mystik uto 14.7.2020 17:59

Napravite si ref account. Pozovite ga s glavnog accounta, iskoristite neki od hrpe kodova za startere(lako se nađe na netu, mislim da YOGSCAST daje tier 5 premium heavy uk i 1000 golda i 7 dana premiuma), odradite onaj tutorial, dobijete token za free tier 6 tech tree tenk. Preporuka uzet M44, lako se farma s tim, al ak vam više paše neki drugi tenk, slobodno uzmete.

Odradite tih 100-200-300 bitki koliko treba za skupiti onih 1500 pointa.(Zaš preporuka M44? Lako farmat Confederate, pa onda dobijete +10 pointa po bitki za medalju).

I onda na glavnom accountu za izbor imate T26E5, M4 49, 112. Ima i još nekih u ponudi, ali ovo ovim redom je dobar izbor.

A bondse na glavnom accountu ostaviti za neki tier10(ako dodaju nešto novo) ili recimo skupljati za evo reward iz rankeda(tier9) ili za opremu(uzimat u onim paketima, ne pojedinačno). 

 

A ako baš mora uzet tenk za bondse, onda opet Patriot(E5 sa lockanim skinom) ili Liberte(M4 49 sa lockanim skinom) su bolji izbor od svih novih dodataka u bond store.

ED63 sri 15.7.2020 20:32
srco1978 kaže...

Koji tenk T8 predlažete za obveznice?

dado314 kaže...

i mene zanima...

nemam premium t8 i htio bih neki da zarađujem kredite s njim. imam preko 10k bondsa

 Which Tanks are WORTH for Bonds? | World of Tanks Bond Shop, Tanks for Bonds - YouTube

Bonds For Tanks || World of Tanks

A PATRIOT spend his bonds on FREEDOM!

baboon king skill4u ti je objasnil svakog posebno

al kolega gore ima pravo, patriot il liberte su najblize meta tenkovima, ioako je i to proslo posto ih dijele za bondse

ovi ostali su tak tak,  (ne racunam desetke) premium osmice su za grajnd para i jedino se to gleda

Burn the Bonds on Mutz? Listen Fellas...

GUARDing the Bond Shop!

i tako dalje...

mystik čet 16.7.2020 20:48

HAHAHAHAHA. WG buffing premium Spaghett. Topest kek.

Also, polska medium dolazi u sljedećem patchu. Nisam očekivao to toliko brzo, pogotovo jer još T8 prem nije u prodaji. 

Dapače, očekivao sam da će baciti nekakav maraton za tog premiuma i onda nakon toga pustiti liniju. 

Patch očekujem neposredno po završetku rankeda, jer mislim da ipak neće usred sezone pustit patch sa kompletnom promjenom equipmenta, buffanim/nerfanim tenkovima i novom linijom. 

 

mystik ned 19.7.2020 20:37

Pa da si pročitao CT#2 patch notese, onda bi znao da, iako su Progettu makli opciju gun rammera kao opreme, povećali su statove tako da ima identičan ROF kao prije sa gun rammerom. 

Što znači, tenk je dobio free equipment slot, bilo za vstab/optic, što god prije nisi koristio. Što znači, tenk je buffan.

 

S druge strane. Jebo ja mater wargamingu i njihovom rankedu. Prošle godine je bilo hurr durr Chieftain, 279e, 907 spam. Ove godine je EBR i HE spam. 60TP, IS-7, 277 njubare natovare jebeni HE i hurr durr. A ti ako imaš neki od heavyja koji su zapeli s 120mm topom možeš si pušiti k*rac. Jer weakspot pogodit nećeš bcs RNG, a čim izviriš eto ti u glavu 300 damage i 2 mrtva crew membera. 

AirLive uto 28.7.2020 11:08

Ja ću uzet ac4 jer ima odličan top za tier 6 i može potegnut 60 km/s, iako mu je p/w ratio dosta loš tako da vjer. treba dosta da dođe do toga. FV ima praktički isti top, a vidi 8 i 9, a tu je 170 pena jako malo, trebalo bi dosta spammat gold. Top ko na black prince, ali brži tenk sa manje armora. Na početku sam se mislio za njega, ali sam vidio na forumu u komentarima vijesti da ga dosta pljuju tako da sam ga odma prekrižio. Ram II imam od nekog tankrewards odavno, nisam ga nikad ni igrao, na papiru mi se ne čini nešto posebno, a i tier 5 je pa je najmanje vrijedan ko besplatan premium. Šta se tiće cijene FV je najvrjedniji tako da ako se pokaže kao smeće može poslužit za trade-in...

Dr. Vicko uto 28.7.2020 23:18

Pokupio sam negdje Covid virus i sada sam u kucnom pritvoru pa sam pomislio da je ovo odlican trenutak da napokon izgrindam Leoparda jer vec dugo vremena imam otkljucanog Leopard PT-a.

 

Bolje da me Corona ubila nego sto moram igrati sa stock PT-om 

 

Vi koji ste ga izgrindali, posto sam skupio nekog xp-a, sta mi je bolja opcija prvo otkljucati gusjenice i motor da bude okretniji i startniji, a do tada se dopunjavati gold granatama po potrebi ili prvo ici ipak na bolji top radi lakseg nanosenja stete ??

 

 

AirLive sri 29.7.2020 03:25

Top svakako prvo, sa 278 pena probija sve, jos ima 420 dmg. koliko se sjećam stock gusjenica može sve izdržat, čak i full opremu. Kad staviš bolji top, razlika nebo i zemlja. Ionako moraš bit u zadnjoj liniji tako da ti motor i ne treba :)

dawor sri 29.7.2020 10:42
Dr. Vicko kaže...

Pokupio sam negdje Covid virus i sada sam u kucnom pritvoru pa sam pomislio da je ovo odlican trenutak da napokon izgrindam Leoparda jer vec dugo vremena imam otkljucanog Leopard PT-a.

 

Bolje da me Corona ubila nego sto moram igrati sa stock PT-om 

 

Vi koji ste ga izgrindali, posto sam skupio nekog xp-a, sta mi je bolja opcija prvo otkljucati gusjenice i motor da bude okretniji i startniji, a do tada se dopunjavati gold granatama po potrebi ili prvo ici ipak na bolji top radi lakseg nanosenja stete ??

 

 

 Ja se 18 dana liječim od Covida. otključao 3 desetke i kupio 2. otpali mi zubi. Popunio ful ono sranje od 45 misija...skupio ukupno 45 dana premium acc ( imao sam nešto od prije)..i...još sam 8 dana na kućnoj njezi. Više nemam snage za WOT...hahhaaa....nisam ni skužio kako mi se vratio okus i nestala temperatura...

Dr. Vicko čet 30.7.2020 00:11
dawor kaže...
Dr. Vicko kaže...

Pokupio sam negdje Covid virus i sada sam u kucnom pritvoru pa sam pomislio da je ovo odlican trenutak da napokon izgrindam Leoparda jer vec dugo vremena imam otkljucanog Leopard PT-a.

 

Bolje da me Corona ubila nego sto moram igrati sa stock PT-om 

 

Vi koji ste ga izgrindali, posto sam skupio nekog xp-a, sta mi je bolja opcija prvo otkljucati gusjenice i motor da bude okretniji i startniji, a do tada se dopunjavati gold granatama po potrebi ili prvo ici ipak na bolji top radi lakseg nanosenja stete ??

 

 

 Ja se 18 dana liječim od Covida. otključao 3 desetke i kupio 2. otpali mi zubi. Popunio ful ono sranje od 45 misija...skupio ukupno 45 dana premium acc ( imao sam nešto od prije)..i...još sam 8 dana na kućnoj njezi. Više nemam snage za WOT...hahhaaa....nisam ni skužio kako mi se vratio okus i nestala temperatura...

 18 dana, jbt ja sam negdje na desetom danu, taman se ponadao da ce biti gotovo u ova dva do cetiri dana  

 

Hvala svima na odgovorima, ici cu prvo na top mada danas sam vise igrao sa T10 

ED63 pet 31.7.2020 00:09

pogledaj si malo u mislim da mobility, kolko nosi ovjes, kolko je koja komponenta teska i digitron u ruke

al da kolege su u pravu, mislim da je svaki bolji modul laksi od svoje stock varijante tak da netreba ovjes odma

ja sam to sve danima racunal jer sam stal sa grajndom na vecini devetki prije boljeg topa pa sam kalkuliral kolko jos do upgradea i kojim redosljedom ic

makar ptA bi trebal bit dobar i sa onim topom od indien panzera, mrvicu bolji od duge 8.8. L71, ja sam ga koristil kad bi igral bez premiuma jer je jedna granata 1/4 cijene on 105mm granate, al eto 10.5 cm(da ne prizovem Deduu ) je standardna granata apcr

evo neznam kolko ce se vidit iz slike

ramer, vent, vertikal

stock motor i gusjenice, i bolji radio, top i kupola

i P.S. ovo mi je jedini tonk di imam mali i velki repair kit zbog amoo racka

tenk je napravljen od kartonskih kutija za jaja i busi ga i pzr 2C

a ammo rack je napravljen od tucenih bjelanjaka

 

P.S.S. reko bi IST "nemoj da nekog utepem" ™©® da mi linka tutorijal kak se kropa slika

ED63 pet 31.7.2020 00:18
dawor kaže...

Eeeee....sada je to druga priča. Odmah sam poboljšao performanse, protivnici umiru sami od straha....moja ekipa me više poštiva....svi susjedi u ulici mi se klanjaju ....

 nastavlja se ....

dawor kaže...

Ja se 18 dana liječim od Covida. otključao 3 desetke i kupio 2. otpali mi zubi. ....nisam ni skužio kako mi se vratio okus i nestala temperatura...

 a kad krene prica po selu ... poglej njega, ima takav repair skill na posadi da je sam prebolil koronu...nije ni koristil medkit niti heal ...

on je pravi as ! ....  dodjes u birtiju i svi ti nazdravljaju i onak frajerski kimnu glavom, on je koronu dingal i nije mu vise nis....

long stori short, ak mos igrat wot nije ti nis, ak jos mo's i pit, zdrav si !!!

1BIT pet 31.7.2020 21:37

Osvojio sam Lansena C u kampanji i mogu reć ovako u prvih par bitaka, nije loš tenk

Malo je neprecizan, moram mu posadu još grindat...

 

   

REPLAY

 

@Nadam se da će nadležne službe©®™ progledati kroz prste što nije ace, ali u ovakvoj izvanrednoj sitluaciji moramo misliti jedni na druge, pa ostavljam ovaj replay za sve one u samoizolaciji, da im ne bude dosadno

Dečki držite se, možda će pive ponestat, ali tenkići su tu

1BIT sub 1.8.2020 08:30

Trenutno mi je posada bez aktivnih skillova, ali vjerujem da kad se to izgrinda, da će Lansen biti odličan

Nisam, šta je bio ponuđen na black market-u?

Opće se ne sjećam, znam da sam Chrysler k gf kupio na black market-u za kredite

Žiga82 ned 2.8.2020 07:16
hummer0 kaže...
Žiga82 kaže...
1BIT kaže...

Vraća nam se Pearl River INFO

 kaj ti to znaci kad je igra neigriva,mogu vratit sve mape nece pomoc

 Žiga82

Zašto je neigriva?

jel ti igras ovu igru il ne? gameplay, mm ,mape, tenkovi,goldspam,rng,eberovi  i arte u svakoj itd ...tebi je sve ok?