PC igre

World Of Speed Online

Božoo pon 10.2.2014 22:16
Haker_x kaže...

Dosta je meni World-a, ali ja na žalost neću moći da igram ovo bez kakve dobre grafičke... :(

Navodno obećavaju da će se moći igrati i na starijim računalima...{#}

 

 

ps: Hvala Bumbilek....

Bumbilek pon 10.2.2014 22:43
Puls3 kaže...

@Bumbilek: Ima kakvih informacija da je ovo igra na cemu radi bivsi gazda World-a Marc De Vellis ? Znam da je bilo pricano kako je napustio NFS World kako bi radio na projektu slicno Worldu.

Da, on i Drew su dio ekipa koja radi igricu

x18x05x pon 10.2.2014 22:58
Bumbilek kaže...
x18x05x kaže...

Obećavajuće je. Kada bi beta mogla zaživjeti, datum? Mislim da sam u jednom videu na YT vidio i Honde.

Gledam i gledam... al' Hondu ne vidim {#}

Vjerovatno sam krivo vidio.

RuskeGTT pon 10.2.2014 23:38
x18x05x kaže...
Bumbilek kaže...
x18x05x kaže...

Obećavajuće je. Kada bi beta mogla zaživjeti, datum? Mislim da sam u jednom videu na YT vidio i Honde.

Gledam i gledam... al' Hondu ne vidim  {#}

Vjerovatno sam krivo vidio.

  prolistao sam nabrzaka forum, drew je pisao o mogucnosti stavljanja honde, posto nfs ih nije imao...spominjao se i punto

x18x05x pon 10.2.2014 23:44
RuskeGTT kaže...

  prolistao sam nabrzaka forum, drew je pisao o mogucnosti stavljanja honde, posto nfs ih nije imao...spominjao se i punto

Da bar. Moja ljubimica Honda S2000 iz The Fast and the Furious, platio bi da je imam.

Bumbilek čet 13.2.2014 10:26
turbojc kaže...

Upravo se otkrilo koje ćemo automobile voziti, tj. samo 4 su se otkrila. Biti će ih još.

 

Mali ispravak molim: koje ćemo aute MOŽDA voziti... {#}

 

Neki se možda sjećaju trailera za nfsw (ako ne, klikni link) http://www.youtube.com/watch?v=H7_rYGpGXs4

 

Tu je i Porsche i BMW i SpecV... Svi su bili za boost. Mnogi ih nisu vozili do unazad godinu dana. Toplo se nadam da će auti biti jeftiniji, nego u worldu. Ne besplatni, jer servere ipak treba održavati.