Prijenosna računala

Problem sa zvukom na YT nakon instalacije win11

MagiMagi sri 13.4.2022 12:10

Pozdrav svima, molim vas pomoć

Prošli tjedan sam kupila hp 255 g8 sa predinstaliranim windows10. Sve radilo normalno. Kroz par dana ponudi instalaciju win11 i prihvatim. Nakon toga, na YouTube nema zvuka 🤔 na netflixu ima. Pronašla sam tu na forumu post sa linkom za instalaciju drivera na službenoj stranici hp, unijela serijski broj laptopa itd itd. Ponudilo mi niz updateova, sve sam prihvatila. Nakon toga restartala no i dalje nema zvuka na YT. Što dalje?
(provjerila sam posvuda u postavkama da nije nešto negdje uključeno, nije. Guglala sam i čitala sve šta sam našla prije postavljanja upita ovdje... )
Hvala unaprijed

Posmatrač sri 13.4.2022 14:44
MagiMagi kaže...
Pozdrav svima, molim vas pomoć

Prošli tjedan sam kupila hp 255 g8 sa predinstaliranim windows10. Sve radilo normalno. Kroz par dana ponudi instalaciju win11 i prihvatim. Nakon toga, na YouTube nema zvuka 🤔 na netflixu ima. Pronašla sam tu na forumu post sa linkom za instalaciju drivera na službenoj stranici hp, unijela serijski broj laptopa itd itd. Ponudilo mi niz updateova, sve sam prihvatila. Nakon toga restartala no i dalje nema zvuka na YT. Što dalje?
(provjerila sam posvuda u postavkama da nije nešto negdje uključeno, nije. Guglala sam i čitala sve šta sam našla prije postavljanja upita ovdje... )
Hvala unaprijed

 Instaliraj ovo

https://files3.codecguide.com/K-Lite_Codec_Pack_1695_Full.exe

MagiMagi sri 13.4.2022 21:14

Da, microsoft edge mislim da se zove. Baš sam se iznervirala. Kaže muž pa možeš li se vratit na desetku🤣 meni to dotad nije ni palo na pamet. Eto uglavnom, guglala kako maknuti win11 - vrlo jednostavno - u nekom kratkom periodu od instaliranja. Vratila sam se na win10, sad sve radi kako treba 🙃
Hvala svima, najbolji ste 💪💪