fila2208 sri 19.4.2023 12:30

Čudno da nema još teme za ovaj free to play ''cod killer'', dašak svježeg zraka arena shooterima koji polako i sigurno umiru, u današnje doba domincije royalea-dmz-tarkova.

U svakom slučaju, nekakav hibrid svega, ponajviše cod-overwatcha, 6v6 hero shooter.

Uzeli su sve što dosad ubisoft ima, od toga složili likove i mape i smiksali sve to skupa.

Trenutno u closed beti. 

https://www.ubisoft.com/en-us/game/xdefiant

https://www.youtube.com/watch?v=J4hDN6PuK5k&ab_channel=jackfrags

Dr.Feel čet 20.4.2023 06:38

Zasada djeluje obecavajuce...Vecina tih streamera su fps ljubitelji i kazu da je jako velik osjecaj klasicnog golden age coda sa malim mapama, bez skill based mm, dobrim i predvidivim spawn sistemima, gunplay ima cod feeling. Volio bih da ovo uspije, barem da se ovi u activisionu posloze. Toliko su pohlepni da su od coda napravili neki battlefield, tarkov, siege, wannabe realism igru samo da dobe sto vise igraca. Zna se sta je battlefield, sta tarkov, sta cs, a sta cod- arkadna fast paced gun and run igra...

fila2208 čet 20.4.2023 19:07
Dr.Feel kaže...

Zasada djeluje obecavajuce...Vecina tih streamera su fps ljubitelji i kazu da je jako velik osjecaj klasicnog golden age coda sa malim mapama, bez skill based mm, dobrim i predvidivim spawn sistemima, gunplay ima cod feeling. Volio bih da ovo uspije, barem da se ovi u activisionu posloze. Toliko su pohlepni da su od coda napravili neki battlefield, tarkov, siege, wannabe realism igru samo da dobe sto vise igraca. Zna se sta je battlefield, sta tarkov, sta cs, a sta cod- arkadna fast paced gun and run igra...

+1

potpis na sve, igra zna što želi bit i cilja na to, a ne kao ovi veliki šta bi bili sve odjednom i na kraju nisu isporučili ništa kako spada.

Nema se više interesa za ovakve pucačine barem na ovako važnom forumu kao bug, no vidjet ćemo dalje kako će igru ispratiti raja kad izađe. Mislim da bi moga zabljesnuti, punuditi nešto novo, kao i apex kad je izašao.

mp3david sri 22.5.2024 01:19

Totalni mix svega i svacega, ali ove mape koje lice na Far Cry, pa vec mi je dosta toga.

Od mene dvojka, igra nist posebno.

Imam neki osjećaj da će ovo potrajat duže nego HyperScape, ali da će biti nešto popularno, sumnjam.

Rocinante2112 sub 25.5.2024 09:54

Đabe sve to kad je netcode sranje tj. tickrate je ispod 60. Kao i vecina danasnjih FPS naslova ukljucujuc smrdljivi COD
Neznam kak se ikome to da igrat.

upališ cod4 i suza krene. Konzole unište sve žanrove koje dotaknu nepovratno