Prodaja - Igre

[Prodaja] Prodajem/mijenjam Steam račun sa 450 iga

Jarvan pet 6.9.2019 08:48

Prodajem acc sa linka.

https://steamdb.info/calculator/76561198002145464/?cc=eu

 

Moj je još otkako je došao Orange box. Po kalkulatoru je minimalna vrijednost 800 eura.

 

Prodajem za cifru po dogovoru, ili mijenjam za PS4 PRO, bilo koju DDR4 Intel/AMD MBO/CPU/RAM kombinaciju i sl. 

 

Ponudite što imate viška pa ćemo riješiti nešto.

 

Uz Steam idu uPlay i Origin, pošto su neke igre vezane za njih sa Steama, poput Rainbow Six Siege, Mass Effecti, Far Cry i sl.

Na njima ima igara dodatno koje nisu na steamu, one su gratis, pa ih neću ni nabrajati, ali ima ih oko dvadesetak.

 

Na Steamu ima dosta AAA igara, hrpetina Indie genijalnih naslova, a trenutno baš igram South Park Stick of Truth.

 

Najviše je igran Witcher 3, CS:GO, FTL, XCOM2 ... više pola igara nisam ni probao.

Jarvan pon 16.9.2019 19:29

Kakve ima veze koliko sam igrao koliko nisam, a više pola nisam ... instalirana igra na 5 minuta nije odigrana igra.

Nije sapun da se troši ionako.

 

Kad ga se riješim, to će biti dan kad se rješavam troška, ovako svaki mjesec nepotrebno trošim na igre (prije par minuta kupio Crypt of necrodancer i Brothers in arms trilogiju).

 

Možda nekom treba veći library, i ima viška komad hardvera koji je voljan trejdat.

Svaka roba ima kupca, tak i ovo. Imao sam već nekoliko ponuda, svašta nešta ... čak i golf dvojku.

Jarvan pon 16.9.2019 22:05

Eto, trenutno guštam u staroj igri koju nikad nisam prošao jer je bila piratska, na jednom dijelu nisam mogao davati naredbe tank squadu da se makne s prolaza (BiA:Road to hil 30).

Oriđiđi igre, pa ko to more platit :D.