Prijenosna računala

Chuwi prijenosna računala (laptopi)

mariclius pon 10.8.2020 15:22

Ja sam naručio 3.8. i u petak 7.8. dobio sms...

"Pozdrav, vasu narudzbu ... pripremili smo u skladistu i predali dostavnoj sluzbi. Ugodan dan zeli Vam MALL.HR".

Kontaktirao dostavnu službu i kažu paket još nisu preuzeli. Nadam se da je taj datum šta piše 13.8. će biti dostava jer ako ne bude ovaj tjedan odustajem. Ili ću uzeti neki drugi ili preko aliexpress. Neću više ni gledati to praćenje pošiljke.

Nemo nemo pon 10.8.2020 15:25
Gentlemen6 kaže...

Za koliko ti je stigao laptop preko mall.hr?

 3 radna dana, bez subote. Narudžbu sam napravio u četvrtak, navečer, a u utorak, obzirom da sam odabrao preuzimanje u njihovom mjestu za preuzimanje u Zgb, ujutro sam dobio SMS da je laptop na mjestu za preuzimanje.

mariclius pon 10.8.2020 16:16

Ja sam dobio mejl i sms da je predano dostavnoj službi. Sad sam ih opet nazvao(dpd). Paket je poslan od mall.hr i danas(zbog vikenda) preuzima dost. služba i šalje dalje. Bitno mi je bila ta informacija da je laptop na putu, a ne da ga još čekaju da stigne iz Španjolske ili od kud već uzimaju. Već sam i sebi dosadio, tako da kad stigne se javim i stavim malo slika i napišem šta. Skinuti ću i par igri i isprobati da li je igrivo makar na najnižim detaljima:) Uz to pripremio i preko usb full hd x265 i 4k x265 filmova da vidim kako pokreće preko USB i baš preko SSD. Pozdrav svima do dostave:)

mzopg pon 10.8.2020 21:09
Gentlemen6 kaže...

Da li je itko o Vas koistio ili imao ovaj model laptopa (HeroBook Pro)?

Osobno nisam koristio taj model, ali koliko čitam za tu cijenu je više nego dobar. Meni je fascinantno da se uopće može tako nešto nabaviti za 2000kn.

Dobiješ original windowse koji sami dođu 800kn.

Kućište mu je od polikarbonata, imam jedan takav njihov model i radi se o dosta kvalitetnoj i čvrstoj "plastici".

Ne izgleda tako atraktivno kao uređaji od aluminijskog ili magnezijskog materijala, ali ima i svoje prednosti, a to je što moj nakon više od 4 godine nema niti jednu ogrebotinu na sebi. Dok Macbook koji imam već duže stvarno treba paziti jer za tren dobije oštećenja, pretpostavljam da će tako biti i sa Lapbook Pro.

Prednost je čvrstoća i donekle hlađenje koje se bolje širi preko metala.

 

Imaš ovdje preko 1000 recenzija za taj uređaj pa pogledaj što kažu kupci:

https://www.aliexpress.com/item/4000666477239.html?spm=2114.12010612.8148356.3.10d24a74evE8hC

 

uniball kaže...

 To si u pravu, imam sad neki HP 15.6" čiji ekran je katastrofa, služi me ok već 3 godine ali bi svakako probao i ovaj Chuwi.

 

Inače, ako tipkovnica ima naša slova znači da je te tipke prepravljao neki uvoznik za HR.

Vi koji ste uzeli taj laptop, šta vam piše u papirima, tko je uvoznik?

Za tipkovnicu se moram ispričati, stvarno ne znam u što sam gledao.  U moju obranu tipkam bez gledanja pa je možda to razlog, nadam se.

Uglavnom tipkovnica ima naše znakove i to je napravljeno profesionalno, nikakve naljepnice već je pretpostavljam ugravirano, izgleda kao original.

Evo slika na kraju posta (slikano u lošem osvjetljenju na brzinu pa su boje malo off).

 

Uvoznik u Sloveniju je ako se ne varam Mimo vrste, to je inače slovenska firma koju mall.hr koristi, ne znam je li to isti vlasnik ili što, ali sve što sam kupio u mall.hr je imalo njih navedeno kao uvoznika. Za servis je navedena isto neka slovenska tvrtka, ali sad ne znam na pamet naziv.

 

NEW_MAN kaže...
Imam Chuwija nekoga i nakon godinu dana baterija ne drzi ni pet minuta. Uredaj je ok ali baterija je groblje.

Laptop ili tablet?

Baterija je obično "najosjetljiviji" dio i zato većina trgovaca na nju daje samo 12mj. garancije. Razlog je što kod velike većine slučajeva upravo kupac uzrokuje uništavanje baterije.

Naravno ima i određeni broj defektnih baterija, ali toga ima kod svih uređaja i sve te baterije stižu sa manje više iste lokacije.

 

Mnogi korisnici drže laptop 24h na bateriji, što nije dobro. Treba paziti i na to kako se uređaj koristi, uvijek mora imati slobodan prostor za zračenje i ventilaciju. Sve to utječe na trajanje baterije.

 

U najgorem slučaju za oko 200kn se nađe nova baterija na Aliju ili direktno od proizvođača, a zamjena je iznimno jednostavna. Za većinu uređaja ima i youtube tutorial.

 

Ti si imao loše iskustvo s baterijom, ja s druge strane imam Chuwi 14.1 model kojem baterija nakon više od 4 godine radi izvrsno, jednostavno mi nije jasno kako, ali radi gotovo kao kad je bio novi.

 

Gentlemen6 kaže...

Sto se tice surfanja, jel ti brz, gdje si ga kupio, evo ja bas razmisljam da ga uzmem na mall.hr stranici, jel se moze sikunti na njega MS Office on mi je bas neophodan za rad. Ne razumijem kako im se cijene na mall.hru stalno mijenjaju iz dana u dan, te pada te raste nisam ni sam pametan da li da pričekam jos mozda padne cijena, sad je trunutno 3.010,00kn plus 20kn postatine sta mi je skroz banalno s obzirom da nije kupljena stvAr od 100kn nego od 3000kn.

 Za surfanje je odličan, nisam primijetio nikakve probleme ili sporost. MS Office možeš staviti bez problema. Cijena ide +-70kn, pratim je već mjesecima od kad sam vidio da mall.hr ima Chuwije i nisam nikada vidio da je ispod 2950kn, a obično je oko 3000kn.

 

Evantualno ako uleti nekakva akcija kao što je nedavno bilo -70kn popusta, ali to nitko ne zna kad će opet biti.

mzopg pon 10.8.2020 21:31
Gentlemen6 kaže...
Na stranici im stoji na zalihi od dobavljača, tako da ti oni zo narucuju iz inozemstva kod njoh u zagrebu je za 2,3 dana i onda kod tebe tako da vjv se oduzi na 10 dana

Meni je stigao za 4 dana, koliko se sjećam.

Uvijek ima stoji na zalihi od dobavljača jer oni ništa nemaju kod sebe, to su firme bez lagera/skladišta.

E sad je jedino pitanje je li taj dobavljač neka lokalna firma ili iz druge države.

 

Dosta toga sam do sada naručio kod njih i uglavnom sve stigne kroz 5-6 dana, osim ako na webu nije drugačije pisalo.

Puno veći problem je što oni nemaju pojma što prodaju, doslovno rade kao posrednik između dobavljača i kupca, tako da na svako pitanje prvo moraju provjeriti sa dobavljačem.

mzopg pon 10.8.2020 22:12
Gentlemen6 kaže...

Sta mislite o narucivanju Chuwija priko AliExpressa?

Sve do sada Chuwije sam kupovao iz Kine, uglavnom Gearbest i Banggood, jer Chuwi tada nije imao Aliexpress španjolsko skladište.

Tek ovaj zadnji sam uzeo kod nas (mall.hr) jer je bila ok cijena.

 

Kupovina iz Kine je uvijek ista, bolja cijena, više rizika. U slučaju da nešto krene kako ne treba ili dođe do kvara/reklamacije, treba biti strpljiv i spreman na čekanje. Tko je po prirodi nestrpljiv ili mu je uređaj bitan za svakodnevno korištenje bi se u ovom slučaju mogao samo naživcirati.

 

Kod nas se servis zna rastegnuti i na 30-40 dana, a kod kupovine iz Kine toliko samo ode na putovanje do tamo i nazad.

 

S druge strane ovaj Lapbook Pro se od tamo može dobiti za 2000kn, što je poklon.

Na kraju je to osobna procjena.

mariclius uto 11.8.2020 12:18

Stigao laptop:) Malo je reći da sam oduševljen. Ekran, izrada, tanak i lagan, tipkovnica...extra! Kako sam čuvao bebu pri instalaciji windowsa izabrao njemački i evo sat vremena jedva ponovno pokrenuo reinstalaciju. Uh sam sebe izmučio:) Pripremio sam usb sa igrama i filmovima pa danas sve to isprobam. Par slika na brzinu. Laptop stvarno izgleda extra. Torba na poklon i kod mene. Stavio samsung tablet od 10 inča pored laptopa čisto radi usporedbe.

Nemo nemo uto 11.8.2020 13:06
mariclius kaže...
Stigao laptop:) Malo je reći da sam oduševljen. Ekran, izrada, tanak i lagan, tipkovnica...extra! Kako sam čuvao bebu pri instalaciji windowsa izabrao njemački i evo sat vremena jedva ponovno pokrenuo reinstalaciju. Uh sam sebe izmučio:) Pripremio sam usb sa igrama i filmovima pa danas sve to isprobam. Par slika na brzinu. Laptop stvarno izgleda extra. Torba na poklon i kod mene. Stavio samsung tablet od 10 inča pored laptopa čisto radi usporedbe.

Najvažnije da si ga dočekao!

Uživaj u radu s njime i napiši dojmove nakon što ga "izmučiš" sa igricama i filmovima!

Ja svoj koristim već tjedan dana i još uvijek tražim što da mu zamjerim!

Igrice na njemu nisam isprobao ali filmove je užitak gledati na njemu!

mzopg uto 11.8.2020 14:42
mariclius kaže...
Stigao laptop:) Malo je reći da sam oduševljen. Ekran, izrada, tanak i lagan, tipkovnica...extra! Kako sam čuvao bebu pri instalaciji windowsa izabrao njemački i evo sat vremena jedva ponovno pokrenuo reinstalaciju. Uh sam sebe izmučio:) Pripremio sam usb sa igrama i filmovima pa danas sve to isprobam. Par slika na brzinu. Laptop stvarno izgleda extra. Torba na poklon i kod mene. Stavio samsung tablet od 10 inča pored laptopa čisto radi usporedbe.

Ajde super. 

Drago mi je čuti da si zadovoljan, nadam se da će tako i ostati i da će te dugo služiti kako treba.

 

Nemo nemo kaže...

Najvažnije da si ga dočekao!

Uživaj u radu s njime i napiši dojmove nakon što ga "izmučiš" sa igricama i filmovima!

Ja svoj koristim već tjedan dana i još uvijek tražim što da mu zamjerim!

Igrice na njemu nisam isprobao ali filmove je užitak gledati na njemu!

Nakon tjedan dana korištenja moja jedina manja zamjerka je otvaranje, stavili su malo prejake magnete i zazor nije dovoljno dubok pa je malo teže otvoriti laptop. Ništa strašno, ali navikao sam na Macbook koji je tu stvarno odličan i otvara se jednom rukom.

 

Pretpostavljam da je i ovo razlog što su neki polomili šarke jer ga otvaraju nepravilno sa strane umjesto po sredini ravnomjerno. Uz to ne treba ga na silu otvarati preko nekih 120 stupnjeva.

 

Ostalo je sve za 5+.

SHELBY_09 uto 11.8.2020 15:00

Je li itko provjeravao išta vezano za garanciju od jedne godine? Po zakonu bi trebala biti minimalno dvije. Znam da je ekipa uspijevala za Apple proizvode "izvlačiti" tu još jednu godinu na račun europskih regulativa...

mariclius uto 11.8.2020 18:04

Isprobao sam filmove. 4k 2160p x265 10 bit i 1080 x265 10 bit. Player je MP classic Home Cinema.

Skinuo codece i vrti sve bez ikakvih problema. Većinu filmova imam takve x265 10 bit koje gledam na tv

pa mi sada puno lakše jer na samsung tabletu mi je to štekalo. Ovdje vrti momentalno, nema da zašteka ni sekund.

Premotavanje filmova nikakav lag. Bilo sa laptopa ili sa USB. Prebacivanje 10, 15 giga jako brzo sa USB na laptop.

Baš me ugodno iznenadilo. Pošto sam sada na poslu u prostoriji gdje baš jako vruće prekinuo sam instalaciju gost recon wildlands igre,procesor je došao na 80c. Predugo traje instalacija i nije mi se dalo čekati:) Pitanje je da li bi igra i radila. Probati ću neku manje zahtjevnu sutra.

Upalio 10 tabova na mozilla i to YouTube 4k video, drugi tab iptv arena full hd i još 8 tabova i uz to pokrenuo filmove 4k i 1080p i temp proc je bila od oko 55c.

A, i na stolu mi je neka guma šta već pa ću si uzeti neki držač ili kako se to zove da malo više cirkulira zrak. Zvuk mi je pretih i na youtube i kad puštam filmove.

Ali, nisam baš prava osoba za ocijeniti to jer imam problema sa sluhom:) U prostoriji sam gdje su stakla i svjetlost sa svih strana osim iza mene.

Na 50% svjetlosti se da surfati bez problema. Jedino filmovi koji imaju dosta tamnih scena malo teže gledati i na 100% svjetlosti.

Ali, tako mi je bilo na svim uređajima do sada. Film mad max fury extra slika, pravi užitak. Jedva čekam predvečer da to sve vidim.

Imam simpa internet dan i brzina je užas danas. Čim sam spojio neku antenu i spojio se na wifi na neki kafić udaljen 50 m sve je otvaralo jako brzo.

Sve u svemu, prezadovoljan sam laptopom. Za moje potrebe i više nego sam očekivao.

mariclius sri 12.8.2020 19:48

Nešto mi nije dalo mira pa sam reinstalirao windowse i nakon nove instalacije(prvi puta sam na njemački),sada je zvuk daleko bolji. Očito sam nešto zbrkao bio sa driverima. Barem ovi filmovi sa više giga baš se fino čuju.

sad mi je i to jedino što mi je bio ajmo reći mali minus sada mi je ok. Jedino sam stavio neke male podmetače, pa su temp cpu manje iako ja sve popalim, torrent, više tabova, film, iptv...

Kupiti ću si svakako neki podmetač sa ventilatorom pa neka ga malo hladi 

Surfanje, nogomet, filmovi...

 

Evo sad je nekih pola sata prije mraka i svjetlina na 0 i vidi se super.

Također sinoć na 0 i normalno se može koristiti.

 

mariclius sub 15.8.2020 17:21

Rekao sam isprobati igre pa evo malo dojmova.

Prije svega, ne kužim se previše u sve to, ali čisto informativno

Prvi put probao ghost recon wildlands, ali to što sam skinuo ima

80 gb kad se raspakira( repack sa svim dlc) i predugo traje instalacija.

Procesor dođe i do 80c pa ništa od toga. Nakon toga probao need for speed,

most wanted. Nekih 8 giga kad se raspakira i trajalo je 30,40 min instalacija.

Još sam upalio kućni ventilator na 3 brzinu i okrenuo prema laptopu pa je temp

bila 55-65c Uglavnom, rezolucija 800/600 i sve na low i bude nekih 25 fps.

Spojio xbox 360 kontroler i igrao. Sad kome se igra na toliko fps i toj rezi

Uglavnom, predugo traju te instalicije barem takve igre i mrcvare procesor.

 

Onda sam fino instalirao NVIDIA GeForce NOW i sa PS4 kontrolerom igrao

ghost recon breakpoint i bilo je odlično, tu i tamo lag zbog interneta.

Čini mi se 1280 x 720 i 30 fps. Slab mi je internet. Uglavnom radi dobro barem to.

Uzeti ću za 5.5 eura mjesečnu pa se malo igrati.

Za sve drugo osim igranja sa samoga laptopa, laptop je odličan.

- mi je otvaranje laptopa, baš su ga stisnuli.

Ako nego baš zanima neka nezahtjevna igra isprobati ću.

Laptop nisam ni kupio radi igranja, samo me zanimalo malo da isprobam

Nemo nemo sub 15.8.2020 19:14
mariclius kaže...

Rekao sam isprobati igre pa evo malo dojmova.

Prije svega, ne kužim se previše u sve to, ali čisto informativno

Prvi put probao ghost recon wildlands, ali to što sam skinuo ima

80 gb kad se raspakira( repack sa svim dlc) i predugo traje instalacija.

Procesor dođe i do 80c pa ništa od toga. Nakon toga probao need for speed,

most wanted. Nekih 8 giga kad se raspakira i trajalo je 30,40 min instalacija.

Još sam upalio kućni ventilator na 3 brzinu i okrenuo prema laptopu pa je temp

bila 55-65c Uglavnom, rezolucija 800/600 i sve na low i bude nekih 25 fps.

Spojio xbox 360 kontroler i igrao. Sad kome se igra na toliko fps i toj rezi

Uglavnom, predugo traju te instalicije barem takve igre i mrcvare procesor.

 

Onda sam fino instalirao NVIDIA GeForce NOW i sa PS4 kontrolerom igrao

ghost recon breakpoint i bilo je odlično, tu i tamo lag zbog interneta.

Čini mi se 1280 x 720 i 30 fps. Slab mi je internet. Uglavnom radi dobro barem to.

Uzeti ću za 5.5 eura mjesečnu pa se malo igrati.

Za sve drugo osim igranja sa samoga laptopa, laptop je odličan.

- mi je otvaranje laptopa, baš su ga stisnuli.

Ako nego baš zanima neka nezahtjevna igra isprobati ću.

Laptop nisam ni kupio radi igranja, samo me zanimalo malo da isprobam

Pazi ti tog Celerončića! Kad si najavio da češ isprobati igre, mislio sam; "Ništa od toga! To je Celeron!", kad ono ide! Pokreće! Ovisno  igri - igrivo! Chuwi sve više i više iznenađuje! 

Ja ga koristim "samo" za gledanje online filmova, serija, sporta i "surfanje". I tu rastura. 

Od "zamjerki" voli bi da mu je punjač "starinski"; okrugli konektor sa koljenom. I da mu je punjač malih dimenzija ili da se, kao na Huawei laptopima može koristiti punjač od mobitela! Ili još bolje, da je, kao kod pametnih satova, magnetni! 

Čitam tu po forumu zahtjeve za uredskim laptopom, da pokreće "samo" word, excell, surfanje ... i bježi se od nepoznatog, "nikad čuli" kineza imenom Chuwi!? 

 

Znam da nisam mjerodavan jer ga koristim samo 10-tak dana ali ljudi, zašto ne probati nešto novo, drugačije? Ako vam se ne svidi, vratite u zakonskom roku od 14 dana. Na stranici https://www.mall.hr/povrat-artikla objašnjena je sva procedura povrata!

I ja sam si mislio, što taj mzopg tu priča svašta, kako kinez može za 2.000,00 kuna (u Kini) odnosno za cca 3.000,00 kuna kod nas napraviti laptop premium izgleda sa trajanjem baterije kao kod tableta? I čitao sam o njemu, gledao recenzije na Youtube-u (iako ovog, LapBook Pro modela baš i nema, ima više starijeg modela sa 64 Gb memorije) i odlučio se. I od kada sam "ponosni vlasnik" jednog nekoliko puta sam ga preporučio. Koliko žena nosi kao službene laptope "ružne, plastične kofere dizajna kao iz prošlog stoljeća" (tako nekako je mzopg napisao) a bile bi, pretpostavljam, oduševljene ovakvim laganim, kvalitetno napravljenim ljepotanom? 

Samo da nije, pretpostavljam, tog straha od nepoznatog!

 

mariclius sub 15.8.2020 20:04

Ako mi se igra svakako ću koristiti NVIDIA GeForce NOW (streaming platforma),

spojim PS4 kontroler i igram. Ima zanimljivih igri za 5.5 eura na mj, barem meni.

Nego, kakve su ti temp cpu? Meni si od 50c do 60c, a zna skočiti i na 70c ako radim

nešto zahtjevnije i kad su temp vani i u kući baš velike. Je li to ok?

Nisam dugo imao laptop pa sad jedino me to ajmo reći zanima

jer ni ne znam kad se treba zabrinuti

Tražim neki cooler za laptop pa ako ima tko savjet?

Sad većinom radim u prostorijama gdje se i ja topim pa kamo li se neće

laptop zagrijati. Zanima ma kako je kod tebe i kolege mzopg?

Sada evo 20.00 i ima više zraka i temp su ok. (slika)

Santana sub 15.8.2020 20:05
mariclius kaže...

Ako mi se igra svakako ću koristiti NVIDIA GeForce NOW (streaming platforma),

spojim PS4 kontroler i igram. Ima zanimljivih igri za 5.5 eura na mj, barem meni.

Nego, kakve su ti temp cpu? Meni si od 50c do 60c, a zna skočiti i na 70c ako radim

nešto zahtjevnije i kad su temp vani i u kući baš velike. Je li to ok?

Nisam dugo imao laptop pa sad jedino me to ajmo reći zanima

jer ni ne znam kad se treba zabrinuti

Tražim neki cooler za laptop pa ako ima tko savjet?

Sad većinom radim u prostorijama gdje se i ja topim pa kamo li se neće

laptop zagrijati. Zanima ma kako je kod tebe i kolege mzopg?

 S obizorm da je danas normalno da neki laptopi idu do 95C
70 je mala beba

m77 sub 15.8.2020 22:16

Ma ja bi ga sutra kupio, ali imam osjećaj da tu sve ovisi što ćeš ubosti, većini ljudi sve radi kako treba, ali isto tako postoji nemali broj mušterija koji se žale na razne stavke, a najviše na jako loš wifi i bateriju koja rikne unutar par mjeseci...također, godina dana garancije mi također nije baš popularno riješenje, iako to ne bi bio problem da postoji opcija produljenja jamstva, ali ne postoji.

Nemo nemo sub 15.8.2020 22:17

Takve su i kod mene temperature. Najčešće su išle do 65, 66°. 

Ja svoj nastojim držati na ravnom, da stoji na svojim nožicama. Smatram da mu je to dovoljno cirkulacije zraka, za hlađenje.

Ako baš želiš postolje s ventilatorom, bilo koje za laptope do 15' će biti u redu!

Avensac sub 15.8.2020 22:25
m77 kaže...
...također, godina dana garancije mi također nije baš popularno riješenje..

 Jamstvo u eu MORA biti 2 godine (naravno ako laptop kupiš ovdje, a ne iz kine..)

 

 

"Računalo koje ste kupili prije godinu dana više se ne može pokrenuti. Trgovac se slaže da je riječ o neispravnom proizvodu, ali ga odbija besplatno popraviti jer jamstvo proizvođača vrijedi samo jednu godinu. Što možete učiniti?

Jamstvo na koje se trgovac poziva komercijalno je jamstvo koje proizvođač nudi za vaše računalo. Ono međutim nije povezano s vašim zakonskim jamstvom, koje je obvezujuće za trgovca i vrijedi dvije godine.

Ako trgovac potvrdi da je računalo neispravno, mora ga besplatno popraviti ili vam vratiti novac. Trgovac mora riješiti probleme s proizvođačem. Ako od trgovca ne dobijete zadovoljavajući odgovor, možete se obratiti europskom potrošačkom centru u svojoj zemlji ili onom u zemlji u kojoj ste kupili računalo."

 

 

 To što Apple ili netko drugi daje samo 1 godinu, to se tebe ne tiče jer ti reklamiraš u trgovini gdje si i kupio, a ne proizvođaču..

Nemo nemo ned 16.8.2020 13:08
Avensac kaže...
m77 kaže...
...također, godina dana garancije mi također nije baš popularno riješenje..

 Jamstvo u eu MORA biti 2 godine (naravno ako laptop kupiš ovdje, a ne iz kine..)

 

 

"Računalo koje ste kupili prije godinu dana više se ne može pokrenuti. Trgovac se slaže da je riječ o neispravnom proizvodu, ali ga odbija besplatno popraviti jer jamstvo proizvođača vrijedi samo jednu godinu. Što možete učiniti?

Jamstvo na koje se trgovac poziva komercijalno je jamstvo koje proizvođač nudi za vaše računalo. Ono međutim nije povezano s vašim zakonskim jamstvom, koje je obvezujuće za trgovca i vrijedi dvije godine.

Ako trgovac potvrdi da je računalo neispravno, mora ga besplatno popraviti ili vam vratiti novac. Trgovac mora riješiti probleme s proizvođačem. Ako od trgovca ne dobijete zadovoljavajući odgovor, možete se obratiti europskom potrošačkom centru u svojoj zemlji ili onom u zemlji u kojoj ste kupili računalo."

 

 

 To što Apple ili netko drugi daje samo 1 godinu, to se tebe ne tiče jer ti reklamiraš u trgovini gdje si i kupio, a ne proizvođaču..

Pojašnjenje:

http://ecc-croatia.hr/materijalni-nedostaci-i-garancija

Tony1999 ned 16.8.2020 13:09
mariclius kaže...

Ne znam kako se kopira rezultat testa pa sam slikao.

Temp je najveća 78c, a rezultat 544 pts.

 

 Hvala. Zanimalo me cisto da usporedim sa svojim Lenovo koji ima i3 5005u i ovaj celeron ima cak 100 bodova vise.