Prodaja - Komponente

[Prodaja] Asus ROG 2080 Strix OC

MEGATAMA sub 3.10.2020 19:07

Prodajem navedenu grafu tojest bit ce u prodaji kroz 10 dana kada dodjem u Hr.

Garancija je jos postojeca ali je Njemacka pa cu napisat da garancije nema,grafa je u top stanju kao i pripadajuca ambalaza. 

U obzir dolazi samo primopredaja u Zagorju, Zgb ili moguce Bjelovaru...ovisi gdje cu sve ic. 

Oglas sam danas postavio ovdje a kada dodjem stavit cu na Njusku pa gdje prije.

Cijena je 3000kn. 

 

EDIT:

Radije ne bih rezervirao za nikoga nego po principu tko prvi njegovo,nadam se da ce razumjet oni koji su mi se javili za rezervaciju.

MEGATAMA ned 4.10.2020 23:16

Ljudi danas sam radio pa nisam stigao odgovarat svima na poruke i mozda sam nekoga zaboravio...nisam namjerno.

Nisam ocekivao da ce vas se ovoliko javit za grafu i napajanje pa ni ne znam kako da ovo izvedem, dali da rezerviram za nekoga od vas ili ne.... 

Sutra cu procitat u miru sve poruke pa cu vidjet kako cu rijesit prodaju i sa kime. 

Hvala na razumijevanju. 

MEGATAMA uto 6.10.2020 00:08
rokonja kaže...

 Jesi uspio upiktnut novu 3xxxx ili...?

Narucio jesam ali ovi sa computeruniverse nemaju pojma kada ce doc tako da mi je situacija banana, idem u Hr na 3 tjedna pa je ok za sad ali iskreno se nadam da cu dobit grafu prije Cyberpunka.

 

Ontopic sto se tice oglasa kao sto sam napisao u startu, javite se ako ste zainteresirani pa mozemo rijesit kad dodjem ali ne zelim nikome pojedinacno rezervirat pa da se osoba predomisli a svima ostalima sam rekao ne unaprijed. 

MEGATAMA sri 7.10.2020 10:39

Iako sam naveo da se grafa prodaje bez garancije prilozit cu racun jer koliko vidim na Asus stranici garancija je 3 godine tako da nema smisla da bacim garanciju a mozda ce nekome trebat.

Ali da se razumije ako cete ic koristit garanciju to rijesavate sami sa Asusom, ovi prilazem kao bonus jer kao sto rekoh steta je bacit kad vec postoji. 

Najbrži sri 7.10.2020 23:18
MEGATAMA kaže...

Iako sam naveo da se grafa prodaje bez garancije

 Kupio sam Asus Strix 1080Ti OC bez garancije i evo još uvijek kuca u kanti. BTW danas je točno treća godišnjica otkako sam ju udomio, koja slučajnost.

MEGATAMA pet 9.10.2020 19:11

Zadnji dan u mom vlasnistvu....

 

Ja cu mozda vec u nedelju/ponedeljak bit u mogucnosti nac se sa kupcem tko god to ispao.

 

U paketu nema nikakvih kablova ili ista samo grafa,kutija i racun.

MEGATAMA ned 11.10.2020 10:51
Kolacic kaže...

FREE Bump.

Fkt mi se cini neozbiljan oglas. 

PS ni ja nemam sta raditi

 Zasto neozbiljno?

Javilo mi se 10+ ljudi da zeli grafu i kako da ja odlucim kome osim po principu tko prvi njegovo.

Danas pada kisa,ja imam vremena i nije mi problem nac se sa nekime za primopredaju.