 2018 (prilažem račun ako je nekome bitno).

- nije majnala

- jako tiha, nema nikakav coil whine niti "struganja" ventilatora

- RGB stvarno lijepo izgleda 

- u idle-u ventilatori miruju

- sav bundle prisutan (unutarnja kutija sa dodacima te oni pokrovi za konektore te PCI-E) 

 

Kartica se nalazi u Zagrebu (istok).

 

Cijena: 140 eura - 100 eura !  - prodano !

lange sub 14.1.2023 10:02

Ma 1080ti za 1500kn izleti mozda al mozda jedanput mjesecno i ode za cca sat vremena. Realna cijena i bez problema se proda za 1800kn.

1060 6gb da ga jebes vrijede 90,100e! E sad betko ce rec pa za 30e vise dobis 1070. Al onda opet dodas jos 20,30e pa dobijes 1080.pa opet dodas 30ak eura i dobijes 1080ti i tako u nedogled..

Wiz3m4n sub 14.1.2023 14:38
Blackwatch kaže...

Kartica vrijedi oko 80 eura pa vi i dalje obezvrijedjujte ljudima robu. To je asus rog Strix koliko vidim, a ne neka škart kartica. I vi to uspoređujete s 1080ti koja ima 11gb.

11gb naspram 6gb, ajd da ima 4gb razumio bi, ali ovo je suludo prodavati za te novce.

Ja bi prije zapalio tu grafičku nego ju prodao za 50 eura.

 Na kojim si ti drogama mili? 

Karticu neka kolega stavi u njuškalo za 800kn i bude je vjerovatno prodao za 100e

Crotiger sub 14.1.2023 17:15
Blackwatch kaže...

Čuo sam i ja da si ti na nekim drogama, pa opet ne pišem ovdje tako o tebi nego zadrzim tu informaciju za sebe.

Ja ju riješim danas za 80 eura pa ti pričaj sta hoces, ima na oglasu, ali ne na usranom Njuškalu kako vi pametnjakovici gledate.

Postoje i drugi oglasnici osim tog prevarantskog smeća i gdje su ljudi realni. Dobijes cak i original pakiranje s predmetom u skoro tvorničkom stanju za razliku od naših prodavača koji ti pošalju grafičku karticu u nike kutiji za patike i sl.

Edit:

Prilog slika i još se može cijenkati hvala Bogu tako da je cijena još niza.

 

 2 dana na forumu a ovako agresivno nastupaš?

Jesi li neki banani account unazad par dana?

 

 

 

lange sub 14.1.2023 17:41

Ja bi za forum dao i 10% vise cijenu starim clanovima na procjeni.

Jer ipak koliko toliko se znamo a kupis na njuski,osobno se nadete i naravno sjebe te.ovdje si koliko toliko siguran.

Naravno,uvijek ima izuzetaka ali bolje ovdje platiti 10,20e vise i ajd koliko toliko mozes biti siguran. A ovak ides za 20e da prodes jeftinije i spusis sve ili gubis zivce dok je ne stavis u komp i ne napravis test.

Damir22 sub 14.1.2023 18:54

Realnost 1:

https://youtu.be/kJZyDRJPYUE

Realnost 2:

Rx580 sapphire nitro oc, prodana za 60 eura. Realna cijena, mozda se dalo izvuci jos koji euro vise, no, sasvim realna i ocekivana cijena.

U kojoj to realnosti ce netko dati 120-150eura za 1060, kad za te novce uzme rx, kartice su toliko blizu da se razlika nece ni osjetiti, negdje je jedna malo brza, na drugim igrama druga....

A to sto je to asus, republika, institucija, to okacis macku u rep, isto kao i ja svoj sapphire.