PC igre

Trazim staru igru (strategiju)

Abomb sri 24.6.2009 15:40

ljudi moze li mala pomoc

 

trazim jednu igru koju sam igra mozda prije 5-7 godina...

 

neznam kako se zove, sicam se samo nekoliko stvari o njoj a to je:

 

igrao sam je oko 00-03 godine i to demo verziju

 

strategija je... radi se o nekom plemenu na "valjda nekom otoku"

znaci unaprjedjujem njihove nastambe i skolujen ih i tako nesto

 

ali karakteri nisu ljudi nego neka vrsta trolova il goblina il tak nesto

 

svi su PLAVE boje

vegetacija je nesto ala spore igra

 

 

nesicam se ni tko je izda a virujem da je izdata oko 2000 godine pa nadalje jer je grafika bila uredu

 

ako iko zna o kojoj igri pricam molim vas dajte mi naziv jel bi je stvarno zaigra opet....

NoRAxxZp sri 10.8.2011 08:56

Zdravo treba mi pomoc .....trazim staru igru oko 7 godina.U igrici se radi o indijancima tj. o borbi plemena na pocetku igre dobijes poglavicu sa kojim moras da se razgradis..molim vas ako ista saznate o ovoj ili slicnoj nekoj igrici molim vas javite mi..Hvala

EEMAA ned 14.8.2011 13:11

Ja sam igrala jednu igru pre 5-6 godina...radi se takodje o strategiji... neznam kako se zove i ne mogu je skinut {#}.....radi se o gradnji sela nekih patuljaka... oni grade kolibe,mlin i tako to ... takodje ratuju sa nekim drugim patuljcima ... materijal skupljaju tako sto seku drvece ili skupljaju slato iz kamena,svi patuljci imali su crvene kapice ,jos nesto cega se secam jeste da kada se rodi beba u nekoj kuci iznad te kuce se pojavi roda sa bebom u kljunu,u ovoj igrici mozes selektovati koliko god zelis patuljaka i onda im narediti sta da rade...molim vas ako znate za ovu igru da mi kazete kako se zove,mnogo je zelim  ... unapred hwala {#}

4ucker ned 14.8.2011 13:16
EEMAA kaže...

Ja sam igrala jednu igru pre 5-6 godina...radi se takodje o strategiji... neznam kako se zove i ne mogu je skinut {#}.....radi se o gradnji sela nekih patuljaka... oni grade kolibe,mlin i tako to ... takodje ratuju sa nekim drugim patuljcima ... materijal skupljaju tako sto seku drvece ili skupljaju slato iz kamena ...molim vas ako znate za ovu igru da mi kazete kako se zove ... unapred hwala {#}

 

Settlers?

thuglife ned 14.8.2011 13:23
Glamdring kaže...

Kako se zove igra, negdje iz doba dooma, gdje se rade neke nastmbe, sije zito il tako nesto i onda dolaze horde nekih đavola koji to oce izjest il sta ja znam, onako je kao 3d i likovi su tanki i visoki.

Wolfenstain 3D?

Nitro233 čet 25.8.2011 16:53

moze li preporuka neke dobre strategije da je starija do 2006 ove novije sam sve igrao.Od starih sam igrao Alphu centauri,civ 3,stronghold,age of empires 2 i 3,rome total war,empire earth 1 i 2,cossacs,rise of nations,axis&allies, i jos neke nemogu se ni sjetit svih.Tako ako znate neki manje pznat naslov bilo bi dobro.Zahvaljujem unaprijed!

191x7 čet 25.8.2011 16:55
Nitro233 kaže...

moze li preporuka neke dobre strategije da je starija do 2006 ove novije sam sve igrao.Od starih sam igrao Alphu centauri,civ 3,stronghold,age of empires 2 i 3,rome total war,empire earth 1 i 2,cossacs,rise of nations,axis&allies, i jos neke nemogu se ni sjetit svih.Tako ako znate neki manje pznat naslov bilo bi dobro.Zahvaljujem unaprijed!

Battle Realms.

Nitro233 čet 25.8.2011 16:58
191x7 kaže...
Nitro233 kaže...

moze li preporuka neke dobre strategije da je starija do 2006 ove novije sam sve igrao.Od starih sam igrao Alphu centauri,civ 3,stronghold,age of empires 2 i 3,rome total war,empire earth 1 i 2,cossacs,rise of nations,axis&allies, i jos neke nemogu se ni sjetit svih.Tako ako znate neki manje pznat naslov bilo bi dobro.Zahvaljujem unaprijed!

Battle Realms.

jeli to ona sa kineskom mitologijom slicna grafikom warcraftu 3 nazalost nju sam prelazio jos 2005

191x7 čet 25.8.2011 17:06
Nitro233 kaže...

jeli to ona sa kineskom mitologijom slicna grafikom warcraftu 3 nazalost nju sam prelazio jos 2005

Ne, ova je u japanu (nije kineska mitologija), ali je grafički slična Warcraftu III.

makiija ned 6.1.2013 02:08
EEMAA kaže...

Ja sam igrala jednu igru pre 5-6 godina...radi se takodje o strategiji... neznam kako se zove i ne mogu je skinut {#}.....radi se o gradnji sela nekih patuljaka... oni grade kolibe,mlin i tako to ... takodje ratuju sa nekim drugim patuljcima ... materijal skupljaju tako sto seku drvece ili skupljaju slato iz kamena,svi patuljci imali su crvene kapice ,jos nesto cega se secam jeste da kada se rodi beba u nekoj kuci iznad te kuce se pojavi roda sa bebom u kljunu,u ovoj igrici mozes selektovati koliko god zelis patuljaka i onda im narediti sta da rade...molim vas ako znate za ovu igru da mi kazete kako se zove,mnogo je zelim  ... unapred hwala {#}

Dok sam trazila ovu igru, slucajno naleteh na ovaj forum... cisto eto da pomognem nekom drugom ko je bude trazio, u pitanju je igra ,,Cultures: The Discovery of Vinland" mozda nekome nekad zatreba :)

http://www.youtube.com/watch?v=8-iHq5Pxceo