Periferija

Preporuka za gameraki miš i tipkvonicu

scarface797 ned 26.12.2010 05:36

Sto se tice misa ja bi ti preporucio logitech g700 ja mislim da ti on u hr dode oko 600 kn sto se tice tipokovnice ni bi ni jednu  bezzicnu znao da je dobra za gamnig ali bi ti  ja preporucio logitech g510 jednostavno je savrsena za gaming ona kosta oko 500 kn ja mislim

Edit:Ako zelis znati nesto detaljnije samo pitaj

kule ned 26.12.2010 09:45
scarface797 kaže...

Sto se tice misa ja bi ti preporucio logitech g700 ja mislim da ti on u hr dode oko 600 kn sto se tice tipokovnice ni bi ni jednu  bezzicnu znao da je dobra za gamnig ali bi ti  ja preporucio logitech g510 jednostavno je savrsena za gaming ona kosta oko 500 kn ja mislim

Edit:Ako zelis znati nesto detaljnije samo pitaj

a recimo, kad bih to uzeo oboje, da li mis i tipkovnica moraju imati svaki posebni prijemnik ili sve moze raditi preko jednog?

 

EDIT: moja greška, izgleda da g510 nije bežična tipkovnica...

luka_cro ned 26.12.2010 10:23

Slusaj mene,

Nemoj uzimati ovaj MX set, a niti Kone jer je preskup.

Ako hoces bezicnog Logija uzmi G700 i tipkovnicu g110.

i to uzmes u Protisu jer je tamo najjeftinije.

 

 

osobno ti preporucujem da ne uzimas "skuplje tipkovnice"

bit ce dovoljna i jedna Logitech media keyboard 600 koja kosta 150kn, a super je.

 

I obavezno uzmes neku podlogu za mis ako vec nemas, za nekih 100kn jer mis bez podloge ne vrijedi.

The Man ned 26.12.2010 11:19
luka_cro kaže...

Slusaj mene,

Nemoj uzimati ovaj MX set, a niti Kone jer je preskup.

Ako hoces bezicnog Logija uzmi G700 i tipkovnicu g110.

i to uzmes u Protisu jer je tamo najjeftinije.

 

 

osobno ti preporucujem da ne uzimas "skuplje tipkovnice"

bit ce dovoljna i jedna Logitech media keyboard 600 koja kosta 150kn, a super je.

 

I obavezno uzmes neku podlogu za mis ako vec nemas, za nekih 100kn jer mis bez podloge ne vrijedi.

Ne slušaj njega!

 

Kone [+] je fantastičan miš. Za tipkovnicu se slažem. Ja sam na kraju najzadovoljniji s jednom od 120 kuna, a imao sam puno skuplje.

 

luka_cro je zao i želi te zeznut. Poslušaj mene, uzmi Kone [+] i uživaj u fantastičnom mišu koji jede G700 za doručak.

luka_cro ned 26.12.2010 11:32
The Man kaže...
luka_cro kaže...

Slusaj mene,

Nemoj uzimati ovaj MX set, a niti Kone jer je preskup.

Ako hoces bezicnog Logija uzmi G700 i tipkovnicu g110.

i to uzmes u Protisu jer je tamo najjeftinije.

 

 

osobno ti preporucujem da ne uzimas "skuplje tipkovnice"

bit ce dovoljna i jedna Logitech media keyboard 600 koja kosta 150kn, a super je.

 

I obavezno uzmes neku podlogu za mis ako vec nemas, za nekih 100kn jer mis bez podloge ne vrijedi.

Ne slušaj njega!

 

Kone [+] je fantastičan miš. Za tipkovnicu se slažem. Ja sam na kraju najzadovoljniji s jednom od 120 kuna, a imao sam puno skuplje.

 

luka_cro je zao i želi te zeznut. Poslušaj mene, uzmi Kone [+] i uživaj u fantastičnom mišu koji jede G700 za doručak.

hahahaha :D

ali Kone je malo ipak preskupi, a posto zeli dobar bezican mis, bolje je uzeti G700 za 550kn u Protisu.

scarface797 ned 26.12.2010 15:19
luka_cro kaže...
The Man kaže...

Jedna stvar je sigurna. Koji god da uzme, uživat će kao prase. xD

Ako uzme G700 uzivat ce vise :D

Slazem se sa tobom nego vako svako imas svoje misljenje znaci jos cu jednom ponoviti mis:Logitech g500, tipkovnica:logitech g510, ako si budes imo jos novaca uzmes si jos ovu pogdlou koja super ide uz g500 http://www.links.hr/index.php?naziv=Podloga+za+mi%9A%2C+RAZER+GOLIATHUS+FRAGGED+Speed+Standard+edition&option=artikl&id_kategorija=1018&id_artikl=101.800.143

Jos sto se tice tipkovnice nije bezzicna ali ako je uzmes biti ces prezadovljan znaci za ove pare ces tesko ista bolje naci, a 100 % neces nista kvalitetnije naci.

 

Haf932 ned 26.12.2010 17:08

Mozda nesto ovakvog :  http://www.optimum-online.hr/detalji_proizvoda.f967b2f457ef4537855e095ceb9c290c.tipkovnica_mis_logitech_cordless_desktop_wave.aspx 

 

ili PRO verzija : http://www.links.hr/index.php?option=artikl&id_artikl=101.600.061

scarface797 ned 26.12.2010 18:54
kule kaže...

Hvala svima na preporukama. Ipak bih trebao bežičnu tipkovnicu jer imam taj sistem da mi je komp spojen na LCD TV i udaljenost je neka 3 m.

Ja mislim da je duzina kabla od tipkovnice vise od 3 m ali tesko ces naci bezzicnu tipkovnicu da valja za gaming  zato ovo je je super tipkovnica ali ustalom tvoje pare tvoj izbor.