Periferija

RAZER Hammerhead True Wireless

karlo125 sub 16.5.2020 17:41
picajzla0707 kaže...
https://www.rtings.com/headphones/reviews/razer/hammerhead-true-wireless

Jel nije lakše pitat google nego čekat ovdje da kojim slučajem naleti vlasnik i vidi tvoje pitanje, da ne spominjemo kako su vlasnici rijetko kad objektivni ako skuže da su kupoli precijenjeno govno poput tih sluški

 Ne bi rekao da su shit, imaju dosta opcija za touch control tako da lakse mogu changeat tracks i volume muzike.

 

Gledao sam da uzmem airpods ili ove tu pa se sad predomisljam...

 

Nikad nisam koristio te in ear wireless pa se bojim da mi ne ispadaju dok recimo trcim, hodam, radim u gymu itd.

karlo125 sub 16.5.2020 17:53
picajzla0707 kaže...
Kako nisu šit, pogledaj kakvu su ocjenu dobile za zvuk, valjda je to najbitnije. Radije sam uzeo triput jeftinije xiaomi na istoj akcoji

 koje xiaomi, kakve su, jel valja bass na njima?

picajzla0707 sub 16.5.2020 18:08

Imaš recenziju na bugu, pa vidi. Ja ću moći reći više kad mi dođu, doduše uzimam ih za ćerkicu i inače joj volim uzimati kineske slušalice za cca 15-20 dolara, nađe se pravih dragulja među njima, boljih od daleko skupljih sluški

karlo125 sub 16.5.2020 21:55
picajzla0707 kaže...
Imaš recenziju na bugu, pa vidi. Ja ću moći reći više kad mi dođu, doduše uzimam ih za ćerkicu i inače joj volim uzimati kineske slušalice za cca 15-20 dolara, nađe se pravih dragulja među njima, boljih od daleko skupljih sluški

 Ma inace sam do sad koristio in ear sluske za 100kn ali svakih 5-6mj mi ode zica na njima...

 

 

Nis, ja sam uzo ove pa kaj bude bude

karlo125 ned 17.5.2020 16:20
picajzla0707 kaže...
karlo125 kaže...

 

Nis, ja sam uzo ove pa kaj bude bude

 baš bi ih bilo dobro usporediti s ovim xiaomi što sam ih uzeo, nekako imam osjećaj da za skoro triput više para dobiješ lošije sluške

 a šta bude bit ce, ovako na kraju mogu samo flexat po gradu sa razer slusalicama