Periferija

Epson L1800 problem boja

vesnica64 uto 10.1.2017 19:06

Imam Epson l1800 i uvijek me zeza magenta boja uvijem moram da cistim glavu isprinta 5 stranica i onda ona ne ide dalje mora se cistit ,Printer je star godinu dana taman je garancija istekla.Adana se pojavilo ono kao trepce svjetlo naizmenicno i piše ovo A PRINTERS INK PAD IS AT THE END OF ITS SERVICE LIFE  Sto mu sad to znaci,Dali mora na servis dali je netko imao slican problem

vesnica64 uto 10.1.2017 19:52

Da previše smo glavu cistili jer se ta mlaznica magenta nonstop štopala..e sad mi nije jasno zasto se moar to kupit i koja je cijena i ako se kupi sto se dalje događa opet cu morat kupiti nakonnekoga vremena ili...Dali postoji nacin da se to zaobiđe i kako da rijesimo problem sto se samo ta boja stalno zaštopava  hvala

Wolverine uto 10.1.2017 20:23
vesnica64 kaže...

Imam Epson l1800 i uvijek me zeza magenta boja uvijem moram da cistim glavu isprinta 5 stranica i onda ona ne ide dalje mora se cistit ,Printer je star godinu dana taman je garancija istekla.Adana se pojavilo ono kao trepce svjetlo naizmenicno i piše ovo A PRINTERS INK PAD IS AT THE END OF ITS SERVICE LIFE  Sto mu sad to znaci,Dali mora na servis dali je netko imao slican problem

 http://ccm.net/faq/338-epson-error-message-end-of-service-life

 

najbolje bi bilo kontaktirati servis za Epson i raspitati se