Najbrži uto 8.11.2011 09:22
Liverpool1892 kaže...

LG GT540.
Pre zadovoljan sam {#}

Također LG GT540.

 

Pratio sam temu Ekrani i drugi dijelovi za mobilne uređaje gdje sam vidio da član power_user ima LG GT540 sa neispravnim ekranom. Raspitao sam se na google o mobitelu, karakteristike, mane itd, i naposljetku sam kupio LG GT540 od power_user. Također sam kupio odmah i dodatke za taj mobitel. Imao je Android verziju 1.6, ali ja sam ga odmah po popravku nadogradio na 2.1 eclair. Koristio sam mobitel i uvidio da ima skoro sve mogućnosti koje imam i na laptopu. Skype, Teamviewer i masa drugih programa koje koristim i na laptopu. Pošto mene uvijek interesiraju nove stvari, na svoju ruku stavio sam na njega 2.3.7 RC5 CM7.1 by Mur4ik nakon 3 sata "mučenja". Ta verzija me je čisto oduševila mogućnostima koje na službenom 2.1 eclair nemaju.

 

Zaključak:

  • Vrlo dobar mobitel s mnoštvom mogućnosti za ulazak u svijet Androida za male novce
bocic uto 8.11.2011 09:29

Iako ga po današnjim mjerilima ne bismo uvrstili u smartphone, tada su ga neki spominjali kao takvog - Nokia 7650 polovinom 2001. ako se ne varam. nakon nje je išao SE P900, pa SE P1, pa N97 i sada SGS II

Mitsuoka uto 8.11.2011 09:32

Nokia 5800XM 

 

Prvo sam tugovao zasto nisam pricekao pola godine s kupovinom mobitela i da sam lijepo uzeo N97, ali onda sam na kraju bio krajnje zadovoljan jer kad sam vidio kakve bugove imaju N97ice {#}

bocic uto 8.11.2011 10:12
Mitsuoka kaže...

Nokia 5800XM 

 

Prvo sam tugovao zasto nisam pricekao pola godine s kupovinom mobitela i da sam lijepo uzeo N97, ali onda sam na kraju bio krajnje zadovoljan jer kad sam vidio kakve bugove imaju N97ice {#}

Izmoli par krunica u znak zahvalnosti. Ja sam svoju dobio, inače bih je od jada zabio sebi u dupe da sam TO platio...