ludiabra pon 11.2.2008 21:33

Igrao prije na privatnim,presao prije 2 mjeseca na pravi server,razlika je kao nebo i zemlja.Tauren hunter lvl 56... na spinebreakeru sam,pauza je zbog skole trenutacno... ponovno pocinjem preko ljeta igrat nadam se. Raidovi nista spec...


Peace sells,but who's buying ?
ficho uto 12.2.2008 04:17

Bio teski ovisnik o raidanju pre-tbc. Igrao orc huntera i undead warlocka. Nakon izlaska tbc quitao, prije nekoliko mjeseci se vratio, lvlao na 70, zamijenio lvl 60 epixe lvl 70 epixima i opet quitao. Nije sto je nekad bilo. Danas sam bas dogovorio prodaju accounta frendu za 1000 kn. Da sam ga bar prodo prije tbc, mogo bi dobit bar duplo vise, uz manje ulozenog :(

Buraz je jos uvijek teski ovisnik, al on je vise pvp-er. Vecina ljudi koju znam da su igrali je quitalo, cak i oni koji su me navukli na wow. Jos je 1 osto. A novih bome ima po faxu, i zakvacili su se opako.

 

Opasna je to igrica, al ja se na srecu izvukao po drugi put. Samo ne znam kako cu buraza skinut. Starci su razmisljali cak o raznim stranim klinikama za ovisnost...

hellbyte0 uto 12.2.2008 09:11

Ma igra je postala definitivno legenda i ona ce se zauvijek pamtit. Ja sam je osobno igro samo 5 mj i samo da kazem kako sam se povuko jer jednostavno kad se pocne igrat nemoze se stat. Smijeh Ono moro sam prestat jer znajuci sebe ja bi opet dobio par dioptrija vise. XD

NEW_MAN uto 12.2.2008 10:35

PVE dio igre je ok ali PVP sucksa big time, bed je kaj igram PVP pa se živciram po cijele dane. Točnije u bg's ownam ali u areni je drama sam tak.

Pošto su sve igra banana osuđen sam na wow. Dobro postoji par ok igri na tržištu ali kaj imam od toga kad ih svi prolazim prebrzo a nisam tip koji igra istu igru ali na drugom levelu težine.

Trenutno sam u fazi igranja starih igri, to mi dojde svakih par mjeseca pa tjedan dva peglam Civilisation, Colonization, Port Royal ili npr. danas igram Panzer general.

Igram kravu durida na korgalu.

 

Joky uto 12.2.2008 11:20

Bok ekipa, igram wow jedno pola godine.... sa stankama malim po mjesec i tako... imam Undead rogua na Stormscale PVP serveru (cuo sam da je najbolji PVP severu u europi pa kontam ajd tamo cu) :)

 

evo mi lika:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Stormscale&n=Radic

 

I jedan troll huntera (61) tek kad sam pocimao igrat, u biti se ucio sa njim, jer je lako lvlat pa ono.. na Kilrogg PVE serveru. Nisam se logirao na njega ima amen i amen :)

 

evo i njega:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kilrogg&n=Jokyz

 

Forsam sada ovog rogua na lvl70, namjeravan ga dignit na 70 do nedjelje :P


roX!
Nenir uto 12.2.2008 11:35

trenutno igram drainei shamanicu resto Nevinašce - ušli smo u BT i došli do trećeg ili četvrtog bosa (nisam sigurna, nisam bila u BT raidu jako dugo) i u MH smo isto tak negdje Osmijeh

 

ovo mi je treći main, igrala sam nelf druida (isto resto) pa nelf priesta (holly/disc) i sad ovu draineicu

 

igram 2.5 godine 

 

ne moram ni napominjati da najvise volim hilat u raidu Cool


You lock the door
And throw away the key
Theres someone in my head but its not me.
Goran Racic uto 12.2.2008 12:08

Igrao tauren shamana od bete - dosad sam imao shamana i priesta prije TBC-a, onda sam prestao igrati pa je stigao TBC, pa sam opet nabrzaka levelirao shamana i priesta :) do 70. Prije TBC-a najzesce sto sam vidio bio je BWL, a u TBC-u sam prosao kroz Karazhan. Vec jedno vrijeme sam u mirovini i ne gajim prevelike zelje za povratkom.

xdadox uto 12.2.2008 18:58

Evo ja igram turen druida na Spinebreakeru sada na 63. levelu i namjeravam ići u pvp ali kakva je situacija sa feralima u areni vjerojatno samo u BGove.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Spinebreaker&n=Spiderdruid

Do prije 2 mjeseca sam po privatnim serverima igrao pa se odlučio priječi na pravi i super je.

 

A možda i probam malo raidat jer se miče atunement za Black Temple u 2.4 da napokon Ilidana  prizemljim Cool

 

 

xdadox uto 12.2.2008 19:05
naxeem kaže...

WoW je zla igra! Kažem vam... ZLA!

 

 

 Pa nije igra zla nego je to samo stvar samokontrole. Mnogi ljudi se ne mogu kontrolirati pa nastaju problemi.
Ako shvatiš da to nemožeš onda je najbolje da ju jednostavno izbrišeš.
Dado_ZG78 uto 12.2.2008 19:30

Ma jednostavno LEGENDA!!!  Osmijeh

WoW će ostati u analima gaming industrije i u sjećanjima svakog gamera kao prvi 'revolucionarni' MMORPG koji je masama približio čitav multiplayer koncept i otvorio vrata u virtualni svijet.

Čeka se nasljednik...