Periferija

Razer Goliathus Speed Edition čišćenje

PCGamerX čet 10.11.2011 10:34

Imam navedenu podlogu za miša iz naslova u XXL izvedbi i nakon mjeseci korištenja, podloga se zaprljala i jednostavno više miš ne klizi po njoj kao što je nekad klizio.

 

Tražio sam po netu, ali nisam ništa našao o pranju te podloge i općenito pranje podloga za miševe, pa me zanima dali imate kakav savjet kako bi je mogao oprati, a da ne riskiram sa uništavanjem same podloge?

 

Molio bi odgovore iz iskustva :)

 

Možda bi bilo najbolje kada bi sam Razer priupitao, ali vjerovatno mi nebi ni odgovorili :)

 

 

Trebao je neko napisati neki službeni guide o pranju podloga, jer je to dosta velik problem kada se zaprlja, miš više nije isti kada ga se koristi na takvim podlogama...

ferovca1 čet 10.11.2011 12:45

mislim da tu ide ono standardno.. topla voda i blaga sapunica, ostaviti da se namaka i lagano oprati rukama, posušiti ručnikom ili papirom i ostaviti da se posuši do kraja.. ograđujem se, ali pošto imam istu, jednom ću ju morati oprati pa ti javim rezultat.. ;)

Ivsa čet 10.11.2011 12:52

Ja imao Destructora koji nije "cloth" podloga nego je tvrda, ali sam ga prao više puta zbog osjetljive površine na sljedeći način: pod mlaz vruće vode, malo spunanja, opet pod mlaz, ostavit da se osuši ili malo fenom pripomoć i to je to, moj Destructor je opet "šajni"!? {#}

RonoN čet 10.11.2011 12:53
ferovca1 kaže...

mislim da tu ide ono standardno.. topla voda i blaga sapunica, ostaviti da se namaka i lagano oprati rukama, posušiti ručnikom ili papirom i ostaviti da se posuši do kraja.. ograđujem se, ali pošto imam istu, jednom ću ju morati oprati pa ti javim rezultat.. ;)

u potpunosti slazem se s ovim gore, jer na isti nacin sam svoju prao u 2 navrata i bez ikakvih negativnih posljedica po podlogu