Čips sri 6.10.2010 14:39

Dvoumim se koji da mis kupim do 550 kn prvo sam mislio uzet razer al nezz kak funkcionira probo sam mambu nije me odusevila tako da nezz molim vas da mi odg sto prije koji da uzmem , nijedan komentar nije suvisan...

 

Vakaka sri 6.10.2010 14:55
Čips kaže...

Dvoumim se koji da mis kupim do 550 kn prvo sam mislio uzet razer al nezz kak funkcionira probo sam mambu nije me odusevila tako da nezz molim vas da mi odg sto prije koji da uzmem , nijedan komentar nije suvisan...

 

U koju svrhu? Mislim za koju vrstu igri... FPS, TBS, RTS, MMO...?

Vakaka sri 6.10.2010 15:13
Čips kaže...

zanima me za nekakve pucacine ali mislim da za te novece moze odgovarat  raznim nacinima koristenja pa trazim ....najboljeg za te novce...

Za pucačine može bilo kakav skuplji svi su tu negdje (poslušaj savjete ostalih), ali ako oćeš za MMO recimo onda Razer NAGA je kralj sa svojih 17 tipki. Dotični ti oslobodi lijevu ruku "skroz", nemoraš lomit prste, sve pod palcom. Ako ti je preskup ili ti se nesviđa onda gledaj da bar ima više od 5 tipki na njemu, ali pripazi da su dobro raspoređene da ih možeš iskoristit kad bi zaigrao neki MMO naslov.

simeparanoja sri 6.10.2010 15:17
Vakaka kaže...
Čips kaže...

zanima me za nekakve pucacine ali mislim da za te novece moze odgovarat  raznim nacinima koristenja pa trazim ....najboljeg za te novce...

Za pucačine može bilo kakav skuplji svi su tu negdje (poslušaj savjete ostalih), ali ako oćeš za MMO recimo onda Razer NAGA je kralj sa svojih 17 tipki. Dotični ti oslobodi lijevu ruku "skroz", nemoraš lomit prste, sve pod palcom. Ako ti je preskup ili ti se nesviđa onda gledaj da bar ima više od 5 tipki na njemu, ali pripazi da su dobro raspoređene da ih možeš iskoristit kad bi zaigrao neki MMO naslov.

nemam iskustva s ovim misem ali sam cuo da se dosta tesko naviknuti na njega i da je tesko pogoditi zeljenu tipku?

Vakaka sri 6.10.2010 15:25
simeparanoja kaže...

nemam iskustva s ovim misem ali sam cuo da se dosta tesko naviknuti na njega i da je tesko pogoditi zeljenu tipku?

Ja ga imam. Dođu uz njega male gumice koje nalipiš na određenu dugmad, tako da ti se palac navikne di stoji koja tipka, nakon navikavanja ti više netreba. Ja nemam nikakvih problema, sad možda što mi je baš pogođena veličina za moju ruku pa sve ispalo perfektno ali gledam i ostale koji ga koriste u WoWu duže vrijeme i samo ga hvale.

Naravno da treba navikavanje kao i na sve ostalo ali jednom kad se navikneš... nema boljeg.

 

PS. Ono je boldano jer dosta ljudi ga uzme u ruku oproba i ne pogodi dugme iz prve i onda kaže nevalja, bez pokušaja navikavanja bilo kakvog. Opet kažem ja sam se dosta brzo navikao, ona gumica se odlipila i spala sama taman kad sam se navikao i nije mi više trebala.

Takav sam slučaj imao sa bratom pa kad je malo duže sio za moj komp i navikao se hm, recimo samo da ga sad i on nabavlja. :)

Vakaka sri 6.10.2010 15:34
DJECHACHIC kaže...

Ja isto ne znam koji uzeti ali ja imam samo 300 kn i igram uglavnom FPS.

Neznam, mogu samo is iskustva pisat.

Imao sam, prije Razera, MX-518 i što se tiče miša za novce koje traži je dobar. Malo mu se boja izlizala nakon duuugooo vremena upotrebe (računaj da non stop visim na WoWu) tako da mu to nemogu uzet za minus. Osjećaj pod rukom i preciznost kao i sam odziv u FPS-ima mi je bila odlična ali opet navodim to je od "ruke" do "ruke" osjećaj.

Ako budeš gledao sebi koji miš uzmi i njega u obzir.

Pero Dinamit sri 6.10.2010 15:37
Čips kaže...

nemam...bug...samo molim da mi kazete ime misa...nemora imat puno tipki..:i volio bi da dobro izgleda...molim odg

Posudi od prijatelja ili kupi, pogledaj i na netu sadržaj buga. Eo ja ti kažem da su uzmeš Roccat Kone ili Logi G700, ali šta ti to znači kada ih nisi vidio. Najbolje probaj u ruci štakora ako možeš da vidiš kako ti leži pa ga onda kupi.

Čips sri 6.10.2010 15:45

e al razmisljo sam o lachesisi najvise i o death adderu ali mi je lachesissa draza...ljepa je ima 4000 dpi..supp mi je dal da nju kupim i necu je imat priliku probat u ruvi kao i nijedan drugi...?

rocker55555 sri 6.10.2010 15:49
Čips kaže...

e al razmisljo sam o lachesisi najvise i o death adderu ali mi je lachesissa draza...ljepa je ima 4000 dpi..supp mi je dal da nju kupim i necu je imat priliku probat u ruvi kao i nijedan drugi...?

mislis Lachesis

 

OT:pogledaj Kone-a,meni bolji od lachesisa

luka_cro sri 6.10.2010 17:27

Slusaj mene, ako zelis razera kupis si Deathaddera jer je bolji od abbusya i od lacheisa jer je lacheis simetrican mis tj. za ljevake i desnjake tak da ti nece najbolje pasati u ruku....znaci za ruku ti je najbolji deathadder.

Ako zelis logitech uzmi mx518, g5 ili g9....ali imaj na umu da je g9 relativno mali mis ako imas veliku saku nemoj kupiti. 

Uz mis naravno moras kupiti i podlogu jer sta ce ti mis bez kvalitetne podloge, imas steelseries qck najmanja ti je 45kn, a najveca oko 200kn, vrlo kvalitetna podloga. od razera imas podloge control (grublja, za snajpanje ili sporije pokrete) i speed(kao vise za FPS-ove ali to isto), najmanja je 100kn.

 

EDIT. roccat kave su slusalice,a kone je mis, koji je ok ali je skuplji cini mi se 

zabrljo