domac5 ned 23.1.2022 10:27

Pozdrav, trebao bih preporuku za servis u zg i okolici.

Tipke mi se lijepe i nemoguce je nesto normalno natipkati i baterija traje 10 min..

Brzina mi je oke za moje zbog ssd i nebi htio kupovati drugi laptop samo zbog ovih problema gore, ali ako se da rijesiti a da ne kosta kao pola vrijednosti laptopa, rijesio bi. 

domac5 ned 23.1.2022 12:32

Vidis nije losa ideja, nasao sam na yt tutorijal i mislim da ne bude problema oko zamjene..

Kakve su te baterije s alija? Nasao sam zamjensku, ima skoro 50 narudzbi i  4,7/5 ocjena, trebalo bi bit oke.

Oko 380 kn bi me trebalo ispast sve to ako budem sam radio, tesko je nac qwertz tipkovnicu, pun k ruskih izbacuje ali nasao sam neku njemacku verziju tipkovnice najslicnija je nasoj.

Tipkovnica

Baterija 

Tony1999 ned 23.1.2022 14:18

Koliko ti je potrebna bas qwertz tipkovnica? Ili da uzmes englesku pa zamijenis Y i Z. Tu možeš uštedjeti još 50-70kn.

 

Bateriju sam jednu uzeo, za Toshibu C660 i radi dobro već treću godinu. Kolega s faksa je uzeo za neki Asus isto radi bez problema već dvije godine. Pogledaj i na ebay.co.uk ili ebay.de ima li što, gledam sad uzeti za drugu Toshibu sa ebay.co.uk jer je dosta jeftinije od Aliexpressa.