spaws sub 28.3.2009 20:10

evo planiram kupiti mis g5 jer mi se svidio po preformansama a i probao sam ga kod prijatelja i odlučno mi leži u ruci(nadam se da je tako i nakon vise sati koristenja), ali mi problem predstavlja podloga

 

planirma uzeti exactmat ali ne znam da li da uzmem ono odmoriste za glob il kak se vec zove ili da uzmem obicnu verziju

citao sam kao da se ruka znoji na tome i da smeta dok je nekima odlično ali ti koji govore to imam osjecaj kao da su zaposlenici razere ili jako jako sretni korisnici

 

pa jel mi mozete reci kao prvo kako se mis slaze sa tom podlogom i da li da uzmem to odmoriste jer mi je glupo davati oko 80 kn više za nesto sto ce mi smetati ali ako je ipak dobro zasto ne bi kupio

 

Fowix sub 28.3.2009 20:16

Exactmat je vise nego dobra podloga no nemoj uzet ono za odmaranje zglobova, meni to frend ima i kad igran u njega 1 sat ruka me zaboli vise nego kad doma igran 5 sati i smeta mi pa su mi rezultati u igrama losiji...

DAXINHO146 sub 28.3.2009 22:10
NeoN kaže...

uzmi g5 i steelpad qck+  podlogu

ja je imam sa mx518 i mogu rec da je podloga savrsena meni, kao i mis koji se slaze sa njom samo tako

 preporuka da..

iako je i jedna Razer Goliathus podloga super!
spaws ned 29.3.2009 23:29

joj zapeo sam za tu exactmat iako vidim da za g5 i opcenito logitech miseve preporucuju qck podloge

 

čitao sam kao da grublja strana namjenjena fps-ovima brzo trosi telefonske nozice od misa; puno brze od drugih pa jel to istina??(cini mi se logicno)

treba mi nesto lose za exactmat tako da mirne duse uzmem qck....lol

kris_marko pon 30.3.2009 03:35
spaws kaže...

joj zapeo sam za tu exactmat iako vidim da za g5 i opcenito logitech miseve preporucuju qck podloge

 

čitao sam kao da grublja strana namjenjena fps-ovima brzo trosi telefonske nozice od misa; puno brze od drugih pa jel to istina??(cini mi se logicno)

treba mi nesto lose za exactmat tako da mirne duse uzmem qck....lol

 ne znam kako stoji exactmat ali ja imam razerovu goliathus speed i razer-ovog lachesis-a i jednostavno mis klizi na toj podlogi ko po ledu, igram counter strike na 4000 dpi i ima savreseno pracenje na toj podlogi, i mozes si presparati dosta para,Namigiva
Mauro pon 30.3.2009 08:00
spaws kaže...

evo planiram kupiti mis g5 jer mi se svidio po preformansama a i probao sam ga kod prijatelja i odlučno mi leži u ruci(nadam se da je tako i nakon vise sati koristenja), ali mi problem predstavlja podloga

 

planirma uzeti exactmat ali ne znam da li da uzmem ono odmoriste za glob il kak se vec zove ili da uzmem obicnu verziju

citao sam kao da se ruka znoji na tome i da smeta dok je nekima odlično ali ti koji govore to imam osjecaj kao da su zaposlenici razere ili jako jako sretni korisnici

 

pa jel mi mozete reci kao prvo kako se mis slaze sa tom podlogom i da li da uzmem to odmoriste jer mi je glupo davati oko 80 kn više za nesto sto ce mi smetati ali ako je ipak dobro zasto ne bi kupio

 

Imam G9 sa tom podlogom i odlicno se slazu. Mis savrseno klizi po podlozi i nema apsolutno nikakvih prekidanja, zastajkivanja i sl.
Pretpostavljam da onda ni G5 ne bi trebao imati problema.

Ono odmoriste je meni bezveze jer je previsoko i uopce nije odobno za koristenje i samo smeta
spaws pon 30.3.2009 09:16

ma odlučio sam goliathus il qck(qck+ mi je prevelika za stol) pa jel mi mozete reci kako se slaze qck sa laserskim misevima jer vidim da oni koji je imaju koriste opticke a i na nekim reviewima su koristeni samo opticki a ne laserski misevi

 

e da i koja je razlika između goliathus omega, alpha, control, speed, standrad i jel to krpena podloga

vidim da je razlika u veličini a jel ima ikakva druga razlika

trenutno igram cod4 i koja bi bila najbolja za njega

 

kris_marko pon 30.3.2009 16:29
spaws kaže...

ma odlučio sam goliathus il qck(qck+ mi je prevelika za stol) pa jel mi mozete reci kako se slaze qck sa laserskim misevima jer vidim da oni koji je imaju koriste opticke a i na nekim reviewima su koristeni samo opticki a ne laserski misevi

 

e da i koja je razlika između goliathus omega, alpha, control, speed, standrad i jel to krpena podloga

vidim da je razlika u veličini a jel ima ikakva druga razlika

trenutno igram cod4 i koja bi bila najbolja za njega

 

 nije krpena nego zalijena gupa za platno ne zavija se ko one za 20 kn nego po cijeloj duzini lijepo lijezi na stolu!! goliathus je izvarni naziv za podlogu a dijeli se na velecinu i razlike izrade! znaci ima alfa, omega i standard s time da je alfa najveca ( meni uzima pola stola Belji se ) a omega najmanja! te zatim se dijeli na  razlike izrade na control i speed!! ja mislim da je razlika u zarezima ili gripu sto dolazi do logike da control jede vise nozice ali kod teflonskih to ne bi trebao biti problem ali meni vise pase da je cim manje trenje misa i podloge
evo ovdje pogledaj cijene i ostalo vemil
koliko sam vidio na brzinu ovu drugo podlogu i nasa jednu manu a ta je duplo veca cijena sto kod podloge ( potrosni materijal ) brzu odu ne za mj dana nego puno krace traju od miseva i ostalog, s time bi mogao kupiti dvije razerove nego jednu qck! odes do vemila ili hspota i zamolis ih da ti otvore podlogu vecinom ti imaju testnog misa na pultu pa isprobas pa ces sam znati sta ti treba pa ces i to kupiti!!Cool
spaws uto 31.3.2009 08:59

evo nisam baš sad skužio poruku(vjerojatno jer sam se sad probudio) ali evo jedno pitanje

 

koja podloga za laserski logitech(g5) qck ili goliathus standard i ako goliathus onda spped ili control. gore sam napisao da igram cod 4 i koja bi bila najbolja za to ali i za neki normalan rad na kompjuteru

vidim da qck preporučavaju oni koji imaju logitech miševe ali optičke pa jel ima neko laserski logitech po mogućnosti g5

razerova mi se čini kvalitetnija ali evo ovdje čitam da ždere telefonske nožice više nego druge

 

pa onda jel mi može netko sad reći koju da od ove dvije uzmem

qck ili goliathus i ako da onda speed ili control

 

e i ovo što se tiče cjene;inače kupujem u linksu i tamo je qck 85 a goliathus 120

Wiz3m4n uto 31.3.2009 09:39

uzmi si control....odlična je....podloga je deri peri.....ja imam mantis control već 2 godine i prezadovoljan sam sa njom....doduše ne znam čemu kupovat g5 kad imaš jeftinijih i kvalitetnijih miševa.....pr. Razer Deathadder