ZovemseZoranidolazimizRijeke sri 3.4.2024 14:47

Pozdrav,

 

dobio sam ponudu za ovaj paket od telemacha. Ne znam nikakve informacije jer na njihovim stranicama to ne postoji.

 

Nude 5G prijenosni ruter i brzinu 100/100 (megabita). Nažalost u specifičnom sam dijelu grada i ništa drugo mi nije dostupno.
Trenutačna brzina mi nikada ne prelazi 30/10 megabita, pa bi ovo moglo biti OK iako mi djeluje iskreno već blago zastarjelo u današnje vrijeme.

 

Tko od vas ima to? Da li oni mogu meni jamčiti minimalnu brzinu? Što ako zbog loše pozicije mi brzina interneta padne na 10 megabita?

 

Nudi se 2 terabajta mjesečno (ovo mi je ajde OK, vjerojatno nikad ne pređem toliko) a nakon toga brzina padne na 20/10.


Nudi se i onaj EON tv s uobičajenim programima i oko 14,000 filmova, ali nemam nigdje popis. Filmbox on demand, cinestar premiere plus, pickbox now, cinemix, i još neki. Netko zna više o ovome?


Hvala na info...

Durda čet 4.4.2024 20:20

Pozdrav,

 

Ja sam odnedavno uzeo taj paket (cca. 20 dana) i zasad mogu reći da radi bez problema.

Dosad mi je bilo na parici max 22/10.

Brzine su konstantne, veza je stabilna i nisam primjetio pad brzine ili slično.

Router koji se dobije uz paket je ZTE MC888.

 

Relativno sam blizu odašiljača na koji se router spaja (cca.600m zračne linije) i pun je signal.

 

Što se tiče EON tv ja imam premium paket, možeš naći popis kanala na njihovom site-u.

 

Slobodno pitaj ako te još što zanima.